Arama sonuçlarınız

1. sofu44

Media Center Hangi Klasördedir

Arkadaşlar Merhaba windows media center paketine sahiptim ancak windows 8.1 güncellemesi sırasında bir hata yaptım şimdi malesef media center paketim gitti.Şöyle bir sorum var güncellemeden sonra windwos.old klasöründen windows media centeri bulabilrmiyim çok acil yardım lazım. Bulabilirsem tam...
  2. sofu44

Windows 8 Wireleess Kopma Sorunu

Arkadaşlar merhaba öncelikle şimdiden teşekkürler.Daha önce windwos 7 kullanırken herhangi bir sorun yoktu.Şimdi windows 8 e geçiş yaptıktan sonra bilgisayar modeme bağlanamama yada bağlanırsada en fazla 1 dakika sonra kopma sorunu yaşamaya başladım.modemde sorun yok çünkü şöyle bir durum var...
  3. sofu44

Genel Sağlık Sigortası Borcunuz Olabilir Dikkat

Merhaba arkadaşlar bundan 11 ay önce kaymakamlıktan aradılar ve genel sağlık sigortasına geçmem gerektiğini aksi takdirde ceza ödeyeceğimi söylediler bende koşa koşa gittim tabi orda gereken bilgileri istediler ve beni 1 hafta sonra arayarak çağırdılar.gittiğimde genel sağlık sigortası kapsamına...
  4. sofu44

Windows 8 Yaşadığım Sorunlar

Merhaba Arkadaşlar Siteden makaleyi okudum 29 Tl ye orjinal windows 8 yükledim sorunsunzca ancak bazı sorunlar yaşamaktayım.Yardımlarınızı bekliyorum. 1.Windows 8 de uygulama mağazasına giriyorum uygulama indirmeye çalışıyorum örneğin Google Seacrh uygulamasını ama hata veriyor.Alışveriş...
  5. sofu44

Open Cart Eticaret Sistemi

Evet Ücretisz E ticaret sistemi isteyenlere güzel bir script.Bu scripti çok güzel ve kullanışlı ama çok fazla duyulmamış Üstelik ücretsiz.İsteyen alıp kurabilir yada geliştirebilir.Türkiye Sayfası mevcut ve script tamemen türkçe Sistemden Bir Kaç Resim OpenCart Türkçe Katalog Sayfası ...