Arama sonuçlarınız

1. A

Kurtlar Vadisi Pusu 93. Bölüm (Sezon Finali) Yorumlarınız

sherlock holmes i izleyenle bilir idam edilmesi iskenderin ölmesi anlamına gelmez.Bakarsınız sherlock holmesteki gibi bir numara vardır işin içinde:) ama yeni sezonda Filisti ni mi işleyecekler o zaman iskender bey dönmeyebilir.Yahu bu diziyi izlemiyordum nerden bulaştım arkadaş..
  2. A

Söyle Rahatla

iç ses: Akıllı ol akıllı ..fizanda dağın başı da olsa yaz.Bu treni kaçırma.Keşke 20 tercih hakkı olsaydı.Bi de son iki tercih gelirse buruk bir sevinç yaşarım zahar.. Haziraaaan bit bit artık her şey olacağına varsın..
  3. A

Kurtlar Vadisi Pusu 93. Bölüm (Sezon Finali) Yorumlarınız

şimdi bombayı erken patlatmalarının sebebini söyleyin bana lütfen:) bir de polat en sıkı çatışmalarda manken gibi yürüyor vurulmuyor.:)
  4. A

Lütfen Yardım Çıktı Almam Gerekiyor

kapatıp açalımmı programı mı indirelim şaşırdım valla.Sağolun cevaplar için çözüm olsun da yol önemli değil:)
  5. A

Lütfen Yardım Çıktı Almam Gerekiyor

HP yazıcım var yazıcı haznesinde ince kopya kağıtları varmış ben yazdır deyince 12 adet kağıdı birden alıp yazmaya başladı tabi sadece en üstekini yazıyordu. MAkine iflas etti kabloları takıp çıkardım ışık normale döndü ama şimdi de yazdıılan belgeyi iptal ettim halâ siliniyor diyor ama bi...
  6. A

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

redfox memnun olduk emubaltacıyla benzeşiyorsunuz.
  7. A

Türkiye İsrail oylaması

destek...
  8. A

Masamın Üstünde - Dizimin Üstünde

mdkbet : ilk mesajdaki soruyla en alakalı ve en mantıklı cevaplardan birsi teşekkür ederim:)
  9. A

İnsan insana benzermiş:) kesinlikle montaj komplo hükümet hemen sorumluları bulmalı :P --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- jeayı gördükten sonra ''ben adamı bir görüşte çözerim'' tezi çöpe...
  10. A

resmini ekleyen herkesi gördüğüme çok memnun oldum.Çok klassınız arkadaşlar.:)temiz yüzlü teknoloji meraklısı dost canlısı SDN üyeleri gerçekten forumda kaliteli insanlar var. Düzenleme : Deşifre neymiş dayı:) gönül rızasıyla ekledim resmi
  11. A

Kafein bu robot resmin mi:) Aranıyor..
  12. A

doğru cevap memurum :) bir okulda idareciyim
  13. A

Yok dayı bankacılıktan hiç anlamam:)
  14. A

aha bu da ben
  15. A

Cd vcd sxcd ....

Bu CD ve başına aldığı ekler nelerdir.Az önce proshow gold ile bir slayt kaydedecektim ilk kayıtta çözünürlük çok düşüktü ikinci kez kaydederken ayarlarda kaliteyi yükselteyim dedim başlıkta yazdıklarım çıktı bir iki seçenek daha vardı. Acaba en kaliteli kayıt hangisinde olurdu. Gerçi son...
  16. A

maşallah her ikisine sahip olanlar çoğunlıktaymış.Neyse yorumlara baktım biraz düşündüm benim masaüstü mefta olmadan yeni pc almamaya karar verdim.Masa üstüne son nefesine kadar donanım desteği sağlamaya devam edeceğim:)
  17. A

Youtube açılmıyor

Youtube için format mı? Destuur...Bi topa bas bi nefes al... sitemizde bu knuyla ilgili güncel konular mevcut.Birazdan link eklerim diyecem ama aha ben kaçtım spora gidiyorum:) Hızlı modumuz saniyelik farkla link eklemiş.İçim rahat gidecem
  18. A

mai söyle de bizim eve de girsin bu dizüstüler:P turneye mi çıkmışlar?
  19. A

işte buradan hareketle cümlene şöyle devam edebilir misin. İkiside var ama dizüstü kullanıyorum.... ve ikisine sahip olmanın ......artıları var sonuç olarak .... gibi:) ---------- saat 18:56 eklendi ---------- önceki mesaj saat 18:55 eklenmişti ---------- valla şuan masamın...
  20. A

Hem masasının üstünde hem de dizinin üstünde bilgisayarı olanlar var mı.masaüstü ve dizüstüne sahip olan arkadaşlar ikisine birden sahip olmayı gerekli görüyorlar mı.Elbette kullanım amacına ve yaşantıya göre değişir bu gereklilik ve memnuniyet. Ancak SDN üyelerinin çoğunun birbirine yakın...
  21. A

El Alfabesi Öğreniyoruz

Doğrudur efendim.O konuda en ufak bilgiye sahip değilim.El alfabesi ne zamandan beri var nasıl ve nerelerde kullanılmıştır gibi soruların cevabını araştırayım birazcık.Merak ettim doğrusu
  22. A

El Alfabesi Öğreniyoruz

''tabi ki'' derken son derece kendinden emin bir anlam yüklemişsin.Şimdi googleye el alfabesi yazdım sağırlar için el alfabesi gibi bir kaç başlık gördüm.Tabi ki googleyi ölçüt alamayız emin olmak için , ama konuya vakıf bir arkadaş açıklama yaparsa daha çok aydınlanırız..tabi ki:)
  23. A

El Alfabesi Öğreniyoruz

Türk Dil Kurumunda ana sayfaya eklenen el alfabesi çok hoşuma gitti.Deneme amaçlı bir kaç kelime yazdım. Acaba bu el alfabesi sağır ve dilsizlerin kulllandığı alfabe mi? Buyrun örnek:
  24. A

PES 2011in devrim görüntüleri

paslarda topun ardından ışık mı çıkacak:)..inşallah öyle bir şy olmaz. 2010'un tutkunu oldum umarım oynanışta çok değişiklik olmaz.
  25. A

Evet SDN

Vanlıyıh şanlıyıh diyorsun ha:) Yolun açık olsun Van gibi güzel bir ile gittiğin için şanslısın.Hayatımda VAN hiç görmedim ama her gidenden öyle güzel geri dönütler aldım ki listeye yazdım VAN ı nasipse giderim ben de. Yolun açık olsun.Allah'a emanet ol.
  26. A

Söyle Rahatla

Millet Güneşi Görüyor biz daha 99 u göremedik.
  27. A

Her dizide neden eşcinsel tipler var?

KABADAYI isimli sinema filminde de eşcinsel vardı ayrıca Güneşi Gördüm filminde de eşcinsel vardı.Ve ön planda bir role sahiplerdi. Hafif yatkınlığı olan birisi ''yeminimi bozdun uleyyn!'' deyip eşcinselliğe adımını atabilir yani o derece ön plandaydı. Eşcinsellik bence de hormonal bir...
  28. A

Galatasaray, Abdelkader Keita'yı satış listesine koydu...

Beşiktaş alır.(bknz :Gol olur)
  29. A

Hepinizi çok seviyorum.

UndyingDarkness : lafla olgun olunmuyor şu yazdığın son mesajı 5 yıl sonra okusan sen bile tebessüm edersin kendi mesajına.Kimse küfrü hak etmez sen de birilerinin küfrü hak edip etmediğine karar veremezsin. Neyse önemli olan hepinizi seviyorum demek değil önemli olan bu cümlenin içini...
  30. A

En Karizma Nick [Haziran Ayı]

bilmişgülücük kazanırsa çok sevinirim Türkçe kelimelerin de karizması olduğunu göstermiş oluruz.
  31. A

fark etmez:) maksat muhabbet
  32. A

sıralamayı alfebetk sıraya göre yaparsan peter isabetli olur diye dşünüyorum
  33. A

yaz beni de bakalım:)
  34. A

Güzide spor klüplerimiz !!

Elazığ-Sürsürüspor.. Doğup büyüdüğüm mahallemin takımı.:)
  35. A

Aramıza yeni katılanlarla tanışın!

Şu güzel ortamda gerginlik çıkarmayı hiç istemiyorum ama ''asilhak mıdır nedir'' diye yazmanız hiç uygun bir davranış değil.Saygıya davet ediyorum sizi.
  36. A

Yılmaz Vural İnter yolunda!

Olmayacak iş değil.
  37. A

SDN Maskotunu Arıyor - Ödüllü Yarışma -

yarışma ne zaman sonlanıor acaba çizimi iyi olan bir arkadaşa aklımdaki fikirlerden bahsettim tamam çizerim dedi.ben de renk katmak adına katılmayı düşünüyorum.
  38. A

Google Translate Saçmalığı

Ordo ab chaO yazıda ana cümleyle oynanmadan bütün dillere çevrildiği ve son olarak türkçeye çevrildiği noktasını anlayamamışım.Bunun sebebi de başlığı okuyunca, hangi dile nasıl çevrildiğini okuyacağım bir makale bekliyor olmamdı sanırım. Sonuç olarak ana fikri anladım bir cümle, çeviri...
  39. A

ADSL Modem Satın Alma Rehberi

airties ise gerisi öenmli değil.Türk işi ve destek konusunda çok iyiler.Güzel bir makale olmuş teşekkürler.
  40. A

Söyle Rahatla

şimdi o okulsa bizimkiler ne!! Arkadaş ne okuldu yahu okul değil uzay mekiği:)
  41. A

Google Translate Saçmalığı

Sayın editör güzel malzeme yakalamışsınız ancak makale içeriği çok yetersiz.Mesela ''bakın google çuvalladı'' demişsiniz ama nasıl çuvalladığını belitmemişsiniz.Ben zaten çuvalladığını anlayacak kadar ingilizce bilsem translatede ne işim var.E madem makaleyi yazdınız bari türkçeden ingilizceye...
  42. A

Söyle Rahatla

Ey hayat yine yoklayacaksın beni eğer ''var'' yazacaksan ''burdaa'' derim ama yine es geçeceksen yoklamadan geç ..!
  43. A

Aramıza yeni katılanlarla tanışın!

Çok adaletli seçimler olmuş.Herkes adına sevindim yeni görevnizde başarılar dilerim.SDN bu görevlendirmelerle çok daha kaliteli bir site olma yolunda olumlu bir adım atmıştır.
  44. A

Bir Güzel Sözde Senden!

Söz alıntıdır. ^^Kimse sınanmadığı bir günahın masumu saymamalı kendisini''
  45. A

Cevap Yazdığım Her Konuya Abone Olmuşum

Sağol teşekkürler.Konuyu açmadan hızla göz gezdirmiştim ayarlara ama fark edememişim.
  46. A

Cevap Yazdığım Her Konuya Abone Olmuşum

Başlıkta belirttiğim gibi cevap yazdığım her konu abone olduğum konular arasında görünüyor. Bunun bir ayarı var mıdır.
  47. A

Hepinizi çok seviyorum.

Sevin hatta sevilin ulleeyynn!!!(yaban)
  48. A

Merhaba Ben TeamTürk

Hoş geldin
  49. A

Matrax'ta Çalan Fon Müziği

yok holy doly değil arkadaşlar . düzenleme:Tamam işte bu apaçi müziği diyorlar buna he:)? Demek serde apaçilik varmış bah arayıp buldum müziğimi :P şaka bir yana da orjinal adı yok mu bu müziğin
  50. A

Matrax'ta Çalan Fon Müziği

son bir haftada bir kaç kez zekiyi dinledim bir fon müzik kullanıyor arada acep nedir bilen varsa paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler. düzenleme : Teşekkürler aradığım buydu
  51. A

Youtube, Google ve yasaklanan sitelere giriş yöntemleri ana başlığı

google dns ile giriyorum bugün, dün sorun vardı ama şimdi sorun yok görünüyor bende.
  52. A

Yeni Need For Speed Temmuz'da Yola Çıkıyor

most wanted gibi yapmışlar..polis kovalaması v.s ... o oyunu çok sevmiştim bunu da severek oynarım
  53. A

C ve D Sürücüleri Açılmıyor

combofix çalıştırdım sorun düzeldi şimdi bir antivirüs kurudkmu tamamdır.Herkese çok teşekkürler.
  54. A

Sağolun arkadaşlar ..deneyeceğim
  55. A

Halbuki aldığım kişi daha yeni format attırdığını söylemişti.Belki de formattan sonra kurulan programlardan kaynaklanan virüstür.
  56. A

Arkadaşlar dizüstü bilgisayar var bende emanet.C ve D ye tıklayınca ne ile açılsın diye pencere çıkıyor. Ancak sağ tıklayıp ''araştır'' deyince açılıyor . Sorun nedir acaba
  57. A

Bir şehir Bir kelime

koyunu sonra çıkar oyunu:) bandırma
  58. A

Filistine Destek; Avatar Değişimi

Bir avatar değiştirdik şehitlerimiz üzerinden eleştirilmeye başlandık.30 yıldır her ay şehit veriyoruz şehit haberlerine bu ülkeyi alıştıran 30 yıldır terörü bitirmek için tek farklı hamle yapmayan siyasetle uğraşmaktan dağın başındaki karakolları unutan,baskın yapılan karakola desteği saatler...
  59. A

Limonata

Haklısınız kendim yapıp içeceğim.En güzeli de öylesi olur..:)
  60. A

böyle bir konu açınca gelecek tepkilerin nasıl ve kimlerden geleceğini çok iyi tahmin ediyordum ne yazıkki yanılmadım.ama bu avatarı kullanarak destek veren üye sayısı güzel bir cevap teşkil ediyor.sanal alemde destek vermek anlamsız diye eleştirenlerin bu eleştiriyi yine sanal alemde yapıyor...
  61. A

Bir acıyı başka bir acıyla kıyaslamak vicdanlı bir muhasebe olmaz.Şehitlerimiz için de filistine yapılan zulüm için de ,avatardaki Ay Yıldız Bayrak kâfi bence. Zaten bu bir davet dayatma değil
  62. A

Avatar değiştirmekle nasıl destek olunur sorularına muhattap olmadan ve cevap vermeden katılmak isteyen arkadaşlar buyrun avatar resmi SDN olarak ilk tepkimiz avatarla başlasın dua ile devam etsin ve imkanımız dahilinde farklı desteklerde bulunabiliriz düzenleme Şehitlerimiz üzerinden...
  63. A

Söyle Rahatla

üstteki mesaj silinmiş ben de bu mesajı siliyorum
  64. A

Spor Yaparken Dinleyecek Müzik Tavsiyesi

Bu başlıktan sonra yeni bir müzik dalı doğacak : Spormüzik :) harikasınız valla Spor giyinirim spor arabaya binerim spormüzik dinlerim spor yaparım :D
  65. A

Limonata

Vay arkadaş herkesin ''ciğeri yanii'' valla bu sıcaklarda serin birkonu oluyor limonata ayran şalgam su derken ..:)
  66. A

Filistin'e yardım konvoyu canlı bağlantı

Bu gemi aslında sadece insani yardım yükü taşımıyor...! Bu gemi gazzzeye kurulacak gönül köprüsünün temelini atacak devasa ve manevi bir malzeme taşıyor.
  67. A

Limonata

Heeyy gidi, rahmetli dayım vardı limonatayı yudumlar ardından ''oohh yeğen ciğerim yanii'' derdi. Bugün markette limonata görünce bu anı aklıma geldi ve aldım.Ama nerdee o limonata makinelerinden içtiğimiz tat..!yahu resmen gazlı içeceğin içine limon katmışlar.Hatta içinde limon olduğu da...
  68. A

Eski Mısır'da Gebelik Testi ve Cinsiyet Öğrenme

O dönemde arpa ve buğday tarlası sahibi olanlar tarlalarını gebelik testi için kullandırıp köşeyi dönüyorlarmış.Senede 3 defa mahsül alıyorlarmış aynı tarladann..
  69. A

iyi de spor yaparken klasik müzik dinlediğimi düşünemiyorum.klasik müzik dinleyerek koşarsam kuğu gölü balesindekiler gibi ya da Türk tabiri ile yavru ceylan gibi sekerek koşarım.
  70. A

Söyle Rahatla

Haziran Bir güneş gibi doğ hayatıma..(amin)
  71. A

ben de nadir bildiğim yabancı şarkılardan(ismini nadir bildiğim) birin paylaşayım madem öyle
  72. A

eye of tiger bir klasik es geçemem:) bugün pistte çok kan akacak çook:P mart ın sonundan bugüne kadar 7 kilo vermişim bir 10 kg daha verirsem o iş tamam:)
  73. A

Arkadaşlar çoğu şarkı iniyor herkese teşekkürler ancak aralarında bazı şarkılar var ki klibiyle birlikte izleyip öyle dinlemek gerekiyor:D
  74. A

tek tek dinleyeceim sağolasın birazdan listeme girenleri yazarım:) dznleme:1 numara ceptee işte bu dum tıss:D FillsMartin sağol dinlediğimi indiriyorum
  75. A

koşarken acı yook diye bağırmaya başlarım o albümü dinlersem:D şimdi o albümün şarkılarına bakıyorum bir iki tanesini indireceğim irazdan.
  76. A

Arkadaşlar tekrar ediyorum bir müziği sevmek ayrı bir olay insan her sevdiği müzikle spor yapabilir mi ? yabancı şarkılarda ritim iyi ve ben yabancı şarkıların adını sanatçısını bilmem bakın bilenler tavsiye ediyor.:Siz de biliyosanız paylaşın bilmiyorsanız sorun:)
  77. A

oo süper süper bn bunları bu akşama yetiştireyim yarın ekleme yaparım artık..:)
  78. A

gülünecek bir şey yok arkadaşım yabancı müzik bilgim pek yok bilen arkadaşlar da şöyle gaza getirecek müzik tavsiyelerinde bulunmuşlar zaten:) Yemek müziği var,dans müziği var düğün müziği var da spor müziği neden olmasın:) tavsiye eden arkadaşlar sağolun ben araştırayım dediklerinizi.tarz...
  79. A

Arkadaşlar düzenli olarak koşuyorum.Genelde kulaklıkla radyyo dinlerim koşarken ancak geçen gün denk gelen fekansta çok güzetl ritimli yabancı şarkılar çaldı inanın hiç yorulmadım koşarken.:) Sizler spo yaparken dinlenecek şarkı paylaşırsanız buadan hemen bgün bir liste oluşturup denemek...
  80. A

Eurovision'da bugün final heyecanı

Alaman kız çok sempatik şarkısı da öyle tebrikler.Ayrıca aldığımız ikincilik harika bir sonuç tebrikler manga..Seneye bağlama ya da kemençele katılırsak kesin birinciyiz..
  81. A

Inci Sözlük'ten Ekşi Sözlük'e Saldırı

o sitede üyeliği bulunup yorum yapanları bilimsell deneylerde kobay niyetine kullansınlar en azından bir yararları olur insanlığa
  82. A

Otistik Değil, Otizmli!

Forumda böyle konuların paylaşıldığını görmek güzel alanım itibarıyla da ilgimi çekti.bu videoyu indirip bir aileye hediye edeceğim teşekkürler.
  83. A

Yine finalde kaybettik... Neden?

koca uefa 13 delegenin ağzına mı bakıyor çok saçma çook.. oylama sisteminin değiştirilmesi lazım dünyayı ilgilendiren kararları başkan yalakası 13 delege vermemeli.
  84. A

Serserilik Yapmayacağımıza Garanti Veremeyiz

Yok yok heryerde var öyle arkadaşlar:) konuyu Trabzon a çekmeyelim istirham ederim:)
  85. A

şehir ismi özellikle kullanmadım burası Türkiye her yerde çok renkli vatandaşlarımız var diyelim en iyisi:)
  86. A

Bulunduğum ilçede okul öncesi eğitim şenlikleri düzenlenecek.Şenlik programı şöyle 14:00 ... ilköğretimin bahçesinde tüm öğrenciler ve veliler toplanacak ve festival alanına yürüyerek gidilecek.Yürüyüşe renk katmak için de ses sistemi yapılmış şu kolonlu araba sahipleinden iki kişi davet...
  87. A

Doğum günü mesajı.

Doğumun he zaman hayırlara vesile olsun... senin ve tanıdıkların adına:)
  88. A

Karasal İklimin Kuru Tenli Çocuklarıydık

6. burhan daha önce açtığum şu konuya da alakasız yorumlarda bulunup ortamı germiştir http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/151564-kapaksiz-usb-nin-kapagini-cikardi.html şimdi de bu konuda aynı patavatsızlığı göstermektedir.SDN üyeleri önceki konuda olduğu gibi daha önceleri de kendisini...
  89. A

Ben zorhak değilim Asil_hak ım : ) ilk mesajın ve ilk mesajında sistemli bir çalışma ile epey araştırma yapmışsın.Asilhak ile uğraşmak adına yeni bir üyelik açmışsın gazan mübarek olsun:) pek ciddiye almıyorum sizleri.. Benim üyeliğimle zorhak arasında bağlantı kurup modlara şikayet edenler...
  90. A

Euro 2016'nın ev sahibi Fransa

Tüh Türkiye nin sunumunu kaçırdım...İtalyanın sunumunda TERİM de vardı görüntüde
  91. A

Neden bonus veremiyorum?

Hele bir de bende dene ne diyor:D bazen oluyor öyle.mesela sen başka üyelere bonus verdikten sonra merti tekrar dene o zaman olabiler
  92. A

Dünyanın en hızlı resim göstericisi geliyor...Çekik gözlü Picasa : Kankan

Rise diyorsa bir bildiği vardır denemek lazım:)
  93. A

YouTube'da Gerçek Zamanlı Yorum!

Gerçek zamanlı yorum derken?
  94. A

Temmuz sıcağında bir ağacın gölgesine oyunlar sığdırırdık pişik olmadan.Asfalt yanardı yalınayak basmak namümkündü,yarışlar düzenlerdik çıplak ayakla asfalta basarak ,kim daha çok dayanırsa alkış alırdı. Aynı sıcak günün ardından damda yatardık ya da balkonda o sıcak günün ardından püfür...
  95. A

Erkeklere özel:)

genetik bir olay bu ben günde 5 defa ayaklarını yıkadığı halde ayakları kokanları tanıyorum.Bayanların ayağı kokar tabi ki.Hatta belki inanmayacaksınız ama bayanlar terler bayanların saçı yağlanır bayanlar ishal olur...Bildigin insan işte caa nım!!
  96. A

Ben geldim

Kayıp Kuşak hoş geldin..:)
  97. A

İngilizce ama nice :)

Ben ingilizce bilmiim.. ama mizah evrenseldir sanırım o yüzden güldüm bakarken:w00t:önemli olan hissettirdikleri çok komik şeyler hissettim içim gıcıklandı vallahi:D
  98. A

Dünyanın En Zor Oyunu

düzenleme:burada pes ettim
  99. A

Dün Gece Sevgilim Aradı Birden

Dün gece sevgilim aradı birden ayrılalım dedi hayır yok senden beşiktaşı daha çok sevdin benden,bitti gitti dersin soran olursa-üzgünüm sevgilim anlaşamadık,siyah beyaz aşkı paylaşamadık işte böyle bişey beşiktaşlılık deplasmanda dersin soran olursa....
  100. A

Birkaç Fıkra

baba yüreği işte :D
  101. A

Kızlara özel:)

amin:) kimis de var ki şansım olsa kız doğardım der
  102. A

Forumda kaç tane kız var da...!

llavinyayı uzun zamandır görmeyince unutmuşum umarım sağlığı keyfi yerindedir.Guestparkın da bayan lduğunu öğrendik..:)
  103. A

ayrıca bayan diye aratınca şu sonuç çıkıyor: BAYAN: Kadınların ad veya soyadlarının önüne getirilen saygı sözü: "Bayan İnci."- . 2 . Kadın: "Bir bayan geldi."- . 3 . Eş, karı: "Süleyman Bolluk da bayanın sımsıkı koluna girmişti."- H. E. Adıvar. 4 . ünlem...
  104. A

TDK dan alıntıdır: KADIN: Erişkin dişi insan, hatun, hatun kişi, zen: "Yanlarında, kendileriyle ahbaplık edecek dostlar, hizmetlerine koşacak kadınlar veya erkekler görmek isterler."- A. Ş. Hisar. 2 . sıfat Analık veya ev yönetimi bakımından gereken erdemleri olan. 3 ...
  105. A

2. Ligde Statü Değişikliği Planlanıyor

Bu sistem uygulamaya geçerse bank asyaya yükselmek daha da zorlaşır.sistemin tek yanlış yanı var geriye kalan takımların eleme usulü ilerlemesi süper ligge son takım çıkarken bile 4 takım arasında grup yaptılar da burada 8 takımlla neden grup yapmıyorlar. Haygi Gakgoşlar...Şampiyonluk sizin olsun:)
  106. A

yahu bu espri ve türevlerini görünce ilk günki gibi gülüyorum:Dhahah
  107. A

bayanlar findukfaresi kadın tabiri kullan diyor sizce ''bayan demenin sakıncası var mı?
  108. A

HAtta yönetimde de bayan görmek istiyoruz ''findukfaresi'' aday olsun bence ya da başka bir bayan arkadaş:)
  109. A

Kapaksız USB nin Kapağını Çıkardı

Senin forumdaki serüvenini bildiğim için üyleerin %95 in senin hakkındaki görüşlerini mesajlar arasında okuyup öğrendiğim için sana daha fazla cevap vermeyeeğim.Seni kendi ezikliğin ve bana olan merakınla başbaşa bırakıyorum.Yeni konularda mesajlarınla katılımını bekliyorum:) Beni takip etmeye...
  110. A

Evet hem yüzsüz hem de kişiliksiz miş:) sen kime laf vuruyosun aslanım...İmalı konuşacağına açık konuş da derdini anlayalım.ama sen şimdi ima ettiğin şeyi de ima etmediğini söylersin yani yüzsüzlük muhabbeti yapacağına kişilik li olmanın yollarını araştır:)
  111. A

resimdeki usbnin aynısından var bende,bugün bir matbaaya gittim gazete çıkaracaktık usb yi verdim adama pcnin arkasına taktı geldi beraber inceledik konuştuk felan derken -neyse ben alayım flashı da gideyim dedim adam flası çıkardı sadece mavi bölüm var.Bu benim değil dedim benimkinin döner...
  112. A

2. Ligde Statü Değişikliği Planlanıyor

TFF. 2.LİG STATÜSÜ 2010/2011 SEZONUNDA DEĞİŞİYOR .. Bu sezon 45 takımla oynanan TFF 2. Lig, dört grupta üçer takımın bir alt lige düşmesi ve alt lig'den üç takımın bir üst lige yükselmesi nedeniyle toplam 36 takımdan oluşacak. ...TFF'nin yeni statüsüne göre Doğu-Batı Lig'i gibi bir...
  113. A

Lost

....
  114. A

Lost Final

şimdi bu kate sawyerle de yattı jackle de yattı ve cennete gidiş bileti cebinde öyle mi:) Benim için lost demek''sorular'' demekti finalde bu soruları cevaplamaya çalışmak yerine finali de soru işaretleriyle bitirip izleyicilerin kendi yrumlarını katabilecekleri bir final hazırlamışlar. Öyle...
  115. A

Facebook ta Kendi Profil Resmimi Nasıl Büyütebilirim

bende iki profil fotosu var biri boydan çekilmiş.gerçi sonra üzerinde oynama yapmış olabilirim fotonun hatırlamıyorum.ancak o boydan olan fotoyu seçince profilimde uzun olarak görünüyor.diğer fotoğrafı seçince kare görünüyor. sanırım facabookta yapabilecein bi şey yok ama fotoğrafı yeniiden...
  116. A

Kavak Yelleri 119. Sezon Finali 29 Mayıs Cumartesi 22:15

böyle dizi mi olur kimin eli kimin .. cebinde belli değil.cumartesi geceleri okan bayulgenin programından önce bitmek bilmeyen bu diziye methiyeler diziyorum(!) :)
  117. A

Mis Gibi Kokmak!

18 yaşına kadar kullandığım tek sabun.en doğalı en katıksızı:) şimdi niye kullanmıyorum çünki bulamıyorum gurbet ellerde
  118. A

Söyle Rahatla

Bu ne bal bende....bu kez o iş olursa adak adadım kurban keseceğim.