Arama sonuçlarınız

1. CalliOped

FIFA 13 Demo Gameplay EA SPORTS TV

oynanışta hiçbir fark göremedim 12'den.. fifa'yı severim ama pes 13 daha bi zevkli geldi bana
  2. CalliOped

Bu bilgisayar BF3'ü kaldırır mı?

işlemci ve ram'de sıkıntı yok ama o ekran kartıyla en düşük ayarlarda bile kasarak oynarsın... yüklemene değmez...
  3. CalliOped

Klavyemde 12345789 Tuşları Yazmıyor İçeri

sayıların üzerindeki ''Num Lock'' tuşuna bas ve dene...
  4. CalliOped

AKK Çözümü İçeride, Buyrun!

minimum hız 3 mbit oldu arkadaşlar, resmi olarak yayınlandı... http://www.tk.gov.tr/mevzuat/kurul_kararlari/dosyalar/2012%20DK-07-302.pdf
  5. CalliOped

TTnet AKK, Minumum Hız 3 Mbit Oldu...

resmi olarak yayınlandı arkadaşlar, 3mbit hayırlı olsun... http://www.tk.gov.tr/mevzuat/kurul_kararlari/dosyalar/2012%20DK-07-302.pdf
  6. CalliOped

Çakallarla Dans 2 - 2012 Fragman

ilk film gayet eğlenceli ve izlenebilir bir filmdi. ikincisi ön yargılı olmak istemem ama fragmana göre vasat görünüyo, umarım film daha güzel olur, mutlaka izleyecegim...
  7. CalliOped

SDN Galatasaray Kulübü

NTVSpor şuanda SON DAKİKA haberi ile HAMİT ALTINTOP transferi ile ilgili REAL MADRİD'le bonservis konusunda anlaştığını duyurdu...
  8. CalliOped

E-DEVLET Sorunu

1 ay önce değiştirmiştim şifremi... kusura bakmayın, teşekkürler...
  9. CalliOped

E-DEVLET Sorunu

boşuna ekonomimiz dünya 2. değil, devletimiz sagolsun her alanda ufaktan ufaktan götürüyo...
  10. CalliOped

E-DEVLET Sorunu

Dün akşamdan beri sisteme giremiyorum. Hatalı TC veya Şifre hatası veriyor. Şifre unutma gibi bi söz konusu yok, 2 yere not almıştım, haftada 3-4 kez giriyordum sisteme. Artık ne olduysa şifreye. Anladım ki 10 TL'ye yeni şifre almak böyle bi yola başvurmuş devletimiz. Araştırdım internette böyle...
  11. CalliOped

Askerlik ve Açıköğretim Hakkında Yardım?

cevabınız için teşekkürler, daha ayrıntılı bi cevap olsa içim rahatlayacak aslında..
  12. CalliOped

Askerlik ve Açıköğretim Hakkında Yardım?

Arkadaşlar durumumu şöyle özetleyeyim. AÖF 3.Sınıf İşletme okuyorum, bugün sonuçlar açıklanmış, maalesef 4 dersten kalmışım, pekte bi beklentim yoktu zaten. Şubat ayında askerlik için başvurmuştum, muayene falan oldum Ağustos ayının sonunda kısmet olursa askere gideceğim(şubedeki memur öyle...
  13. CalliOped

Telefon önerin :)

1.öneri: Samsung Galaxy W= 720 TL. 2.öneri: Sony Xperia U= 800 TL. 3.öneri: HTC ONE V= 900 TL. 4.öneri: Sony Ericson Xperia Ray= 700 TL Hepside birbirinden güzel telefon, ama ilk tercihim hangisi diye sorarsan HTC ONE V derim. Düşün-Taşın-Al, pişman olmazsın ;)
  14. CalliOped

Euro 2012 Skor tahmin yarışması

Croatia 0-2 Spain (Silva 30-45'min,İniesta 75-85'min) İtaly 2-0 İreland (DinaTale 20-35'min, Pirlo 50-65'min)
  15. CalliOped

Açtığım konu TTnet kategorisi altında sabitlenmiş, ne mutlu birilerine faydası dokunduysa... Ahh be TTnet neden uğraştırıyorsun bizi böyle çözümlerle, kotayı geçtiğinde düşür hızı yarı-yarıya herkes mutlu olsun, bizde kulaklarınızı çınlatmayalım en derinden ;)
  16. CalliOped

TNT kapatılıyor

Kurtlar Vadisi Pusu dışında kayda değer izlenebilir derecede bir programı yoktu, zaten vadi'de ayrıldı kanaldan, yerinde karar olmuş...
  17. CalliOped

R10.net Davetiye Dağıtımı

arkadaşlar rica etsem, bende acil davetiye alabilirmiyim, r10'a ihtiyacım var :) [email protected]
  18. CalliOped

Yapıştır Kadir Baba :)

ne desem bilemedim :) 5 yıldır her ay görmüşümdür şu fotoyuu :D
  19. CalliOped

SDN Galatasaray Kulübü

allahım bu ne güzel bir gün başlangıcı, şampiyon bir takımın bir parçası olarak uyanmak ne büyük mutluluktur yarabbi :)
  20. CalliOped

çalışan arkadaşlarımdan duydum ve resmi bi açıklama olmayacakmış diyorlar, hızın düştüğü ve online video'lardaki sorunlar bariz belli olmasın diye böyle bi uygulamaya gidilmiş ne kadar tuhaf dimi... resimlerden'de anlaşılıyo zaten..
  21. CalliOped

Aldığım bilgiye göre AKK durumunda olan müşteriler 50GB kotayı geçtiğinde 1 mbit yerine, 3 mbit olacakmış ve bu ay itibarı ile başlamış. Yurt genelinde verilen tepkilere sessiz kalmayıp gözümüzü boyamak için yapılmış bir uygulama, Tebrikler TTnet... 50 gb'tı geçip bu durumla karşılaşanlar...
  22. CalliOped

Almanya'dan iPhone 4S getirilmesi hakkında

yapman gereken iki şey var; * arkadaşına simkilitsiz telefon almasını söyle * ve 1 ay içinde pasaport'a kaydettirceksin, gümrükte girişte arkadaşın kendi pasaport'una kaydedebilir ve hiçbir sorun olmaz. * bunun işletim sistemiyle hiçbir alakası yok :) telefoncu'yada götürmene gerek yok ve...
  23. CalliOped

Günün Fotoğrafı

çok komikti gerçekten!
  24. CalliOped

1 Mayıs Salı çok hızlı başladı

reset attım ve süper hızım geri geldi :)
  25. CalliOped

Max Payne 3'ün PC sistem gereksinimleri açıklandı

evet ' can you run it'e baktım ve sadece işlemci 2.00 olduğu için ''kırmızı'' renkte :) diğerleri yeşil.. orta seviyede oynasam yeter ya :)
  26. CalliOped

Max Payne 3'ün PC sistem gereksinimleri açıklandı

win7 64-bit, 4gb Ram, 512mb 9600m gt, 6,2 puan oyun performansı, dual-core 2.00ghz işlemci ile nasıl bir performans alabilirim acaba ??
  27. CalliOped

rica ederim, allah kimsenin internet hızını düşürmesin :)
  28. CalliOped

Hayrettin'li Metrobüs Reklamı - Nefes Alsam Yeter

süper ya, ailecek güldük :) bu hayrettin biliyo işi... :D
  29. CalliOped

TTnet görsün o zaman burada çektigimiz çileyide adam akıllı internet versin madem, anca reklam yapar zaten... , --- Mesaj Güncellendi --- evet böyle bir sorun var, ama hotspot shield kullanirsaniz bu sorunda ortadan kalkiyor...
  30. CalliOped

arkadaşlar MTU değeri hatta bağlı olarak değişiyor, MTU değerini değiştirerek deneyiniz, örneğin 100 yapıp deneyin yada 700, farklı değerlerde deneyiniz, mutlaka hız artışı olacaktır, 300 herkeste aynı sonucu vermeyecektir... --- Mesaj Güncellendi --- arkadaşlar MTU değeri hatta bağlı olarak...
  31. CalliOped

modem arayüzüne giriyosun, sol tarafta ADSL'ye tıklıyosun, çıkan altta ADSL ayarlarına girip, sonra o sayfada vc1 yazıyor onun üzerine tıkladıktan sonra MTU değeri var orada... :D --- Mesaj Güncellendi --- sayfalar geç açılmıyor ama bazı sitelere girmiyor nedense bunu yapınca, mesela bende...
  32. CalliOped

Sol taraftan ADSL-ADSL AYARLARI-VC1'in üzerine tıklayıp ulaşabilirsiniz...
  33. CalliOped

dene ve gör, 1 dakikanı almaz...
  34. CalliOped

Hızı 1 mbit'e düşen arkadaşlar, Airties modemi olanlar deneyebilir, ADSL ayarları içerisindeki MTU değerini 392 yapıp, resetleyin, hızınız 3 mbit'e kadar çıkıyor, daha stabil MTU değeri bulanlar deneyip paylaşabilir...
  35. CalliOped

Artık söylemekten bıktım." hız problemi ! "

arkadaşım ''adil kullanım kotası'' diye birşey duymadın mı nedir bu telaşın, aylık kotan 50 gb'yi geçince otomatikmen 1 mbit'e düşüyor ve ay başında tekrar yükseliyor hızın... ne yaparsan yap yükseltemezsin hızını, 4 gün daha sabredeceksin, benim ettiğim gibi...
  36. CalliOped

Turkcell TV Plus kullandım!

tivibu'dan daha çok sevdim, hızım 1 megabit'e düşsede kesinti yaşamıyorum turkcelltv'de tivibu'da sürekli takılıyor... fiyatıda gayet makul... tebrikler...
  37. CalliOped

Chrome'u sevmek için bir neden daha :)

bende cclenear'ı 2-3 günde bir kullanıyorum ve aynı mesajı alıyorum chrome'dan, gülümsetiyo insanı :)
  38. CalliOped

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

buda benden. beni tanıyan pek olmaz sanırım ama SDN'de sürekli aktif durumdayım ve burada olmaktan dolayı mutluyum :)
  39. CalliOped

1 Mb Hız ve Forumdaki Reklamlar

an itibarı ile internet hızım; teşekkürler ttnet!! aslında sayfalar gayet hızlı ama online video'larda ve download'larda çok sinir bozuyor...
  40. CalliOped

Beyaz'dan Bal Yolu Reklamı :)

o sokakta tattırdıkları bal inanın kaliteli gerçek bir baldır bence, nerden bilecek ki insan.
  41. CalliOped

SDN Yandex Kullananlar Buraya ! ...

yandex iyi güzelde tamamda google'den neden kurtulmak istiyorsunuz onu anlamış değilim beyleeer...
  42. CalliOped

App Store Türkçe Oldu!

bu hızla giderse akşam apple etkinliğinde türkçe siri'yi tanıtırlar...
  43. CalliOped

Play-off grubunda puanlar nasıl hesaplanacak?

tabiki digiturk için yapılmış bir uygulama, bunu bilmeyen yoktur, adamlar TFF'ye dava açacaktı yoksa sayenizde 100mlyn $ zarardayız diye... şikeden önce tek kelimesi geçmemiştir bu play-off sisteminin...
  44. CalliOped

Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 28. Hafta

uçak biletlerini MİL puanlarla bedavaya aldık zaten :) maç biletleri içinse değecek inşallah,
  45. CalliOped

Galatasaray 3-2 Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 28. Hafta

sırf maç için ordu'dan arena'ya gidiyoruz :) sabah 10'da 6 tane bilet aldık arkadaşlarla, 3-0 kazanırız diye düşünüyorum...
  46. CalliOped

Türkiye'nin Sosyal Ağı | quup.com

[email protected] alabilirmiyim, teşekkürler...
  47. CalliOped

THY Uçaklarında İnternet Dönemi Başlıyor

çok geç kalınmış bir sistem! uçakta eğlence olması şart!
  48. CalliOped

Akıllı Telefon Tavsiyesi

galaxy ace güzel telefon ama 650 tl civarı fiyatı! blackbery curve 8520'yi önerebilirim, ama dokunmak olsun istiyosan, biraz daha para koyup Ace'yi öneririm, çok iyi tel..
  49. CalliOped

iPhone 4S ve iPad2'ye En Etkili Jailbreak

hayırdır JB için para verip hizmet mi bekliyorsunda isyan ediyosun hacker'lara, bekleyeceksin.
  50. CalliOped

Zaytung Yılbaşı

adamlar haklı beyler, dağılıııın :):) süper kapak olmuş ya :)
  51. CalliOped

Orduspor 0-2 Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 16. Hafta

aynen öyle yaa, ordusporlu taraftarların arasında galatasaylı olmak, bakalım gs gol atınca o anki duygu nasıl olacak :)
  52. CalliOped

Orduspor 0-2 Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 16. Hafta

bende aldım biletimi, maraton B'de buluşalım :D
  53. CalliOped

FAT32'yi NTFS'ye nasıl dönüştürebilirim ?

disk yönetimi yok, disk aracı var! disk aracına girip sol taraftan hard diski seçtim, en altta şey yazıyor bölümü düzenle diye(bölüm türünü,etiketini, ve bayraklarını) bundan değişiyor sanırım ama burada onlarca ''tür'' var !! bilmem anlatabildim mi ?
  54. CalliOped

dedim arkadaşım biçimlendir deyince aynen kalıyor öyle, yinede yüklenemez diyor NTFS olmadığı için, lütfen linux içinden değiştirmeyi söylermisin.
  55. CalliOped

ama o birimi değiştirmiyor ki biliyorum biçimlendirme olduğunu ama NFTS'ye dönüşmüyor orada... --- Mesaj Güncellendi --- ne güzel kimse bilmiyo :D
  56. CalliOped

iyi akşamlar arkadaşlar, yardımınıza ihtiyacım var, yeni bir pc aldım internetten Linux Ubuntu yüklü olarak geldi, elimde windows 7 ultimate cd'si mevcut ama yüklemek istediğimde FAT32 disklerine yüklenemezmiş NTFS olacakmış, windows'ta komut sistemi üzerinden dönüştürme mümkün ama bunu ubuntu...
  57. CalliOped

PS3'üme su kaçtı, ne yapabilirim?

cihazı garantiye göndermek istiyorum ama bi türlü fatura ve garanti kağıdını bulamadım, 1 yıl anca olmuştur, ne yapabilirim ?? ordu'da ikamet ediyorum, nasıl gönderebilirim ?
  58. CalliOped

arkadaşlar yarım saat kadarda kaloriferin altında bekletmiştim, şimdi deniyeyim dedim ve şuanda çalıştı ama cd yi okumuyor !!! ---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:08 ---------- ahada kafayı yedi cihaz, açılıp kapanmaya başladı, bi kırmızı bi yeşil oluyo :) ve...
  59. CalliOped

şaka için teşekkürler :) dedim noluyo tiner ne alaka :D elektrikte sorun yok ışıkları yanıyo.. o bi yana fifa12 cd side içinde kaldı, çıkmıyo :D
  60. CalliOped

internetten araştırdım biraz, bazı slim ps3'lerde sarı ışık sorunu varmış, hemen değişim yapılıyormuş çünkü çözümü yokmuş ve bendede sürekli sarı kırmızı ışık yanıp sönüyor, böyle bir sorun olduğunu sanıp garanti içine alabilirler ve değiştirebilirler.
  61. CalliOped

anlarlar mı acaba, içini açıp baktım, tek bir ıslaklık yok :D yarım saat falan kuruttum yani.
  62. CalliOped

sabaha kadar bi bekleyeyim bakalım, umarım çalışır, işlemciyi yakıp yakmadığını bilemiyorum ki, yanmış olsa ışığı falan yanmaz mı acaba_ teknik tabir bilmiyorum o kadar :D
  63. CalliOped

kettle ile aynı torbaya koydum, ve içinde su olduğunu farketmemişim :D
  64. CalliOped

deme şöyle :D fifa12'siz kalamam :) belki bi öneride bulunan olur, bekleyeyim ben;)
  65. CalliOped

aptalca bir hatamdan dolayı ps3'üme 1-2 bardak su içirmiş durumdayım :) hemen fön makinesi ile yarım saat kadar kuruttum, çalışıyormu diye denedim ilk başta açıldı fakat cd'yi okumadı, fişi tekrar çıkarıp cd bölmesini biraz daha kuruttum, ikinci denememde cihaz hiç açılmadı, fişi taktığımda ilk...
  66. CalliOped

Birileri dayak yiyecek

offf bitti bu adam :)
  67. CalliOped

Battlefield 3 reloaded

oyunu özel bir vip siteden saniyede 1 mb hız ile indirip kurdum, sorunsuz şekilde kurup crackladim, oyunu açtığımda maalesef bilgisayarımın yetersiz olduğunu anladım, dünyam başıma yıkılmıştı :) oyunda hem ses sorunu var hemde acayip kasıyo, en düşük ayarda bile, 4 gb ram ve 512 mb 9600 gt, bu...
  68. CalliOped

Turkcell İnternet Festivali - 50MB İnternet Paketi Hediye

250 mb internet paketim var, bu hediyeyide alsam bi sorun olmaz dimi ?
  69. CalliOped

İOS 5 Şuanda Yayında

itunes üzerinde şimdi uyarı verdi, ios 5 yayınlandı arkadaşlar, ama benim tel simkilitli olduğu için geveyle kullanıyorum, geveyle çalışıp çalışmayacağını indirip test eden arkadaşlardan bekliyoruz ?? :)
  70. CalliOped

Dünyanın en büyük Atatürk heykeli Artvin'e yapılıyor

atamıza saygımız sonsuz, ama o 4 milyon TL ile insanlık için çok iyi şeyler yapılabilirdi...
  71. CalliOped

Ne Zaman Askere Giderim ?

bu seneyle birlikte açıköğretimin bitmesine iki sene var, tabi yine sınıfta kalmazsam, benim işler biraz karışık, askerliğim herşeyi engeller oldu.
  72. CalliOped

Ne Zaman Askere Giderim ?

90 doğumluyum, 2 yıllık MYO okudum (2008-10) ve 2012'ye kadar tecilliyim, bu yıl açıköğretimden 3.sınıftan devam ediyordum ama 3 dersten kalmışım, yani sınıftada kaldım, tekrar etmek istemiyorum sınıfı, askere gidip aradan çıkarmak istiyorum bunu, en erken askere ne zaman gidebilirim acaba...
  73. CalliOped

Iphone 4 ilk şarj.

iphone'u çok yoğun kullanan birisi değilim, 2,5 günde 1,5 saat telefonla konuşma, ortalama 70 sms, yarım saat oyun, sadece gerektiğinde 3G'yi açıyorum, bildirimler, konum servisleri, bluetooth kapalı, ekran parlaklığı ortanın üzerinde, 2,5 gün rahat gidiyor bunlarla, birde sınırlamalar ayarında...
  74. CalliOped

Iphone 4 ilk şarj.

hiç bir sorun olmaz, böyle ince ufak şeyleri kafana takma, ben ilk çıktığından beri kullanıyorum, her zaman da full şarj etme imkanı olmuyor, bi sorununu görmedim, rahat 2.5 gün gidiyor şarj.
  75. CalliOped

IPhone ile ilgili..

telefon kilitli durumda iken biri aradığında sürükleyip cevaplıyorsun, kilitli durumda değilse kabul et ve reddet seçeneği bulunuyor!!
  76. CalliOped

Lig Tv Logosu

iyi yakalamışlar...
  77. CalliOped

Windows 8 Boot Sorunu ? Yardım ?

önerileriniz için teşekkürler, yarın ilk işim DVD almak öyleyse, şuanda elimde yokta :D
  78. CalliOped

BİOS ayarlarını bilmiyorum ama, kurmak için dvd den devam et gibi birşey gelmiyo cd'yi okurken hata kodu gibi bir yazı az sonra resmini çeker eklerim, hata kodu gelince enter'a tıklıyorum o zaman hep atıyo ekrandan..
  79. CalliOped

biraz önce windows 8 DP 64 bit olanı indirip .iso dosyası olarak DVD'ye başarılı bir şekilde yazdırdım, bilgisayarı kapatıp açtığımda PC cd'yi okuyor fakat yükleme ekranı gelmiyor hata veriyor, please a choese gibisinden birşey, ve win 8'i kuramadan yüklü sistemi açıyor, normal olarak...
  80. CalliOped

FIFA 12 - PES 12 Kapışmasında İlk Round

Pes 2012
  81. CalliOped

Garip Bir Windows Sorunu? Ama Sinir Bozucu!

ürün orjinal görünüyor benim ya öyle etkinleştirin falan demiyo yani, ben internete bağlıyım sadece dediklerim olmuyo.
  82. CalliOped

microsoft fix it, beklenmeyen bir hata sonucu yüklenemedi, şaka gibi ya sinirden gülüyorum şuanda... kullanıcı adınıda değiştirdim ama nafile...
  83. CalliOped

maalesef olmadı kardeşim :( ---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:22 ---------- diyorum ya interneti altüst ettim diye, bu çözümlerin hepsini teker teker uyguladım ama yine fayda etmedi ---------- Post added at 20:24 ---------- Previous post was at 20:23...
  84. CalliOped

baktım onada baktım tüm ayarlara baktım, saat ve tarihte sorun yok, pc'den anlayan biriyim ama bunu bir türlü çözemedim. ---------- Post added at 20:03 ---------- Previous post was at 20:01 ---------- windows yalan söylüyor merak etme ;) o hata kodlarını uydurmadım yani.
  85. CalliOped

Fulham [2 - 2] Manchester City

aguero'nun kramponunu bilen var mı ? :)
  86. CalliOped

Arkadaşlar 2-3 gündür, messenger bağlanmıyor, live mail postaları denetlemiyor, windows update ve windows defender güncelleştirmeleri denetlemiyor, durup dururken bunlar başıma geldi, internet bağlantım var, güvenlik duvarında hepsi izinli, DNS, proxy, internet explorer, bütün ayarları...
  87. CalliOped

Messenger'a giremiyorum, yardım edin ?

konu güncel kalsın diye yazıyorum, çünkü hala sorunum çözülmüş değil, format falan atmak istemiyorum, yardımlarınızı bekliyorum...
  88. CalliOped

dediğin gibi ayarları otomatik al'ı pasif yaptım ama fayda etmedi arkadaşım, 2. sunduğun seçenekte ise teker teker hepsini yaptım 4 tanesi hata verdi (belirtilen modül bulunamadı) diye, diğerleri başarılı, yinede çözüm olmadı, hatalı olanlar : REGSVR32 initpki.dll REGSVR32 Gpkcsp.dll REGSVR32...
  89. CalliOped

pc basinda degilim suanda denicem bunu tesekkuler. ---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 22:52 ---------- yine olmadı kardeşim, messenger, mail, windows update çalışmıyor, sebep ise internete bağlı değilmişim tövbe yaa, windows sen nasıl bir sistemsinde böyle bir hata...
  90. CalliOped

İPhone 5 almak istiyorum

iphone 5 çıktıysa haber ver bende bitane alayım :D şakamısın yaa
  91. CalliOped

windows 7 ultimate 64 bit, sistemim cok stabil calisiyordu ya, birden boyle bir sorun vermeye basladi, norton kullaniyor sildim denedim ama yine ayni, herseyi denedim ama olmuyor temizlemedigim yer, degistirmedigim ayar kalmadi yaa off program tavsiyesi icin tesekjurler,
  92. CalliOped

iyi akşamşar SDN okuyucuları, çok acil yardıma ihtiyacım var, çok sinir olmuş durumdayım, 2-3 gündür, messenger 2011'e ve live mail açılmıyor hata kodu 8004840a, interneti altüst ettim çözümünü bulamadım, messenger'e girmeye çalıştığımda internete bağlı olduğunuzdan emin olun diye hata verip...
  93. CalliOped

[Kampanya] Norton 360 5.0 ve Norton AntiVirus 2012 60 Gün

bilgilendirme için teşekkürler, türkçe sürüm yok mu acaba kampanyanın ?
  94. CalliOped

Windows 8'i İndirin, Deneyin!

peki bu sürüm 7'deki programları destekliyor mu, hiç bir sorunu var mı ??
  95. CalliOped

Windows 8'i İndirin, Deneyin!

bu windows 8'in ne sürümü şimdi ? bildiğimiz işletim sistemi mi ? yani 7'yi kaldırıp bunu kurabiliyormuyuz ?
  96. CalliOped

Eset V5 Final Sürümleri Çıktı.!!!

1 ay gibi bir süredir katılımsız(crack'lı) eset smart 4.2 kullanıyorum, çokta memnunum kendisinden, direk 5.ci sürüme yükseltebilirmiyim acaba ??
  97. CalliOped

Görüntüye karizma kazandıranlar

giriş güzeldi, dublaj olduğunu söylemese anlamayacaktım :) Umut Tabak başrol oyuncusunun 1/30'unu alamıyoruz demiş, yani bölüm başına 2.000 TL gibi bir ücret alıyor ve böyle değerli bir iş için gerçekten komik bir rakam, aslında bunun fazlasını istese vermeyeceklerde değil, sonuçta polat'ı...
  98. CalliOped

Iphone 4 flash player

iphone'a flash player yükleyemezsin, flash destekli tarayıcıları mevcut ama bu oyunlar için geçerli değil, yani iphone'a online oyun oynayamazsın...
  99. CalliOped

Call of Juarez: The Cartel internete düştü !

indirip kurdum oyunu, oynadımda biraz, nedense 2.oyun kadar sarmadı beni, grafikler iyi gelmedi, yanınızda siyahı bir adam var ve sürekli gülüyor, suratta hiç oynama yok :D şuanki crack'ta save sorunu var zaten o yüzden şimdilik oynamayı bıraktım...
  100. CalliOped

Download Hızı ! Şaka Gibi !

bu hız 10 dk falan sürdü, 4-6 arası sürekli değişti hiç yerinde durmadı, bi uyuşmazlık olamaz sanırım çünkü saniyede 4-5 mb ilerliyordu dosya boyutunda, %98'e gelince tekrar eski haline döndü, saniyede 1 mbit. fotomontoj olduğunu düşünen arkadaşlara sadece ''prient screen'' yapıp koydum demek...
  101. CalliOped

Download Hızı ! Şaka Gibi !

8mbit limitsiz kullanıyorum TTNET. başlarda 1.2 mbit ile indirirken son 10 dakikadır bu şekilde indiriyor, 4-6 mbit arası değişiyor hız, şaka gibi ya hıza baak :)
  102. CalliOped

iPhone 4'ün bittiği an! VİDEO

eBAY'da 620$'a satışa sunulmuş, ne olur sanki o fiyattan gelse buraya, 2000'den aşağıda olmaz sanırım... büyük falan ama adamlar yapmış yani...
  103. CalliOped

Iphone tavsiye

önermek yanında az kalır, kesinlikle iphone, sahibinden.com'da 1400-1500 liraya garantili, kayıtlı, simfree bulabilirsinin, iphonu JB yaptıktan sonra aklına ne gelirse bütün uygulamalar free zaten...
  104. CalliOped

Norton AV/IS 2012 BETA

norton'u severim, ama avira premium suite kullanıyorum 6 aylık kampanyalı, eğer norton'Da böyle kampanya yaparsa hemen yükleyebilirim...
  105. CalliOped

E6 veya x6 nın sarjı hk bilgi lütfen

e6'da minimum 2,5 günü bulursun (kesin), x6 ise min 3 gün... nokia tellerin şarj süresi gayet iyi... ben c7 kullanıyordum, min 2,5 max 4 günü gördüm... şimdi iphone 4 kullanıyorum en az 2 gün gidiyor ve benim için yeterli...
  106. CalliOped

Samsung Galaxy Note'la Yeni Bir Soluk

2400 mah'lık bir pilden bahsediliyor, 5,3' lik ekrana göre nasıl performans sağlar bilinmez, şarjı minimum 2 gün giderse düşünmeden alabilirim...
  107. CalliOped

Nokia 801

nokia'dan beklenmedik bir telefon, bu ne ya, 16 mp kamera, 1080p video kaydı, 1,2 çift çekirdek, stereo, bu telefonun gerçekçiliği tartışılır !! 3,8' akıllı telefonlar için en ideal oran bence. Nokia sürpriz yaparda çıkarırsa böyle bir telefon bide fiyatıda uygun olursa bu tel fırtınalar estirir...
  108. CalliOped

Halı Saha Kramponu Önerileriniz ?

yeni halı saha ayakkabısı alacağım, tavsiye ettiğiniz, ayağı tam kavrayan, top hakimiyeti ve şutlarda iyi olan bir ayakkabı, plastik dişli olacak, Limit 100 TL ? :P
  109. CalliOped

Manchester United çıldırdı, Arsenal dağıldı! (Manu 8 - 2 Arsenal) VİDEO

böyle bir skoru hiç beklemezdim, rooney'in 2.frikiği ve son gol çok iyiydi...
  110. CalliOped

Yasak siteye nasıl girerim?

hotspot shield kur, istediğin adres gir. DNS, proxy vs. şeylerle uğraşma...
  111. CalliOped

Aranızda Ordu da Oturan Varmı ?

Bende ordu'luyum, korgan'dan kimse var mı ? :)
  112. CalliOped

Twitter'de Beni 551 Kişi Izliyor

şakamısın ya, twitter hesabı bile satılmaya başlandıysa, bu dünyanın çivisi çıkmış arkadaş...
  113. CalliOped

IPhone 5 çıkmış mı ? Çıkmadıysa bu nedir ?

bu cep'te ortadan ikiye kırılır be, tamam anladık dizayn yapıyosun ama mantıklı ol, pilini işlemcisi vs.vs nereye yerleştircen, ama diğer iki özellik çok havalı duruyor gerçekten :)
  114. CalliOped

PES 2012 Demosuna Hazır mısınız?

2 tane demo'mu olacak, sanki iOS 5'in BETA sürümleri gibi :D:D
  115. CalliOped

PES 2012 Demosuna Hazır mısınız?

şöyle söylemek gerekirse; oyunun demo'sunu oynadıktan sonra benim pes11'i oynayasım falan kalmadı artık, başkası nasıl düşünür bilemem ama, ben bu oyundan büyük keyif aldım, oynanış bakımından çok değişiklik var oyunda, insanı sinir eden stili, pasların yerini bulmayışı, dönüşlerdeki hantallık...
  116. CalliOped

Garanti Bankasından Orjinal Basketbol Topu

bende dün akşam kazandım, reklamı görünce çıkardım hemen iphonu ve yakaladım topu, bilgilerimi falan gönderdim bakalım, ne zaman gönderirler acaba ??
  117. CalliOped

FIFA 12 (PC) Ön İnceleme

en kolay seviyede oynanarak inceleleme mi olurmuş yapsana world class bakalım pc'nin yapay zeka oynanışına, daha iyi olurdu, bakalım öyle pozisyonlar bulabiliyormusunuz :)
  118. CalliOped

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Son 3 günde, Hızlı ve Öfkeli 5, Oyuncak Hikayesi Serisi, Paul, ve Kaybedenler Kulübü'nü seyrettim...
  119. CalliOped

İOS 5 Beta 6 Yayınlandı!

iOS SDK Release Notes for iOS 5.0 beta 6 GOOGLE ÇEVİRİ, ORJİNALİ ALTTA... iOS 5.0 beta 6 için iOS SDK Sürüm Notları Önemli Not: Bu bir API veya teknoloji geliştirme için bir ön belge. Bu belge, teknik doğruluk açısından gözden geçirilmiş olmasına rağmen, nihai program değildir. Apple Burada...
  120. CalliOped

FIFA 12 İlk Gameplay (GamesCom)

nye sadece 1 dk sını çekip koyarlar anlamıyorum ya, bide en kolay seviyesinde oynuyo defans ne öyle oldugu yerde kalmış, ama harika bir oyun bizi bekliyor gibi görünüyoor...
  121. CalliOped

iPhone 4 16 GB Sadece 1.848 TL (750 TL İndirim)

sen yanlış biliyosun demek ki, iphone'te 5 mp kamera, 1ghz a4 işlemci bulunuyor, çözünürlük farklı yazıyor ama gerçek çözünürlüğü ile aynı değerde.
  122. CalliOped

iPhone 4 16 GB Sadece 1.848 TL (750 TL İndirim)

çok pahalı, sahibinden.com'da ingiltere gelişli, sıfırı 1350-1450 tl'den satılıyor, hem kayıtlı hem simfree, hemde 1 yıl garantili, 6 ay oldu alalı, 1370 TL' ye almıştım, hiç bir sorun yok, bu tel türkiyeden alınmaz...
  123. CalliOped

İşte iPhone 5 - Resmi Site

harika görünüyor bence, çıkınca hemen almayı düşünüyorum...
  124. CalliOped

İşte iPhone 5 - Resmi Site

http://www.youtube.com/watch?v=jxYnuHX3LCI&feature=player_embedded#at=103
  125. CalliOped

*** ŞOK FİYAT *** HP G62-b38st Dizüstü Bilgisayar

forumda kampanyalı ürünler diye konu mevcut, oraya eklerseniz daha iyi olur hem fiyatıda yazabilirsiniz...
  126. CalliOped

Bahçemden Domates Görüntüleri :)

google'den araştır, '' balkonda domates yetiştiriciliği '' diye, balkondada yapabilirsin !
  127. CalliOped

balkondada yetiştirebilirsin çok istersen, google'den araştır, zor bişey değil, insan kendi yetiştirdiği şeyi gözü gibi bakıyor, buda insana büyük keyif veriyor, hele ki yemesi mmmm :) ---------- Post added at 23:38 ---------- Previous post was at 23:33 ---------- kesinlikle hormonsuz ve...
  128. CalliOped

harika görünüyorlar dimi, 10 güne kalmaz hepsi kıpkırmızı olacak :) isteyene yollayabilirim :)
  129. CalliOped

Saç Dökülmesine Önerdiğiniz İlaçlar

daha 21 yaşındayım ve alnım oldugundan fazla açıldı yavaş yavaşta ortalara doğru seyreliyor, ilaç yada şampuan kullanmak istiyorum, kullanıpta önerdiğiniz ürünler var mı ?
  130. CalliOped

Orduspor Culio'yu kiraladı

ayhan'ı göndermeyip, geçen senenin 2.yarısında takımını sırtlayan oyuncuyu gönderen yönetimin nasıl bir mantık anlayışı var çok merak ediyorum, allahtan kiralık gitmiş, yinede üzüldüm bu habere...
  131. CalliOped

Chrome OS

gerçek mi bu yaa ??
  132. CalliOped

Iphone 5 eylülde geliyor 10 milyon spariş tamam

daha tasarımı, özellikleri, fiyatı belli olmayan bir telefon, eylülde çıkması imkansız...
  133. CalliOped

Hepsiburada.com iflas mı etti?

8'inde sipariş verdim 11 inde tedarik sürecinden çıktı, ve tam 16 gündür ''siparişiniz paketleme işlem sırasında''... varmı böyle birşey yaa, ürünü tedarik etmişssin 16 gündür bi kargoya veremediler gitti. Mesajlarıma karşılık veriyorlar ama hep robot gibi...
  134. CalliOped

iPhone 5 Alacak mısınız?

iPhone 4'ümü satıp alacağım hemen, ilk hafta...
  135. CalliOped

İOS 4.3.6 Çıktı!

Yanlış duymadınız, daha geçen hafta 4.3.4 versiyonu çıkaran apple, 10 dk önce 4.3.5, ve şimdi 4.3.6'yı çıkardı, şaşırılmayacak gibi değil, sanırım 4.3.4 teki hataları düzeltmeye çalışıyorlar, adım adım iOS 5'e yaklaşıyoruz.... 4.3.6 daki yenilik; * 4.3.4'teki TSL Sertifika problemi çözüldü...
  136. CalliOped

İki mevzu beni çok gıcıklandırıyo..

chrome'un ne gibi hatasını gördün, söylede çözüm bulalım hemen nişanı atma öyle...
  137. CalliOped

Düğün kaça mal olur?

Herşey dahil 10 bin TL, rahatlikla isini görür kardes...
  138. CalliOped

İphone 4 Pil Sürem Nasıl ?

nasıl, hangi mavi çizgi ?
  139. CalliOped

Nokia C7 vs. Samsung Galaxy Ace !

takmışsınız bi android diye, C7 ezer geçer be... harika bir telefon...
  140. CalliOped

Facebook Güncellendi

iOS'ta gönder tuşu değişmiş, ve daha hızlı hale gelmiş....
  141. CalliOped

C7 navigasyon hakkında

1- Nokia GPS sistemi bakımından bir numara diyebilirim, dediğin gibi uzun yol, kısa yol farketmez sana her türlü talimati vererek yol gösteriyoor... 2- Hayır tabiki, ilk önce pc üzerinde haritaları indiriyorsun telefona, sonra internetsiz olarak kullanıyosun telefonda...
  142. CalliOped

App Store Ücretli Uygulamaları Bakın Nasıl Alıp Kurdum ilginç..

Apple bunu düşünmedimi sanıyorsun. 1 hafta içinde bu yaptığının ne kadar yanlış birşey olduğunu ve nasıl acısı çıktığını anlayacaksın!!!
  143. CalliOped

Oracle, Google'ı Sıkıştırmaya Devam Ediyor

abi senin klawyede takılmalarmı var, bazı harfler ikişer ikişer :D
  144. CalliOped

2-3m çok, kaba durur seni rahatsız eder nerden aldım dersin telefonu :D 50 gr gelmez bile, daha ileriki telefonlarda mutlaka daha iyi bir pil deneyimi yaşayacağımız kesin...
  145. CalliOped

Oracle, Google'ı Sıkıştırmaya Devam Ediyor

oracle batarsa devletin tüm sistemleride batar :D
  146. CalliOped

o denli bir telefona çok bile :)
  147. CalliOped

ÖZTÜRKCELL'li oldum ben, 1 saat hediye ediyo :D ---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:24 ---------- walla onu ayarlayamadım ya, bilgisayardan aktarınca böyle oldu, küçültemedim :D ---------- Post added at 22:26 ---------- Previous post was at 22:25 ----------...
  148. CalliOped

Kampanya! Philips 20'' HD. 1 Yıllık Lig Tv Hediye! (749TL)

Philips 201T1SB 20'' 51 Ekran Hd Ready Lcd Televizyon KISA BİR SÜRELİĞİNE 973+KDV YERİNE SADECE 749 TL AYRINTILI BİLGİ: http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=459083 Şık ambalajında dijital HD-TV monitörDijital HD TV alıcılı bu şık ve gözalıcı monitörle mükemmel bir...
  149. CalliOped

2 hafta oldu alalı, şarj konusu bakımından çok memnunum, telefon benim için bi harika zaten. Şarj yöntemin prizden, USB ile baya fark ediyor, prizden hem hızlı hemde daha çok gidiyor şarjı, en az yarım gün... Kullanım sürem 6 buçuk saat, bunun 2 saati konuşma+mesajlaşma, 1 saati oyun, 1 saati...
  150. CalliOped

HP Pavilion dv5 1220-et ?

bende ne umutlarda açmıştım konuyu ya :( şu ekran kartı ve işlemciyi değiştirsem ne süper olur varya...
  151. CalliOped

1,5 sene önce oyun bilgisayarı olarak almıştım bu bilgisayarı, oynatmadığı oyun yoktu :) oyun için ekran kartı benim için gerekli, bilgisayarımı seviyorum hiçte satıp değiştirmeyi düşünmüyorum aslında, dediğiniz gibi işlemci biraz kötü sanırım..
  152. CalliOped

HP Pavilion dv5 1220-et sahibiyim, 4GB RAM, 512 MB nvidia geforce 9600M GT Pentium Dual-Core T4200 2.00 GHZ Sistem puanları yukarıdan aşağıya, 5,2 - 5,2 - 4,8 - 6,2 - 5,3. aslında bilgisayarımdan oldukça memnunum ama en son çıkan oyunlarda tam verimi alamıyorum, sormak istediğim bu...
  153. CalliOped

PES 2012 Yeni Gameplay Video

merakımdan soruyorum, yanlış anlamayın! Sizce PES ne yapmalıda tekrar sizin için 1 numara olmalı... ???
  154. CalliOped

2011-2012 sezonu Galatasaray formaları!

ben nedense sarı formayı beğenemedim, çok sade durmuş... siyah forma sarıya göre daha güzel, parçalı her zamanki gibi harika zaten.... ---------- Post added at 15:38 ---------- Previous post was at 15:30 ---------- valla moralim bozuldu ya, sarı forma rezalet, hiç güzel durmuyor...
  155. CalliOped

Adamlar yapmış abi dediğiniz oyunlar..

zaten grafik hastası olsak, saatlerce half-life oynamazdık... :)
  156. CalliOped

o zamana göre fena sayılmazmış aslında :)
  157. CalliOped

ilk defa duyuyorum bu oyunu, afişten iyi benziyor ama dur bide videosunu seyredeyim :)
  158. CalliOped

konsol'um yok, yoksa çok oynamak istemişimdir bu oyunu :(
  159. CalliOped

yinede ''oyun bu abi ya'' dediğin olmuştur :D
  160. CalliOped

1- COD MW2 2- Fifa 2011 3- Metro 2033 4- Mafia 2 5- DİRT 3 benimkiler bunlar, her oyunda demişimdir ''helal olsun yapanlara'' diye...
  161. CalliOped

R10.net Davetiye Dağıtımı

SDN üyelerinden davetiye varsa çok memnun olurum, [email protected]
  162. CalliOped

Google+ Davetiye Paylaşımı

Eğer iphonu'nuz var ise, plus.google.com adresine girerek davetiye gerektirmeden kayıt olabiliyorsunuz!!!
  163. CalliOped

Nasa Uçuşu Canlı Yayınlıyor

Son 16 dk, çok heyecanlı ya :) buradan takip edebilirsiniz... http://www.nasa.gov/mission_pages/shuttle/main/index.html
  164. CalliOped

Google+ Davetiye Paylaşımı

165. CalliOped

İphone'dan iyi anlayan ?

4.3.3'te iken gevey'le hiç bir sıkıntım yoktu benim, gayet güzel stabil çalışıyordu, hat şuanda takılı telefondan pin kodunu falan kaldırabiliyorum ama sadece 1 nokta var, çekmiyor telefon, vodafone'dan turkcelle geçince böyle oldu, geveyle taktığımda gevey uyarısı falanda vermiyor...
  166. CalliOped

İphone'dan iyi anlayan ?

ama telefon JB'li. telefonu 3 aydır gevey'le kullanıyordum, hattı değiştirdim taktım ve hat görünmüyor, gevey'den olacağını sanmıyorum...
  167. CalliOped

İphone'dan iyi anlayan ?

İphone 4 4.3.3 JB kullanıcısıyım, JB yapmadan önce Gevey ile kullanıyordum, yani tel kilitli, ABD'den gelme, ama gevey hala takılı. 3-4 gün önce vodafone'dan turkcell'e geçiş talebi vermiştim, ve dün akşam onaylandı, belirtilen saatte Turkcell hattımı takmak isterken, İphone hattı görmemeye...
  168. CalliOped

Uncharted 3'e Tükçe Altyazılı Video

''Uncharted'' serisini hiç oynamadım, o yüzden oynanış hakkında bilgim yok ve bu video tam bir film fragmanı gibi olmuş, nasıl oynanıyo bu oyun :D
  169. CalliOped

Vodafone Uyarı Mesajı?

bana her ay 26-27 TL geliyor ve ekstrede +telsiz kullanım ücreti mevcut, o 33'lük faturada telsiz kullanım ücretini diğer ayada devretmiş olabilirler, çünkü bu vergi herşey dahil içine girmiyor...
  170. CalliOped

Battlefield 3 Sınıflar

EA bu konuda kendisini çok geliştirdi, 12 dk'lık gameplay videosu harika, bi an önce çıksada online kapışsak :) yinede forever MW3 :)
  171. CalliOped

Vodafone Uyarı Mesajı?

500 dk'yı aşmamışsın!! Faturan 26-27 TL gibi gelmesi normaldir, çünkü telsiz kullanım ücreti diye bi vergi türü var ve her ay faturana 1,50 tl gibi yansır, uyarı mesajı yalan değil %80 yada tamamını doldursan gelirdi...
  172. CalliOped

Operatör Tercihinizde Son Sözünüz ?

Turkcell'in diğer operatörler gibi kampanya yapamamasının tek nedeni 35 milyon abonesinin olmasıdır! Bu ülkede Rekabet Denetim Kurulu diye bir bakanlık var ve Turkcell'in diğer operatörler gibi uygun kampanya yapmalarına izin vermiyorlar ki diğer operatörler ona yetişebilsin, bu yüzden...
  173. CalliOped

Hoşgeldin vodafone, güle güle turkcell

Turkcell'in diğer operatörler gibi kampanya yapamamasının tek nedeni 35 milyon abonesinin olmasıdır! Bu ülkede Rekabet Denetim Kurulu diye bir bakanlık var ve Turkcell'in diğer operatörler gibi uygun kampanya yapmalarına izin vermiyorlar ki diğer operatörler ona yetişebilsin, bu yüzden...
  174. CalliOped

19.06.2011 Web Tarayıcı Performansları

+1 , aynen katılıyorum dediklerine...
  175. CalliOped

19.06.2011 Web Tarayıcı Performansları

Testte Opera'nın ezici bir üstünlüğü var ama ben nedense hiç sevemedim , 2-3 dk kullanayım dedim ama diğerlerinden daha yavaş gibi geldi gözüme... Not : Firefox kullanıyorum...
  176. CalliOped

Forumda Aldığım Zararlı Uyarısı

editörlerden bir açıklama hiçte fena olmaz hani...
  177. CalliOped

ne ki acaba bu site ?
  178. CalliOped

ve aşırı derecede yavaşladı forum, güvenim sarsıldı yaa!
  179. CalliOped

resimdede göründüğü gibi chrome böyle bir uyarı veriyor ve yukarıda gördüğünüz 3 farklı SDN konusunda'da durum aynı...
  180. CalliOped

Unutulmayan film replikleri

salak karı! çıkarsana memelerini dışarı!! (kahpe bizans) :D 7/10 bildiğin şişme bebek olum herkes şişirir yapar şişine güvenen bida yapar (pardon) :D:D 10/10 "yaşadığınız en iyi orgazmı alın, binle çarpın, eroinin verdiği zevkin yanından bile geçemez." (trainspotting) :clap: 9/10 ''-...
  181. CalliOped

İnternet Bağlantısı ve Video Oynatma Hakkında ?

sadece internet üzerinden olan videolarda bu sorun oluyor! chrome, firefox, ie tarayıcılarında durum aynı. Donanımsal bir sorun yok, cyrsis 2 en yüksek ayarlarda oynuyorum sen düşün artık :) flash player 10.3 güncellemesinde yani en sonda, ekran kartıda öyle, pc'imde hiç bir sorun yok gibi...
  182. CalliOped

İnternet Bağlantısı ve Video Oynatma Hakkında ?

iyi akşamlar sevgili SDN takipçileri, şöyle bir sorum olacaktı, bağlantım 8 Mbit sınırsız paket, hız testlerinde 6 - 7 mbit'ten aşağıya düşmüyor, internet hızım sayfa açılışları falan gayet hızlı, ama iş video oynatmaya geldiğinde sürekli donuyor doğru dürüst video izleyemez oldum, alla aşkına...
  183. CalliOped

İçinde Bir Canavar Var!

o nasıl bir Ram'dir yarabbi, hele ekran kartı, anaaam kesin rüyalarıma girer artıık :) harikaymış bee...
  184. CalliOped

Hat taşımada yardım ?

evet aynen geçiyor...
  185. CalliOped

iOS 5 Güncellemesi Nasıl Yapılır?

iphone'uma bunu yapamam :) resmi sürümü bekliyorum...
  186. CalliOped

iOS 5'in Sihirli Yönleri

iOS 5'ten; 1- görüntülü görüşme 2- bluetooth ile dosya gönderimi 3- vs vs... bekliyorum... :):)
  187. CalliOped

Cep Telefonunuz İle Bilgisayarınızı Kapatın!

sizler kim oluyorsunuz ? :D:D ---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:17 ---------- sizler kim oluyorsunuz ? :D:D
  188. CalliOped

Muhteşem Yüzyıl dizisindeki inanılmaz hatalar

bu bölümü stüdyo'Da izleme fırsatı buldum okul saolsun :) çarşı süper ya, yine kendisini çıkarmış ön plana :):)
  189. CalliOped

HTC'den 12 Megapisellik Akıllı Telefon

bu HaTİCe'ye son zamanlarda çok kanım kaynamaya başladı nedense :)
  190. CalliOped

SDN Orduspor Kulubü

benide yaz kardeş, ordu-korgan :) süper lig son bir maç hadi bee mor beyazım...
  191. CalliOped

SüperCan Oyun İnceleme

Çocuk oyunu gibi görünsede, oyunu oynarken çok sardı, hiç kalkmadan bitirdim oyunu, biraz kısa gibiydi sanki :) grafikler çok hoşuma gitti, o doğa görüntüsü harikaydı.
  192. CalliOped

Windows 7 CPU Kullanımı %100

sorunun cevabı görev yöneticisinde görünüyor zaten, pc'nin %85'ini firefox kullanıyor, kalan %15 te arka planda çalışan işlemler. 1- windows 7'de çok sık olmasada 1 GB'lık RAM'lerde %100'luk kullanım olabiliyor. 2- firefox kullananların %74'ü pc'nin kasmasından ve çok nadir pc'nin...
  193. CalliOped

Opera Mini 6 iPhone ve iPad'de!

iphone 4'te safari ile birçok sitede test ettim ama safari kadar iyi değil, sayfaların açılış süresi safari'den 2-3 kat daha uzun..
  194. CalliOped

İphone 4 İTunes Ekranı, Yardım !!

yurtdışından iphone 4 aldım, kayıtlı ama simkilitli, telefonu açtım ama itunes logosu ve usb kablosu var ve bunu geçemiyorum, sim kilit çözücü gevey kart yarın elime geçecek, sim kartı takmadan bu ekranı geçebilirmiyim yardım edin, ?? ---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was...
  195. CalliOped

Curveball (Dikkat Bağımlılık Yapar) :)

level 6 ve game over :) arkadaşın dediği gibi bağımlılık falan yaptığı sadece bir şehir efsanesi :D:D sadece topun sinek gibi duvara yapışması hoşuma gitti :D
  196. CalliOped

Galaxy Mini GT-S5570 flash player sorunu

galaxy mini flash player'i desteklemediği için ne yaparsan yap halledemezsin, ''skyfire'' adlı tarayıcı varsa markette onu indirip deneyebilirsin tekrar...
  197. CalliOped

Windows 7 Kapanma Süresi

kapanma süresi neye bağlı olarak değişiyor bilemiyorum ama 3-5 dk uzun bir süre, benimki 10-15 sn'de kapanıyor, belki virüstendir, belkide kapanma anında çalışan uygulama yoğunluğundandır..
  198. CalliOped

Mobil Cep Görünümü Sorunu

arkadaşım, diğer tüm sitelerin yönetimede bildiremeyiz ya :) sadece SDN için demiyorum diyorum. yerli yabancı sitelerin çoğu mobil görünümlü açılıyor, bunu soruyorum..
  199. CalliOped

direk öyle yaptım zaten, adres çubuğuna bu linki yazdım.
  200. CalliOped

verdiğin linki tam olarak girdim, ama yine aynı forum anasayfası çıkıyor mobil görünümlü, orjinal stilede tıkladığımda fark eden birşey yok yine mobil :) sadece SDN için demiyorum zaten, tüm siteler için..
  201. CalliOped

iyi geceler SDN okuyucuları... benim şöyle bir sorum olacak, ben nokia c7 kullanıcıyım, örneğin telefonun tarayıcısından SDN'ye girmek istediğimde SDN'nin mobil görünümü açılıyor, bazı diğer sitelerdede öyle, ben cep'ten girdiğimde tüm sitelerin tam olarak açılmasını istiyorum, ayarlarına falan...
  202. CalliOped

telefon aylık ücret

ne şimdi bu ?
  203. CalliOped

Böyle bir site henüz görülmedi

içeriğin hızla büyümesi lazım, çok faydalı bir site olacağına inanıyorum.
  204. CalliOped

Google Chrome Hakkında Bir Soru?

teşekkür ederim, bu eklentiyle sorun çözüldü ama keşke eklenti olmadan halledebilseydik daha iyi olurdu, yinede saolasın :)
  205. CalliOped

yükledim ve dediğini yaptım ama yine olmadı, chrome'u tekrar açtığımda yine kapattığım sayfalar görünüyor.. ---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:50 ---------- ayarlar tam olarak ne ? içerik ayarlarında '' tarayıcıyı kapattığımda çerezler ve site verilerini...
  206. CalliOped

en son sürüm 11.0.696.57
  207. CalliOped

firefox'tan chrome'a geçiş yaptım, ama bir sorum olacak, firefox'taki ''geçmişi asla hatırlama'' gibi seçeneği chrome'da bulamadım, yani chrome'u kullandıktan sonra arkamda iz bırakmak istemiyorum, tarayıcı kapattığımda silinsin istiyorum bütün veriler, gelişmiş seçeneklerdeki içerik...
  208. CalliOped

Symbian Anna (PR2.0): Yakında Tüm Symbian^3 Kullanan Cihazlarda...

bende haberi ilk duyduğumda çok heyecanlanmıştım ama haziran ayını duyunca bi an üzüldüm gibi bişey oldu :) umarım o zamana kadar telefonu değiştirmem :)
  209. CalliOped

Symbian Anna (PR2.0): Yakında Tüm Symbian^3 Kullanan Cihazlarda...

Yeni grafik arayüzü ve eski versiyona göre üç kat hızlı olduğu belirtilen yeni internet tarayıcısı ve yeni sanal klavye gibi 50 yeni yazılım özelliği PR2.0'da... Symbian Anna'da daha fazla belirgin ve görünür yeni simgeler ö Metin girişi geliştirilmiştir: uzun zamandır beklenen...
  210. CalliOped

Baba & Oğul Tokat Şov

izlerken güldüm ama yapılanda doğru bişey değil bee babası!!
  211. CalliOped

Çift Sim Kartlı Cep Telefon: Nokia C2-06

giriş seviyesi için fazla iyi gibi geldi :) baksana ovi, 3G, WLAN bile var.
  212. CalliOped

Bluetooth kulaklığı bilgisayar ile eşleştirme!!

yaa vallahi oldu. ilk önce kapattım, sonra basılı tuttum ilk bip sesi geldi, basılı tutarak ikinci bip sesini bekledim ama gelmedi bu sefer, uzun uzun basılı tuttum :) yinede deniyeyim dedim bulup bulmadığını ve buldu :) süper ya çok sevindim, çook teşekkür ederim ''cgrszone'' büyüksün!!!
  213. CalliOped

eşleşme modu nasıl oluyor, kulaklığı telefonumla eşleştirdim, yani telefon gördü kulaklığı, ama pc görmüyor.
  214. CalliOped

evet eşleşme modunda, yani açık ışığı yanıyo :) ---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:35 ---------- verdiğiniz bilgi doğru ise boşuna uğraşıyorum demekki :) çok teşekkür ederim...
  215. CalliOped

Jabra BT2035 kulaklık sahibiyim ve bunu bilgisayarım ile eşleştirmek istiyorum yani kulaklıktan dinlemek istiyorum, bilgisayarımda bluetooth mevcut cep telefonlarını falan görüyor ama bluetooth kulaklığı görmüyor ve eşleştiremiyorum, bluetooth'un tüm driverleri yüklü ve yeni güncelledim, lütfen...
  216. CalliOped

Crysis 2 Açılmamaya başladı, Lütfen Yardım!

daha dün zevkle oynadığım oyunu, bugünde bi heyecanla oynamak istedim ama oyun açılmıyor nedense, oyun simgesine tıkladığımda hiç bir tepki yok, 2. kez tıklıyorum bu sefer ''Failed to initialize the GameStartup Interface ' hatası veriyor, çok sinir oldum ya durup dururken oyun neden açılmaz ki...
  217. CalliOped

Nokia Firmware Update Pr 2.0

nedense bu güncelleme haberi içime bi heyecan kattı ya :):) çıksada C7'mizi harika bir hale soksak gerçi şuanda da çok iyi ama, yeni özellikler daha bir havalı yapacak telefonu, C7'ye NFC desteğide geliyor bildiğim kadarıyla buda çok iyi..
  218. CalliOped

Chrome Logosu Değişti, Artık 2D

İSTEDİĞİN RESİM + 2 BONUS http://hotfile.com/dl/113807461/c64882c/HD_SDN.rar.html
  219. CalliOped

benim sürüm 12.0.725.0 beta ve 2D :)
  220. CalliOped

ne zamandır firefox kullanıyordum, chrome'u güncellemiyordum uzun zamandır, güncelledikten sonra böyle oldu, ama artık chrome'deyim ;)
  221. CalliOped

yeni farkettim, ama alışamadım sanki, bi tuhaf duruyo, orjinalliğini kaybetmiş gibi :)
  222. CalliOped

Angry Birds RIO Symbian'da!

telefondaki ''ovi store'' de angry birds diye aratın çıkıyor..
  223. CalliOped

Angry Birds RIO Symbian'da!

bayılıyorum bu oyuna, 3,49 tl'ye kıyıp indirdim oyunu :) çok eğlenceli...
  224. CalliOped

Günün Esprisi

--Oglum olursa adini OKYANUS koyacagim...Hic birseyi olmasa bile DALGASI buyuk olur :) --‎"tèmèl aSkere qiderSe ne oLur??? _Lazer oLur :) --Geçen alışverişe merkezinde danışmaya gittim..danışma yazıyordu danışamadım :) --aceLe İşe Çünkü Bende işiceem :) --biR kadın aRabaya binmiş...
  225. CalliOped

Samsung S5233W Star Wi - Fi

abim kullanıyor. telefon gerçekten çook iyi, gayet kullanışlı, corby ile aynı menü tasarımı zaten, şarjı 4 gün gidiyor normal kullanımda, wifi olması harika, ama video film izlerim diyosan bende sana ekran kalitesi pekte iyi değil diyebilirim, yinede pişman olmazsın...
  226. CalliOped

Crysis 2 Gelişmiş Ayar Modu

512 MB 9600M GT ile ''oyuncu'' ayarlarında rahatlıkla oynayabiliyorum, yağ gibi akıyo diyebiliriz :)
  227. CalliOped

Dönem Dizileri İsyan Bayrağını Çektirdi !

bende ilk başta bu tepkiyi vermiştim :)
  228. CalliOped

Dönem Dizileri İsyan Bayrağını Çektirdi !

Art arda çekilen dönem dizilerinin bir çoğuna ev sahipliği yapan İstanbul'un tarihi Balat semti sonunda isyan bayrağını çekti. Setin atmosferi bozulmasın diye cep telefonu, renkli televizyon ve internet gibi bir çok teknolojik nimetten uzak kalan ve sokağa ancak 30 senelik giysilerle çıkabilen...
  229. CalliOped

Abidal'de tümör çıktı!

son maçtaki kafasıyla çıkardığı bi pozisyon vardı, o neydi öyle yaa, futbolculuk buydu işte !!
  230. CalliOped

SDN'den Havit Ürünlerini Kazananlar Belli Oldu!

hele şükür SDN'den ilk hediye mi aldım :) USB Çoklayıcı, mutlaka işime yaracaktır... ;) teşekkürler SDN...
  231. CalliOped

Türk Hava Yolları ve FC Shakhtar Donetsk takımı resmi sponsorluk için anlaştı!

THY her ligden bir takımla anlaşma yapıyor, yakında bütün avrupa'yı saracak :)
  232. CalliOped

Bilgisayar Sipariş Ettim Nasıl Sizce Acaba?

masaüstü bir bilgisayar için işlemci ve ekran kartın iyi bir seçim değil bence... hayırlı olsun...
  233. CalliOped

Şiir yarışması sonuçları

Gönderdiğim şiiri görmeyip yarışmaya sokmayan kişiyi'de tebrik etmek lazım...
  234. CalliOped

[Kampanya] Herkese ücretsiz Kaspersky

bende bitane alabilirmiyim lütfen... http://www.haberokur.com/haber-Google-ciftlere-ozel-bir-servis-sunmaya-basladi-145463/
  235. CalliOped

Nokia C7 Güncellendi. PR1.1 (v013.016)

Hayırlı uğurlu olsun hepimize... :rolleyes: Symbian^3 işletim sistemine sahip Nokia cihaz sahiplerinin uzun zamandır merakla beklediği ilk güncelleme paketi olan PR 1.1 (013.0.16) yayınlandı. Kamera'da yaklaştırma daha yumuşak hale getirilmiş ve daha net çekim yapabiliyor. Müzik çaların...
  236. CalliOped

Nokia C7 Güncellendi

haberi yayınlayalı 2 hafta olmuş ama benim telefonda hala güncelleme yok, neden acaba ?
  237. CalliOped

Galatasaray.us mailiniz olsun

+1, hiç düşünmeden aldım...
  238. CalliOped

Nokia N8 mi, C7 hangisini tercih ederdiniz_?

oraya o kadar madde yazdım, sadece omu dikkatini çekti :D Benim bildiğim arasında sadece 3 özellik farkı var. -HDMİ çıkışı -12MP kamera -Fareyle birlikte kullanılması. dahada bilmiyorum varmı başka özelliği, varsa söyle bizde bilelim.. Symbian işlerim sistemi N8'in donanımı C7'den daha...
  239. CalliOped

Nokia N8 mi, C7 hangisini tercih ederdiniz_?

Bende iki tel arasında kalmıştım, ani bir kararla C7 almaya karar verdim, yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum telefonu, N8 internetten çok araştırmıştım, forumlardan okuduğum kadarıyla bazı sorunlar varmış telde, bu yüzden daha stabil hali olan C7'yi aldım, arasında 2-3 özellik dışında hiçbir fark...
  240. CalliOped

Samsung Galaxy Tab ne kadar iyi fotoğraf çekiyor? İşte sonuçlar!

galaxy tab her açıdan bir adım daha önde...
  241. CalliOped

Neden büyük :)

Güzel :) ama boşanma nedeni :(
  242. CalliOped

Nokia N8 Video İnceleme

çok hızlı bir anlatım olmuş , detaylara fazla inilmemiş, böyle bir telefon için daha özenle hazırlanmış bir anlatım olabilirdi. Ben Nokia C7 kullanıyorum hemen hemen aynı özelliklerde bir telefon sadece HDMİ girişi ve kamerası 8MP, diğer herşeyi aynı.
  243. CalliOped

Nokia E71 Yazılım Yükleme Sorunu !!

Merhaba E71 Telefonumu Ovi Yardımıyla yazılım güncellemesi yaparken hata Aldım ve yükleme yarım kaldı ve hiç bir işlem yapmadan telefon kapandı, USB kablosuyla bağlantı kesildi diye hata verdi, sonra telefon hiç bir şekilde tekrar açılmadı, açma kapama tuşuna bastığımda az bir ışık geliyor biraz...
  244. CalliOped

Dünyanın En Saçma Reklamı!

aslında bu reklam saçma falan değil, gayet bilinçli bir şekilde hazırlanmış, merak uyandırmak ve komedi olsun diye böyle bir reklam kampanyası yapmışlar, saçma demek yanlış olur...
  245. CalliOped

Bir melodi arıyorum ? lütfen yardım..

Teşekkür ederim, işte buu :)
  246. CalliOped

Bir melodi arıyorum ? lütfen yardım..

uzun zamandır arıyorum ama bir türlü şu melodiyi bulamadım, şöyle anlatayım : bir zamanlar, Acı hayat'ta Kosovalı'nın LG telefonu vardı onda çalıyordu, ve son olarak bu hafta yayınlanan kurtlar vadisi pusu'da ilk sahnelerde kumar oynama sahnesi vardı, orada adamın teli çaldı ve aynı melodi, onu...
  247. CalliOped

Fifa 2011 Hakkında Birkaç Soru?

1-) Tamam 2-) Biraz dikkat. 3-) '' *** '' yok please... ;)
  248. CalliOped

1-) öyle olsun 2-) sorumu yanlış anladınız sanırım, oyuncunun moralini yani pes'teki gibi beyaz mavi kırmızı şeklinde ifadeler olurdu onu diyorum. 3-) başkası cevaplarsa çok sevinirim :D 4-) yinede teşekkür ederim...
  249. CalliOped

1-) yön+şut denedim ama olmuyor, sadece sağa ve sola gidiyor kaleci uçmuyor yani ! 2-) nasıl normal değil mi ? 3-) insan bi merak eder :D
  250. CalliOped

iyi akşamlar sevgili SDN'ciler ve Fifa hayranları :) Birkaç sorum olacaktı oyun hakkında.. 1- Penaltılarda kaleciyi bir türlü uçurmayı başaramadım, tüm tuşları denedim ama sadece sağa ve sola çekebildim kaleceyi ? 2- Taktik ayarlarında oyuncuların morallerini nereden buluyoruz ? 3- Son...
  251. CalliOped

Crysis'e "Kalite" Modu

buna gerek yok crysis için ama, yinede abartılı olmuş ışık efektleri falan...
  252. CalliOped

Yılın golü seçiliyor, HAMİT'E OY VERİN

bence en güzel gol Matthew Borrows'un :) ama yinede verdim hamit'e ;)
  253. CalliOped

Google'da (Apple) Karakteri Aranmıyor?

nasıl olur ya, halbuki o karakterle ne hayallerim vardı google üzerinden :D:D
  254. CalliOped

FIFA 11 TR Yama

vardır bi bilen illaki ya :) hadi SDN gösterin gücünüzü...
  255. CalliOped

FIFA 11 TR Yama

acaba PS3 FİFA11'i türkçe yapabilme şansımız varmı, bu konuda bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın, çok iyi olur..
  256. CalliOped

Microsoft Security Essentials 2.0.522.0 Beta

benim pc yasal olmayan yollardan orjinal ama bunu yükleyince pc'niz orjinal değil diyor be yüklemiyor, bunun sebebi ne olabilir...
  257. CalliOped

Black Ops'u nasıl buldunuz ?

Bende nedense hiç bir problem yok, oyunuda bayıldım, gayet olumlu düşüncelerim var, oyun grafik ayarlarınu sizin pc nize göre ayarlıyor, o yüzden daha düşük ayarlarda oynatabilir size pc'nize bağlı kalarak. Benim PC '' HP 4 GB Ram, Win7 64 Bit, 512 MB Geforce 9600M GT '' ile gayet akıcı...
  258. CalliOped

UCWeb Browser 7.4.0.65 (İngilizce | Signed | S60v1/v2/v3/v5/Symbian^3)

Flash desteği yoksa, diğer mobil tarayıcılarla aynı işlevi görüyor demektir...
  259. CalliOped

Moderatörler ne yer ne içer

Beni yanlış anlamayın, kötü bir niyetle söylemedim bu hava atma konusunu, bir havası var lafı lafın gelişi, kişisel olarak değil yani..
  260. CalliOped

Moderatörler ne yer ne içer

200 TL + Full Akbil + Sodexho D:D şaka bir yana, moderatörler'in bu işten kazancı yok, dedikleri gibi sevdiği için yapıyorlar, tabiki bir havası var ama karşındaki insan seni ne görüyo ne biliyor yani, sadece forumda havan var, ya dışarıda ???
  261. CalliOped

Skyfire sorunu çözüldü :)

bende symbians60 kullanıyorum, bu programın s60 için olan sürümü var ise lütfen paylaşınız, ben diğer hiçbir mobile tarayıcıda flash video oynatamadım hemen hemen tüm browser'leri denedim ama olmadı.
  262. CalliOped

Ubuntu Kurulumu Hakkında Önemli Bir Soru?

Yaklaşık 5-10 dk içinde ubuntu kurmayı düşünüyorum :rolleyes: ama kafama takılan önemli bir soru var, '' yükleme sırasında gerçekleşen disk bölümü seçimi '' ! Sorum şu: Şuanda sistemde Win7 yüklü, ben Win7'yi silip sadece ubuntu olsun istiyorum. Pc'de iki harddisk bölümüm var, birinde windows...
  263. CalliOped

Sercan Galatasaray yolunda!

dünkü maçta 2 kere karşı karşıya kalıp 2 sinede saçma bir vuruş yaparak atamayan birine 15 M$ istiyorlar, kimse almaz bu sercanı..
  264. CalliOped

Bir tarafı HDMI, diğer tarafı Scart veya VGA ?

bilgisayarımda HDMI ve VGA girişi var, Tv'de sadece Scart girişi var, buna göre bağlantıyı kuracak kablo arıyorum ?
  265. CalliOped

çevirici falan istemiyorum, direk kablosu lazım bana. Sdelta arkadaşım parası neyse vereyim, gönder bana :D bulunduğum yerde Electroworld ve diğer alışveriş merkezleri yok :D
  266. CalliOped

HP DV51220et dizüstü bilgisayarım var, evde 102 ekran tüplü tv var, bildiğim kadarıyla tv'de HDMI girişi yoksa' pc ile bağlantı kurulamıyormuş. Başlıktada okuduğunuz gibi böyle bir kablo varmı, varsa lütfen yardımcı olunuz, bekliyorum ?
  267. CalliOped

Diz Üstü bilgisayara oyun yüklesem

eee yani, doğal olarak ağırlaşır, 1 rivayete göre dizüstü bilgisayar 1,5 kg iken oyun yükleyince 3 kg'ya çıkmış, ağırlaşır yani ama yinede senin bileceğin iş :)
  268. CalliOped

Linux'ta Fifa11 oynayabilirmiyim?

cevaplar için herkese teşekkür ediyorum, windows'ta kalıyorum! ''~J.c--W_ '' ubuntu 10.10 kurunca haber verirsen sevinirim...
  269. CalliOped

tam olarak bunu bilen biri varsa cevap yazsa çok iyi olacak yoksa linux bir kişiyi kaybeder :)
  270. CalliOped

'' zor '' bu kadar mı yani ? zoru başaramazmıyız peki ?
  271. CalliOped

Linux'a geçmeyi düşünüyorum ama hangi dağıtım olacağına karar veremedim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ve linux'a geçtiğim zaman fifa11 oynayabilirmiyim, fifa olmazsa olmaz çünkü :)
  272. CalliOped

Fifa 2011 Güzel Bir Ayrıntı!

Arkadaşlar oyunu kurdugumda normalde çok basitti ayarları Ve hep gol atıyordum Hergolde 5,10 Sn golü atan oyuncu ve arkasındaki oyuncular koşuyolardı düzz dedim acaba oyunun bi hatasımı PC'm'denmi kaynaklanıyor fln Sonra Farklı bir golü atarken A,S,D, Yön Tuşlarına Basdım Çabuk Geçsin diye bir...
  273. CalliOped

Fifa 11 görüntü sorunu

öncelikle nvidia grafik kartınız varsa 1-kontrol panelini açın 2-3d ayarların yönetilmesi 3-program ayarlarından fifa.exe yi ekleyin ve 4-öncedem oluşturulan maximum kare sayısını 0 yapın ardından oyuna girin ve ana menüdeyken ctrl+alt+del ile görev yöneticisini açın işlemlerden...
  274. CalliOped

3 kadın erkeğe tecavüz etti

Adam şikayetçi olur mu acaba :D vay be dünyanın çivisi çıkmış hacı :)
  275. CalliOped

Elektrotekno.com Davetiye Dağıtımı

varsa bende alabilirmiyim davetiye kodu, bu site benimde çok işime yarayacak..
  276. CalliOped

Sizce Hangi Vakıf üniversitesi

2 yıllık İstanbul Aydın Üni'sini bitirdim, süper 2 yıl geçirdim okulumda, her yönüyle harika...
  277. CalliOped

Guti İmzayı Attı

Beşiktaş'a hayırlı olsun Guti. Böyle bir futbolcuyu Türkiye'ye getirmek zor, Demirören'e teşekkürler... Ayrıntıya dikkat: Arkadaki Yıldız değilmi yaa :D:D
  278. CalliOped

Tom Clancy's Hawx Takılma Sorunu

yüksek grafiklere sahip bir oyun hawx. Hem ram'den kaybediyorsun hemde ekran kartından, rahatlıkla yetmiyormuş demekki :)
  279. CalliOped

Barcelona'dan Tarihi Borç

ben hiç düşünmezdim böyle büyük kulüplerin borç batağında olacağını, herşey futbol demek değilmiş !!
  280. CalliOped

Fifa 2011 Pc Için Yeni Ekran Görüntüleri

çimler çok gerçekci :) ayrıca bu seneki pc versiyonu konsol kalitesinde olacakmış!!
  281. CalliOped

Xavi ve Iniesta: "Fenerbahçe'ye geliriz."

süpeer bir komedi yazısı, teşekkürler :D:D
  282. CalliOped

Bilgisayarlar İnsanı Acıktırıyor

Bilgisayar başında çok uzun kalıyorum hemde senelerdir, ama nedense hiçbir şişmanlama eğilimi yok bende gayet fit'im :D ve de acıkmıyorum :)
  283. CalliOped

Rapidshare! Biri Bana Anlatabilir Mi ?

teşekkür ederim, anladım şimdi :)
  284. CalliOped

Rapidshare! Biri Bana Anlatabilir Mi ?

rapidshare'de hesap açma değişmiş, en küçük ücret 4,99 (400 rapid) euro olmuş, eskiden 6,99'du sanırım ve günlük 5 gb ve aylık 150 gb indirme limiti vardı, peki bu 4,99 limitler nasıl ben anlamadım, biri bunu açıklayabilir mi, en küçük rapid hesabında limit durumlarını...
  285. CalliOped

Hotfile.com

Google Chrome'de indirme yöneticisinde böyle bir sorun var, hesap premium'da olsa çok yavaş iniyor chrome'da. Mozilla'dan indirmeyi dene ve indirme yöneticisi olarak İnternet Download Manager'i dene, bak bakalım 500'den aşağı iniyor mu :D sonra bana teşekkür et !!
  286. CalliOped

***.com

bende davetiye istiyorum, elinde varsa yollayabilirmi ?
  287. CalliOped

PES 2011 Kendini Gösterdi

bu sene fifa 2011 konsol kalitesinde pc'lere gelecek, büyük sabırsızlıkla bekliyorum, bu sonbahar çoook keyifli geçecek inanıyorum :)
  288. CalliOped

Mardin'den Selam Var :)

bir gün mutlaka Mardin'e gelip bu evlerin arasında dolaşmak istiyorum. Resimler için teşekkürler...
  289. CalliOped

Bi' Tadına Bakıvereydim Hele...

harikaa yaa, nasıl kaptı götürdü :D
  290. CalliOped

Kızımın (hira) Resimleri :)

çook tatlıymış beee, allah nazardan saklasın, öpün benim yerime keretayıı :)
  291. CalliOped

Para Yağıyor...

varmı böyle birşey yaa, adam deste deste para yağdırıyor, bence o paralar sahte, arkadaki adama bakyaa paraları nasıl kucaklamış:D
  292. CalliOped

Almanya Arjantini ezdi!!

almanya'nın kazanacağını biliyordum ama böyle eze eze yeneceğini tahmin etmedim, Mesut 2. yarı güzel oynadı, asisti harikaydı, sanırım kupayı alacaklar...
  293. CalliOped

Beşiktaş'ın İlk 11'i - Q7 ilk 11 de !

beşiktaş kötü oynuyor, beğenmedim. Hem verdiğiniz linkte maç açılmıyor isteyene link verebilirim.
  294. CalliOped

Nexus Two Diye Bir Şey Olmayacak!

nexus one yeterli, ikincisine hiç gerek yok, telefon harika.
  295. CalliOped

Vayy bee !!

etkileyici, muhteşem...
  296. CalliOped

Dünya Kupası (anketi)

%50 almanya, %30 ispanya, %20 hollanda...
  297. CalliOped

Ömer Üründül'ün Maç Istatistikleri

vuvuzela in üründül out :D
  298. CalliOped

İnternet Gibisin Sana Bağlanmak İstiyorum :)

hepside harika, çook güldüm, teşekkürler paylaşım için
  299. CalliOped

En gerçekçi ressam süper kareler

hepsi mükemmel ama inanamıyorum bildiğimiz fotoğraf bu yani çekilmiş gibi, olağanüstü yaa
  300. CalliOped

Almanya 2-1 İngiltere devam ediyor

kupanın en zevkli maçlarından biri olacak, eğerki iki takımda oyununu ortaya koyarsa süper maç olacak. favorim almanya, tahminim 1-0