Arama sonuçlarınız

1. burak1903

Laptop fanından koku gelmesi

Ustalar Yardimci olursaniz sevinirim. Hp r210nt laptop film izlerken birden kapandi fanin oldugu yerden koku geldi. Şimdi 2 sn acıliyor hemen kapaniyor fandan yine yanık kokusu geliyor. Sorun nereden kaynaklı olabilir. Fan mı ,ram mi,anakart mı yanmiş olabilir. Laptopu söktüm baktim birşey...
  2. burak1903

Sony KDL 42w815B

Arkadaşlar hafta sonu Kozyatağı Sony center şubesinden Sony KDL 42w815b LCD sıfır olarak aldım ama firma bana kullanılmiş ikinci el LCD TV gönderdi. LCD TV başka Sony center mağazasındaki satış departmanları bana bu ürünün istanbulda bulmamın zor olduğunu ve firmaların kullanılmiş ürünlerin...
  3. burak1903

Sony KDL 42w815B

Arkadaşlar hafta sonu Kozyatağı Sony center şubesinden Sony KDL 42w815b LCD sıfır olarak aldım ama firma bana kullanılmiş ikinci el LCD TV gönderdi. LCD TV başka Sony center mağazasındaki satış departmanları bana bu ürünün istanbulda bulmamın zor olduğunu ve firmaların kullanılmiş ürünlerin...
  4. burak1903

Sony KDL & Sharp LC !!!!!!!!!!

Sony KDL-42W815B 3D Full HD LED TV Mİ YOKSA Sharp 50LE752 127 Ekran 3D LED TV 127 cm (50") Led Full HD 200 3D Dahili Uydu Alıcı Smart TelevizyonArkadaşlar iki TV arasında hangisini secmeliyim kararsız kaldım fiyatları aynı ekranları bıraz farkedıyor. Xbox360 oyun konsolu ıcın kullanıcam iki TV...
  5. burak1903

PC flash disc okumuyor

Flash disci 3-4 pc de denedım hic bir şekilde görmuyor.Flash diskin taktıgım anda ışıkları yanıyor ama pc okumuyor görmuyor ne yapmalıyım.:confused1::confused1::confused1:
  6. burak1903

T800 GALAXY TAB S & P600-W NOTE BEYAZ hangisini tercih etmeliyim.

P600-W GALAXY NOTE BEYAZ -SAMSUNG T800 GALAXY TAB S ikisinin arasında kararsız kaldım. Note yoksa Tab s mi ikisininde özellikleri aynı note - tab s arasındaki göremedigim özellik varmi. Telefondan yola cıkarak bakıyorum Note daha ıyı gıbı duruyor. bilen kullanan varmı yardımcı olacak...
  7. burak1903

Xbox hangi modelini tercih etmeliyim?

Xbox 360- Xbox elit - Xbox one Bunların hangısını tercıh etmeliyim.Aralarındaki fark nedir. - - - Mesaj Güncellendi - - - Özellik olarak neye Dikkat etmeliyim. Kullanan ark.yardımcı olabilirmiziniz.
  8. burak1903

Card okuyucu tavsiyesi

Acil CARD okuyucusu almam lazım.İyi marka tavsiyesi olan varmı fiyat önemli deyil. Teşekkür ederim.... :confused1::confused1::confused1::confused1::confused1:
  9. burak1903

Renault Bahar Kampanyası Adı Altında Düpedüz Tüketiciyi Kazıklıyor.......

Renault Firması Nisan ayına kadar 33.000 TL olan araçlar Bahar kampanyası Adı altında 38.900 TL olarak Tüketiciyi kazıklayarak satmaktadır. 20 ay sıfır faiz diye satışa sundugu aracların gercekte altında yatan 6.000 tl fark ıle arac satmaktadır. Renault Firması bu davranısını yurt dışında...
  10. burak1903

PlayStation 3 kopya oyun caliştırırmı

kopya oyun calıştırıyormu ? çaliştırması için ne yapmam lazım ? eskiden cıp takılırdı kopya oyunlar ıcın aynı sey bunun ıcınde gecerlimi cıpı nerden nasıl taktıra bilirim ?
  11. burak1903

Sony Xperia Z2 & LG 802 G2 & Discovery Elit & HTC One M8

Arkadaşlar kararsız kaldım sız olsanız bunlardan hangisini tercih ederdiniz.Kafam allak bullak oldu.:rolleyes: Sony Xperia Z2 HTC One M8 LG G Flex Discovery Elit LG 802 G2 HTC One Max Samsung Galax APPLE IPHONE 5S
  12. burak1903

LG G Flex & HTC One max mı...?

İki marka iki farklı model arasında hangısini tercih ederdiniz. LG G FLEX HTC ONE MAX
  13. burak1903

Fiat Linea & Dacia Sandero mu...

FİAT LİNEA TEKNİK ÖZELLLİKLER 1.6 MULTIJET 105 HP 1.3 MULTIJET 95 HP 1.4 FIRE 77 HP MOTOR Toplam silindir adedi 4, sıralı çapraz ön Çap x Strok 79.5 x 80.5 69.6 x 82.0 72.0 x 84.0 Silindir Hacmi(cc) 1598...
  14. burak1903

Discovery Elite & LG 802 G2

Arkadaşlar ıkı telefon arasında kararsız kaldım sız olsanız hangısını tercıh ederdınız yada bunların ayarında tlf varmı.
  15. burak1903

S4 yardim !!!

İnternet üzerinden fiat arastırması yaparken cok ılgınc acıklamalar var. Vietnam degılde kore olsaydı derken neyı kastedıyorlar ülkeye gore kalıte degısırmı. keske urun elektrık fısı turkıye gore uyumlu olsaydı.anladıgım kadarıyla fıs gırısı 3 lü bunun nedenı ne neden dıyerlerı boyle degıl...
  16. burak1903

S3 mini & Sony Xperia Z ıkısı arasında karasız kaldım yardımcı olurmusunuz

oyun oynarken donma yapmayan bana uzun sure gıdebılecek sıkıntı cıkarmayacak tlf lazım sızce hangısı ,,,,:cursing:
  17. burak1903

Sim kartlı tablet alıcam önerisi olan varmı!!!

500-600 TL arası butcem var.İlgi ve alakanız ıcın tesekkur ederım.:hammer:
  18. burak1903

İki ekran kartı arasında karasız kaldım yardımlarınızı beklıyorum

asus gtx560 tı dırectcu ıı gddr5 1gb 256bıt nvıdıa geforce dx11 ekran kartı zotacgt630 gddr3 2gb 128bıt nvıdıa geforce dx11 ekran kartı ikisi arasında karasız kaldım hangısını tercıh etmeliyım 1gb 256 bit & 2 gb 128 bit mi kullanan ark.varmı yada bılgısı olan yardımcı olurmusunuz tesekkur...
  19. burak1903

Tablet önerisi olan var mi

Reedpad 4 almayi dusunuyorum bilgisi olan varmi tavsiye edermsiiniz. 200-300 tl arasi daha baska oneri olan varmi arkadaslar
  20. burak1903

Pc açılmıyor!

POWER calısıyor psu sogutucu fan calısıyor ama goruntu gelmıyor neden olmuş olabılır.:confused1::confused1: