Arama sonuçlarınız

1. M

Okula Bilgisayar Bağışı

Arkadaşlar okulumuzda kullanılmak üzere eli yüzü düzgün bilgisayarlara ihtiyacımız var. Elinde olan ve bağış yapmayı düşünen arkadaşımız varsa benimle irtibata geçerse çok sevinirim.
  2. M

Yaka mikrofonu tavsiye.

Arkadaşlar okul tiyatrosunda kullanmak için kablosuz yaka mikrofonu almak istiyoruz. Bu konuda bilgisi ve tecrübesi olanlardan öneri bekliyorum. (Limit 4 X 100tl)
  3. M

Mavi Kuş,Ankara’nın taleplerine tamam dedi

ANKARA’DAKİ GÖRÜŞME TRAFİĞİNDEN TÜRKİYE İSTEDİĞİNİ ALDI Twitter temsilcileri ile yapılan görüşmelerde ‘sorunların’ aşşılması için önemli mesafe kaydedildiği belirtildi. Reuters’e konuşan yetkililer ve mahkeme kararlarının uygulanması için bir mekanizma...
  4. M

Yandex Navigasyon Çıktı

http://navi.yandex.com.tr/
  5. M

Windows 8 Satın Alma

2 Yıllık Win 7 Home Premium Kullanıcısıyım. Az önce win 8 satın alma sayfasında ilerlerken karşıma bu ekran çıktı. Konu hakkında bilgisi olan bir arkadaş var mı. Acaba dvd versiyonu 36,99 olabilir mi? [/URL][/IMG]
  6. M

Adam Kayserili!!!

Zamanında Padişahın biri; - Bana yalan söyleyebilene bir küp dolusu vereceğim! demiş.Yalancılar, hemen saraya koşuşturup başlamışlar yalana; - Bir kuş, aslanı kapıp yuvasına götürdü. - Bunun neresi yalan?.. Kuş kartaldır, Arslan da kuzu kadar minik bir yavru. Kaptı mı götürür tabii!.. -...
  7. M

Emre: Yalan: Yobo: Emre ırkçı değil

Trabzonspor maçında Zokora ile diyaloğa giren ve Zokora'ya ırkçı söylemlerde bulunduğu iddia edilen Emre Belözoğlu basın toplantısı yapıyor... EMRE BELÖZOĞLU'NUN KONUŞMALARI Allah beni yaşatmasın ki bu doğru değil. Maçtasonra Lig TV beni aradı ve hiç beklemediğimsorulara maruz kaldım. Ben...
  8. M

Son Başlıklar PES Vallahi!!!

Bir ara baktım Pes dedim.
  9. M

Alo Polis mi?

+Alo polis mi? -Evet buyrun? +İki kız benim için kavga ediyor.@ -Eee ne güzel işte. +Ama çirkin olanı kazanmak üzere.s ... -Oha! Dayan geliyoruz.
  10. M

Huawei Ideos X5 2.3 Güncellemesi Çıktı

Güncelleme Yapmak isteyenler.Tıklayın.
  11. M

Yeni Android Market Kullanımda

Yeni Android Market Türkiye için Kullanımda. Duyurulur.
  12. M

Web Tasarım Acil Yardım!!!

Arkadaşlar 2 adet web sitem var Bunlara 1.site ve 2. site diyelim Ben adres cubuğuna 1. sitenin adresini yazdığım zaman otomatik olarak 2. siteye atlattıracak html kodunu bilen var mı?
  13. M

Seyircisiz maç uygulaması kaldırıldı

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, aldığı yeni kararla Türk futbolunda seyircisiz maç dönemini sona erdirdi. Disiplin talimatının ilgili maddelerine uymayan takımlara verilen "maçlarını seyircisiz oynama" cezası, yapılan değişikliklerin ardından artık uygulanmayacak. Bugünden itibaren...
  14. M

Mehmet Ali Aydınlar Adliye'de

Mehmet Ali Aydınlar Adliye'de Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar şie soruşturması kapsamında İstanbul Adliyesi'ne geldi... Ayrıntılar gelecek... Kaynak
  15. M

'F.Bahçe Peker'e teşekküre Romanya'ya gitti'

Ecevit Kılıç, 2003'te yazdığı Kirli Kramponlar'la Türkiye'deki mafya-futbol ilişkisini ortaya koydu. Temmuz ayında başlayan şike soruşturmasını da içine katarak güncellediği kitabının 3. baskısını geçtiğimiz günlerde yayımladı. Şike soruşturmalarında karşımıza sürekli Sedat Peker ve ekibinin...
  16. M

Tebrikler SDN Yönetimi.

http://static.shiftdelete.net/img/promo_big/plajjj1312190410.jpg XP virüs Kaynıyor Konunun resimle etkileşimi mükemmel olmuş. Buradan mübarek ramazan ayı dolayısıyla göstermiş olduğu hassasiyetten dolayı sdn yetkililerini tebrik ediyorum.
  17. M

Linea 1.6 multijet emotion plus yardım

Arkadaşlar linea 1.6 multijet emotion plus şuanda kanpanyalı olarak 38000 tl ye satılıyor. bu araçtan kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?
  18. M

Lig'in antipatik ve sevilmeyen yıldızları.

İşte spor basınının önemli isimlerinin de katkılarıyla, kimi zaman rakip taraftarın kimi zaman da kendi taraftarının tepkisini çeken Süper Lig'in en antipatik, en sevilmeyen yıldızları... BÜYÜK AKTÜEL JÜRİSİ » MURAT ÖZBOSTAN » BÜLENT TİMURLENK »UĞUR VARDAN »IRMAK KAZUK »BENERONAR...
  19. M

İşte ilk Türk helikopteri

Devlet Planlama Teşkilatı desteğiyle İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) tarafından tasarlanan ve Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş. (TUSAŞ) tarafından üretilen ilk Türk helikopteri olan ARIKOPTER'in deneysel prototipinin uçurulması için geri sayım başladı. TAI tesislerinde yapımı uzun süredir...
  20. M

Alex De Souza Kral Olmuş (!)

Fenerbahçe'nin Maçlarını takip etmiyorum. Bilen varsa Avrupa da alex'in oynayıp da kopardığı maçları yazabilirmisiniz? Hangi Maçta 2-3 golu var. Vaya 2-3 asisti var. İşin enterasan tarafı geçen sene bu alex feneri bitirdi diyenler, şimdi alex'i kral yaptı. Hatta bide komik olan Alex mi Hagi...
  21. M

Güzel Bir Step Motion Örneği

http://www.youtube.com/watch?v=4qsWFFuYZYI
  22. M

İnci Aral, Londra'da nasıl soyuldu?

Sosyal paylaşım sitelerinde kopan onca gürültüye rağmen aslında yalnız ve çırılçıplak olduğunuzun farkında değilseniz, İnci Aral'ın başına gelenlere bir bakın:Türk Edebiyatı'nın faal kalemlerinden ünlü öykücü ve roman yazarı İnci Aral'ın mail hesabı bir dostunun cep telefondan girilen şifre...
  23. M

Bizatihi Şet (Kısa Film)

http://video.haber7.com/play.video.php?id=10862
  24. M

Firefox 5 Beta 1 deneme sürümü kullanıma sunuldu

Mozilla Firefox 5 Beta 1 deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.
  25. M

Bir Emre Klasiği Daha

Karabükspor maçının hazırlıklarını sürdüren Fenerabahçe'de çift kale maçta pas anlaşmazlığı nedeniyle tartışma yaşayan Emre ve Yobo, daha sonra barıştı. Emre takım arkadaşına doğru uzaktan sert çıkarak sesini yükseltirken, sarı-lacivertli futbolcuyu takım arkadaşı Uğur sakinleştirmeye...
  26. M

Hangisi Hayvan Acaba?

Ben izlerken acayip sinirlerim kabardı. http://www.vidomodo.com/vidomodo/video.php?id=11962
  27. M

Dünyanın en minik yılbaşı kartı!

28. M

İ serisi işlemciler

Arkadaşlar şu yeni nesil notebook işlemcileri (i serisi) arasındaki fark nedir. i 5 ler grafik için (Oyun, 3D) Yeterlimi? İlla ki i7 mi olmalı.
  29. M

Türkiye - Almanya

Almanya maçı ne olur.
  30. M

Driver - Acil Yardım

Arkadaşlar sony vaio VGN-SZ58GN laptop var. Everest de tarattığımda ekran kartı geforce 8400M GS olarak çıkıyor. Sürücüyü sitesinden indiriyorum Kuruluma geçince mevcut donanımınızla uyumlu bir sürücü bulamadı hatası alıyorum Acil yardım ederseniz sevinirim.
  31. M

Müthiş Bir Stop-Motion Örneği

Adamlar çok emek vermiş. Şahsen takdir ettim. http://www.zaman.com.tr/multimedya.do?tur=video&aktifgaleri=8236
  32. M

Uğur Dündar 'ilkeli gazeteci' oldu.

Cumaya giden öğrencileri suçlayıcı bir şekilde haberleştirip öğretmenleriyle birlikte görüntülü bir şekilde fişleyen Uğur Dündar, fuhuş haberinde, ilkeli "iyi polisi" oynadı. Emniyete çaktı. http://video.haber7.com/play.video.php?id=7524
  33. M

Hukuka kadın tuzağı.

Ergenekon’un yargı yapılanmasına yönelik operasyon, müthiş bir tuzağı ortaya çıkardı. Ergenekon soruşturması kapsamında aralarında Adalet eski Bakanı Seyfi Oktay’ın da olduğu zanlılar hakkında yürütülen operasyonun şok detayları ortaya çıktı. Oktay’ın talimatlarıyla hareket eden şüpheli...
  34. M

İstanbul'da ulaşımı ucuzlatacak anlaşma.

İETT, toplu taşımada kullanılan otobüslerin doğalgaza dönüşümü için Güney Koreli şirketle anlaşma imzaladı.. Uygulama başarılı olursa yeni otobüsler doğalgazlı olacak ve fiyatlar da düşecek İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri(İETT), toplu taşımada kullanılan otobüslerin doğalgaza...
  35. M

ADSL'de sabit hat mecburiyeti yok.

Tüketiciler Derneği İzmir Şube Başkanı Gülçin Tonguç, "ADLS ile sabit telefon ayrı ayrıdır. İsteyen sabit telefonunu iptal ettirip sadece internet kullanabilir." dedi. Eskişehir 1. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin sabit telefonlar için verdiği karar emsal teşkil edeceğini belirten Tonguç, konu...
  36. M

Afganistan’da 1 trilyon dolarlık maden var

Onlarca yıldır, savaş , iç şavaş, terör, işgal, kan ve gözyaşının eksik olmadığı Afganistan’da 1 trilyon dolarlık maden olduğu, Pentagon ihalelerin danışmanlığını yaptığı ifade edildi. İşte size AVATAR'ın gerçeği: Amerikalıların, Afganistan’da 1 trilyon dolar değerinde el değmemiş...
  37. M

Recep İvedik & Polat Alemdar... Biz Nereye Gidiyoruz?

Bu devrin ''Delikanlı''ları Hepimizin hayatında, çocuk olmakla yetişkin olmak arasında ince bir çizgi var. Bazılarımız o ince çizgi üstünde sıklıkla gidip geliyor. Örnek vermek gerekirse; özenle baktığım, her gün belli saatte suladığım, haftada iki gün bahçıvan tarafından elden geçirilen...
  38. M

Petrol hayata sızdı bir kere!

Amerikan Sahil Güvenlik yetkilileri, Meksika Körfezi�ndeki petrol sızıntısının çevreye verdiği zararı onarmanın yıllar alacağını açıkladı. İngiliz petrol şirketi BP, kuyunun ağzına yerleştirdiği huniyle şu ana kadar 11 bin varil petrol toplamayı başardı. Hedef, toplanan petrol miktarını...
  39. M

Programların açık kaynak alternatifleri.

Birçok programın açık kaynak alternatifini listeleyen bir site. Merak ettiklerinizi sitenin arama motorunu kullanarak da bulabilirsiniz. http://www.osalt.com/
  40. M

Napolyon ve komutanı - Az ve Öz

Napolyon, komutanına sormuş; "Savaşı neden kaybettik?.." Komutan cevaplamış; "Asaletmeap, 3 tane sebebi var!.." Napolyon emretmiş; "Saymaya başla!.." Komutan başlamış; "Bir, barutumuz bitmişti!.." Napolyon konuşmayı bitirmiş; "Yeter, öteki sebepleri saymana gerek yok, barutu biten ordu...
  41. M

Microsoft Visual C++ Hatası Lütfen Yardım...

Microsoft Visual C++ Hatası Oyunları açtığım zaman karşılaşıyorum.
  42. M

Yanlış Anonstan Bile Daha Komik.

Fener'de İbrahimovic coşkusu İspanyollar, Barcelona'nın süper yıldızını satmaya hazır olduğunu, F.Bahçe'yle pazarlıkların sürdüğünü duyurdu. Fener coşacak! Dün, Türkiye'nin yanı sıra dünyada da büyük ses getiren müthiş bir transfer iddiası ortaya atıldı. İspanyol medyası, transferde...
  43. M

Hangi meyvede ne var?

Vücudunuzda enerji üreten tüm hücreler düzenli olarak oksijene ihtiyaç duyar. Bu nedenle oksijen yaşamın temelini oluşturur. Diğer yandan oksijen vücut hücrelerinde yandığında serbest radikaller oluşur. Antioksidanlar da bizi bu zararlı radikallere karşı korur. Peki antioksidanları nasıl alırız...
  44. M

Her dizide neden eşcinsel tipler var?

Yerli dizilerde üçkağıtçı, sapık, menfaatçı, düzenbaz, alkolik tiplere alıştık, daha doğrusu alıştırıldık. Maalesef bu tiplere eşcinsel karakterler de eklendi. Öyle ki hemen her dizide eşcinsel bir tip var. Geçtiğimiz aylarda Kadın ve Aileden Sorumlu Devlet Bakanı Aliye Kavaf...
  45. M

Seyrantepe İnşaatı Canlı Yayın.

http://seyrantepesporkompleksi.com/canliyayin/kamera-1/ http://seyrantepesporkompleksi.com/canliyayin/kamera-2/ http://seyrantepesporkompleksi.com/canliyayin/kamera-3/ http://seyrantepesporkompleksi.com/canliyayin/kamera-4/
  46. M

Naim süleymanoğlu servet kaybetti!

Vah Naim vah! Naim Süleymanoğlu, halterden kazandıklarını tüketti. Maddi olarak dibe vurmuşken sağlığı bozuldu; yoğun bakımda yattı. Federasyonda üç bin TL maaşla göreve başladı Ay-yıldızlı forma altında yarışması için Bulgaristan hükümetine 1 milyon dolar verilen Naim Süleymanoğlu...
  47. M

Temel Uzayda(!)

Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek...
  48. M

İsrail'e Boykot!!!

israilin barkod ülke kodu: 729 Barkod'u 869 olsa dahii ürünler TÜRK Malı olmayabilir. Lütfen aldığınız ürünün MADE İN ibaresinede dikkat ediniz. Boykotu yalnızca barkod eşliğinde yapmıyoruz! Herşeyde hayatın her alanında ve anında çocuk katili "İnsan" lık mertebesine...
  49. M

Saldırı Cevapsız Kalmaz!

Başbakan Vekili Bülent Arınç, İskenderun'da dün gece meydana gelen meydana gelen terör saldırısında 7 askerin şehit olduğunu bildirdi. Başbakan Vekili Bülent Arınç, İsrail'in Gazze'ye yardım götüren gemilere saldırısını, ''Türk milleti adına ve hükümetimiz adına şiddetle lanetliyoruz'' dedi...
  50. M

Türk Malı kabak tadı verir mi?

Türk Malı dizisindeki diyalogların tekrarı dikkat çekiyor. Show TV'de ekrana gelen Türk Malı dizisin kısa sürede reyting lerde ilk sıraya yerleşti. Binnur Kaya ve Şafak Sezer'in başrolündeki dizideki espriler dillere dolandı. Ancak dizideki diyalogların birbirlerine çok benzemesi ve...
  51. M

Japonlar ter kokusunu çözdü

Japonlar ter kokusunu çözdü Gülbirlik Genel Müdürü Bolat Tamer, Japon bilim adamlarının Isparta gülünden her insanın gül gibi kokmasını sağlayacak tablet ürettiğini açıkladı. Türkiye'nin gül bahçesi Isparta'da üretilen gül yağı, Japon bilim adamları tarafından tablet haline...
  52. M

Bir Güzel Sözde Senden!

Buyurun arkadaşlar. Duyduğunuz veya size ait güzel bir söz.
  53. M

Ceviz Ağacı İle Topal Yunus'un Hikayesi

Burda bir dostumuz var : Çerkeş'in Kavak köyünden. Büyük kitaplar gibi içinde bir şeyler saklı. Akıllı adamlara ajans haberlerine ve bilmeceye meraklı. Adı : Yunus. Ateşimizi yakıp...
  54. M

Güzel Bir Deneme - Matador

Yirmi bin çift göz aynı kapıya bakıyor. Kapı kıpırdarsa her şey kıpırdayacak. Kapı kıpırdadı, yirmi bin çift göz kıpırdadı. Kapı kıpırdadı, yirmi bin ağız kıpırdadı. Kapı kıpırdadı, yirmi bin kalp kıpırdadı. Borular, borular çalıyor! Matadorun takımı arenaya çıkıyor! Pelerinleri ve süslü...
  55. M

Boğazına saplanan boynuz ağzından çıktı

PNA- İspanya’nın Seville kentindeki Las Ventas Arenası’nda yapılan güreşler sırasında azgın boğa yaptığı boynuz darbesiyle matadoru hastanelik etti. Boğa boynuzunu matadorun boğazından saplayıp ağzından çıkardı. İspanya’da yapılan boğa güreşlerinde vahşi görüntüler yine eksik olmadı. Seville...
  56. M

Edepsizlikten Taş Kesilen İnsanlar

http://www.internethaber.com/edepsizlikten-tas-kesilen-insanlar-foto-galerisi-1988.htm
  57. M

Sigara paketinden uçak yapımı

Hani diyorum ya yaratıcılık sınır tanımıyor diye işte size bir örnek daha. BU görmüş olduğunuz uçak sigara paktinden yapılmış.
  58. M

Elektirik faturasını tarihe gömecek

Elektirik faturasını tarihe gömecek Türkiye’de ilk kez üretimi gerçekleştirilen paneller sayesinde günden güne kabaran faturalardan bunalan vatandaşın bütçesi rahatlayacak. Bu paneller ile hem elektirik hemde sıcak su ihtiyacı karşılanabilecek. Güneş enerjisinden hem elektrik...
  59. M

Maden Şehitlerine.

Maden Ocağında hayatını kaybeden 30 işçimiz için Allah'tan Rahmet. Kederli Ailelerine Sabır diliyorum. peygamberimiz buyurdu ki: "Allah yolunda cephede öldürülenler hariç,şehit yedidir: Vebadan ölen şehittir Boğularak ölen şehittir Zattüree,verem gibi hastalıklardan ölen şehittir karın...
  60. M

Yanlış anons geyikleri .

Benzerlerini Forumda Gördüm Ama İçinde orijinal Var. ,
  61. M

Parfüm Kullanırken Dikkat.

Kanada'da en çok satılan parfümlerde, sağlığa zararlı en az 10 kimyasal maddenin bulunduğu bildirildi. Kanada'daki bir sivil toplum kuruluşunun yaptığı araştırma, bu kimyasal maddelerin bileşiminin basit alerjiden, iç salgı bezlerinin işleyişinin bozulmasına kadar bazı hastalıklara neden...
  62. M

Sony Zarar Etti.

Tokyo merkezli şirketten yapılan açıklamada, 31 Mart 2010'da sona eren mali yılda şirketin 40,8 milyar yen (439 milyon dolar) zarar ettiği açıklandı. Önceki yıl 98,9 milyar yen zarar eden şirket, 14 yıldır ilk kez yıllık bazda zarar açıklamıştı. PlayStation 3'ün üreticisi olan şirket...
  63. M

Yaşlı Teyze 2 - Bu da Çok Komik

Amerika'da 22 no'lu karayolunda, devriye görevi yapan bir otoyol polisi arabasyndan yolu takip ederken, bir araba görmüş. Bu aracı radarla incelemiş ve minimum 50 km. ile gidilmesi gereken yolda bu aracın tam 22 km./saatle gittiğini fark etmiş. Bu araba yolu tıkıyormuş Ve aracı durdurup...
  64. M

Komik Bilgisayar Muhabbetleri

» Dağ dağa kavuşmaz, bilgisayar bilgisayara kavuşur. » Yazıcının şahidi tarayıcı. » Kaspersky’nin olmadığı yerde norton’a abdurrahman » Çökecek windows bilgisayarda durmaz. » Windows’u seven maviye katlanır. » Windows’a service pack de yüklesen, windows yine windows’tur...
  65. M

'Selvi Boylum Al Yazmalım' 32 yıl sonra yeniden

Atıf Yılmaz'ın yönettiği, Türkan Şoray, Kadir İnanır, Ahmet Mekin ile Hülya Tuğlu'nun oynadığı ''Selvi Boylum Al Yazmalım'' 32 yıl sonra tekrar sinemalarda gösterime girecek. Sinamasevenler, bu hafta 7 yeni filmi izleme imkanı bulacak. Atıf Yılmaz'ın yönettiği, Türkan Şoray, Kadir İnanır, Ahmet...
  66. M

Ceviz Ağacı İle Topal Yunus'un Hikayesi

Burda bir dostumuz var : Çerkeş'in Kavak köyünden. Büyük kitaplar gibi içinde bir şeyler saklı. Akıllı adamlara ajans haberlerine ve bilmeceye meraklı. Adı : Yunus. Ateşimizi yakıp...
  67. M

'Büyücü Gandalf' dilenci oldu!

'Büyücü Gandalf' dilenci oldu! İngiltere Kraliçesi tarafından 'Sir' unvanıyla onurlandırılan aktör Ian McKellen, dilenci rolünü oynadığı oyunun molasında dinlenirken, kendisini gerçek dilenci sanan bir kadın şapkasına sadaka bıraktı.
  68. M

Slow Motion

Sonuna kadar izleyin. http://www.youtube.com/watch?v=kgdyBvHdNKY
  69. M

Adınızın Japoncası

*A- ka * B- tu * C- mi * D- te * E-ku * F- lu *G- ji * H- ri *I- ki *J- zu *K- me *L- ta *M- rin *N- to *O-mo *P- no *Q- ke *R-shi *S- ari *T-chi *U- do *V- ru *W-mei *X-na *Y- fu *Z- zi yukarıdaki tablodan isminizin harflerinin karşılıklarını bulun ve japoncasını oluşturun...
  70. M

Komik Kurtlar Vadisi Pusu Afişleri

http://img11.imageshack.us/img11/4380/kurtlarvadisipunk.jpg
  71. M

Çizgi Film Kahramanları.

Kırmızı Başlıklı Kız: Anneannesini yiyen kurtla, bu vahim olaydan 5 yıl sonra sade bir törenle evlendi. Dünyaevine nikahtan giren Kırmızı Başlıklı Kızın bu mutlu evlilikten Bobi, Tobi ve Hüsrev adlarında 3 eniği oldu. Eşinin anneannesini yediği için vicdan azabından geberen Kurt, sonunda tiner...
  72. M

Baba - Oğul Sigara Muhabbetleri

Baba: Sen sigara mı içiyon len !? Çocuk: Ne sigarası , para verdiğin mi var. Gazeteye çay sardım içiyom Baba: Sigaramı içiyon len !? Çocuk: Yok baba , yapay atmosfer bu, hoca ödev verdi , o bakımdan yani Baba: Hee tamam o zaman Baba: Sen sigara mı içiyon len !? Çocuk: Hee...
  73. M

Süper Fıkra... Yaşlı Teyze...

Tur otobüsü şöförünün omzuna dokunulunca adam hafifçe başını çevirmiş, bir bakmış ki elinde bir avuç badem, yaşlı bir kadın durmakta.. Teşekkür ederek almış bademleri ve yemiş .. 15 dakika sonra yaşlı kadın tekrar şöförün omuzuna dokunup bir avuç daha badem vermiş ve bu ikramı 5 kere daha...
  74. M

Aslan Kadına Bir Anne Gibi Sarılıyor.

Kolombiya'da bir kadın, yaralı ve aç bir aslan yavrusunu kurtardı, eve götürüp besledi. Evde kalamayacak kadar büyüyene dek ona baktı. Sonra yerel hayvanat bahçesine götürdü. İşte aslanın ziyaretine gelen kurtarıcısını karşılaması . http://video.haber7.com/play.video.php?id=7043...
  75. M

Fenerbahçe Türkiye Kupası Geyikleri

-Fenerbahçe'nin 1983'de aldığı kupa çok değerli, çünkü şu an ANTİKA... -Fenerbahçe Türkiye Kupası'nın iptali için Anayasa Mahkemesi'ne başvuracak... -Fenerbahçeli genç taraftarların en cok kullandıkları cümle nedir? Bana Türkiye Kupası'nı anlatsana dede... -Türkiye Kupası'nı...
  76. M

Kotalı İnternet İçin Yeni Düzenleme

Kotalı internet kullanıcılarının kabusu olan kota aşım ücretleri için düğmeye basıldı Kotalı internet kullanıcılarının kotalarını aşmaları durumunda ekstra ödeme yapmaları esasına dayanan mevcut uygulamada önemli bir düzenlemeye gidiliyor. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun...
  77. M

Bunları Biliyormusunuz ?

Bunları Biliyormusunuz Kendi dirseğini yalamanın imkansız olduğunu Ördeğin vakvaklamasının yankı yaratmadığını ve bunu kimsenin açıklayamadığını Dünyadaki fotokopi makinelerinde meydana gelen arızaların %23 ünün, makinenin üstüne oturup kendi popolarının fotokopisini çekmek isteyen insanlar...
  78. M

Misvak ve Faydaları

Misvak Nedir? İlim dilinde “Salvadora persika” adı verilen, halk arasında “Erak ağacı” olarak bilinen ve Avrupa’lıların dilinde “Şecere-i Muhammedî”, İslâm litaratüründe ise bu ağaca Misvak deniliir. Eski asırlardan beri insanlar tarafından kullanılan bu fırça, macunu içinde olan bir...
  79. M

98 de çalışacak visual basic lazım

Yardımcı olursanız Alllah Razı olsun