Arama sonuçlarınız

1. fatih_80

Kablosuz ağa bağlanamıyorum

bi eklenti felan olmazmı bu sorunun çözülmesi için sp3 den başka ---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:12 ---------- çok teşekkür ederim sağolun deneyeyim bi
  2. fatih_80

servis pack 2 windows xp önceden bağlanyordum karsı komsudan kullanıyorum
  3. fatih_80

evet burdaki sorun benim sorunumda adımları takip ettim fakat ağ anağtarını girdiğimde hata veriyor
  4. fatih_80

komşudan kablosuz olarak her zaman bağlandığım ağa makinaya format attım driverı kurdum ağ listesinde görünüyor bağlan a tıkladığımda önce bağlanıyormuş gibi karakterler doluyor sonra "windows seçilen ağa bağlanamıyor ağ artık kapsama alanında olmayabilir vs. yazılar çıkıyor hata veriyor lütfen...
  5. fatih_80

Wireless bağlantı sorunu

her zaman baglandıgım ağ komsudan alıyorum format attım driveri kurdum ağ listesinde görünüyor bağlan'a tıkladıgımda "windows seçilen ağa bağlanamıyor ağ artık kapsama alanında olmayabilir lütfen kullanabilir ağ listesini yenileyin" diyor sürekli
  6. fatih_80

Wireless bağlantı sorunu

ağ listesini yenile diyorum karsıma baglanabilecegim ağlar çıkıyor herhangi birine baglanmak ıcın tıkladıgımda önce baglanacakmış gibi simgeler doluyor daha sonra windows bu ağa şu anda bağlanamıyor diyor
  7. fatih_80

Wireless bağlantı sorunu

merhaba laptopda wriless ile aga baglanırken hata veriyor bağlan'a tıkladıgım zaman yardım bekliyorum
  8. fatih_80

Hp Pavilion G3000

driverı zaten makinada ındırıp depolamıştım daha önce de atmıstım format bu sorunla karlılaşmadan kurmuştum
  9. fatih_80

Hp Pavilion G3000

sürücüyü kurmak için tıklıyorum "Driver Installation Failed Could not find the MEDIA device for this driver." diyor
  10. fatih_80

Hp Pavilion G3000

hp g3000 model makinaya format attıktan sonra tüm driverleri kurdum ama ses sürücüsünde sorun cıkarıyor hp sitesinden indirdigim driver ı kurarken hata veriyor yardım beklıyorum
  11. fatih_80

Acer Extansa 5630ez

teşekkürler pisman oldum aldıgıma daha 6 aylık makına ya
  12. fatih_80

Acer Extansa 5630ez

önceden böyle bir sorunla karşılaşmıyordum garantiye gönderdim bios sıfırlanması yapılmış ama hala devam ediyor
  13. fatih_80

Acer Extansa 5630ez

meraba elimde acer extansa 5630ez var makinayı kapattıgım zaman 1 saat sonra açabiliyorum açma tuşuna bastıgımda hiç bi kıpırdama olmuyor kapalı şekilde kalıyor belli zaman sonra tekrar bastıgımda açılıyor lütfen yardım :helpsmilie:
  14. fatih_80

Windows Live Messenger Görüntülü Arama

yani illaki görüntülü arama yapmak gerek teşekkürler
  15. fatih_80

Windows Live Messenger Görüntülü Arama

meraba windowslive messenger da sadece görüntülü arama yapabiliyorum normalde kameramı göster seçenegide olması gerekirken konu hakkında yardım bekliyorum
  16. fatih_80

Php mysql tabloda hata yapmak

yok olmuyor
  17. fatih_80

<?php $tc=$_POST["tc"]; $ad=$_POST["ad"]; $soyad=$_POST["soyad"]; $adrs=$_POST["adrs"]; $telf=$_POST["telf"]; if(($tc=="")){ echo"Lütfen TC kimlik numarasını Giriniz"; exit(); } if(($ad=="") or ($soyad=="")){ echo"Lütfen Adınızı ve Soyadınızı giriniz"; exit(); } if(($adrs=="")){...
  18. fatih_80

ben bu koda tcnoyu nasıl girdireceğim.
  19. fatih_80

tesekkürler
  20. fatih_80

arkadaşlar sorunum şu veri tabanında bilgiler adında tablo ve onun içinde tc_no adında bir sutun var. ben php ile tc noyu girdiğimde eğer bu tcno veritabanında var ise hata mesajı verecek yok ise kayıt yapacak. ben kayıt etmek kısmını yaptım. fakat arama kısmını yapamadım. yani tc no girince...