Arama sonuçlarınız

1. teknojen

Künah

bu resimleri ayvalık burhaniye arasındaki bi çeşmede çektim :)
  2. teknojen

Doğum Günün Kutlu Olsun Kübra Alioğulları

canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.Bu da benden sana pasta :D dip not: en zor anımda hep sen vardın yanımda umarım 108 yaşını da beraber kutlarız SDN nin asabisi :P
  3. teknojen

Öss Sonuçları Açıklandı

ÖSS ve YDS sonuçları açıklandı. ÖSS-SAY2 ÖSS-DİL puan türlerinde birinciliği paylaşan iki aday İstanbul Robert Koleji'nden Yücel Nalbantoğlu ve İzmir Ödemiz Uçaçelik Anadolu Lisesi'nden Ceren Durmaz oldu. ÖSS'DE SAYISAL 2 TÜRÜNDE BİRİNCİLİĞİ İSTANBUL VE İZMİR PAYLAŞTI...
  4. teknojen

Teknojen Tatilde

arkadaşlar kısa süren bursa tatilinde çektiğim fotoğrafları sizlerle paylaşmak istedim tüm fotoğraflar şahsım tarafından çekilmiştir. resimlerin kalitesi pek iyi değil ama idare edin;) cami resimleri Bursa Ulu Cami ye aittir bilimum yeşillikler İnegöl İlçesinin Köylerinde çekilmiştir
  5. teknojen

Can Sıkıntısına Ne İyi Gelir?

evet arkadaşlar soruyorum bakalım can sıkıntısına ne iyi gelir iyi bişeyler çıkar umarım yoksa ben şimdi sıkıntıdan patlıycam
  6. teknojen

Proxy

ben bugün Balıkesir Belediyesinde staja başladım burda kullandığım bilgisayara firefox yüklemek istiyorum ama butün girişimlerime rağman dosyayı ne firefox ne de sdn sunucularından indiremedim operayı da denedim ama olmuyo sistemde kaspersky antivirus kurulu ondan olabilir mi bi de şu hatayı...
  7. teknojen

İyi Tatiller

ben bugün tatile başlamış bulunuyorum arkadaşlar bursaya geldim herkese iyi tatiller 8) 8)
  8. teknojen

Online FLV Converter

http://vixy.net/ bu sitede youtube da izlediğiniz videoları online olarak mp3, avi, mov, mp4 ve 3gp formatlarına dönüştürebilirsiniz. not: format dönüştürme işlemini yapabilmek için önce videoyu izlemeniz gerekiyor
  9. teknojen

Hani Msn de Buluşuyorduk

arkadaşlar eski forumda da vardı yine açtım ama hani msn de buluşuyoduk? bi de en son kişi listesini yapan bi arkadaş dosyayı upload edip link verebilir mi?
  10. teknojen

Who.is

www.who.is de sitenin adını yazıyorsunuz domaini kim aldıysa onun adı ve adresi bulunuyor ben sdn nin kine baktım hakkı alkan ın cebi yazıyo ;)