Arama sonuçlarınız

1. S

Forum Saati Yanlış

Forumun saati yanlış 1 saat ileride geri almayı mı unuttunuz geçen hafta ?
  2. S

Google Çalışanı?

Neden üye rütbemin altında google çalışanı yazıyor ?:confused1:
  3. S

Windows 8.1 Usb Bellek Sorunu

Merhaba arkadaşlar elimde toshiba flash bellek var sağlam ve çalışıyor. Ama ben bunu windows 8 de bir türlü açamıyorum. Aygıt ve yazıcılarda TransMemory olarak görünüyor. Disk yönetiminde de çıkıyor ama aç araştır gibi seçenekler çıkmıyor. Sürücü harfi ve yolu değiştir diyince Sanal disk...
  4. S

Dizüstü Pc Açılmıyor

Merhaba arkadaşlar az önce pc açık iken ekranda görüntü çok hızlı şekilde gelip gitmeye başladı ve dondu. Güç düğmesine basılı tuttum kapanmadı mecburen pili çıkardım. Şuan ise ne güç kablosunun takılı olduğuna dair bir ışık yanıyor, nede güç düğmesine basınca tepki veriyor. Neresi bozulmuştur...
  5. S

Windows 8 Disk Yerleştir Hatası

Merhaba arkadaşlar işyerindeki pc de windows 8 64 bit işletim sistemi yüklü. Bilgisayara mikro programı kurmaya çalışıyorum ama Disk sürücüsü H ye disk yerleştir hatası veriyor. Soun şu ki pc de H diye bir sürücü yok:D Uyumluluk modunda açıyorum gene aynı hata nasıl çözülür bu sorun ? Kayıt...
  6. S

Ubuntu 13.10 Yayınlandı

Ubuntu nun 13.10 yayınladı. İndirme Adresi: http://releases.ubuntu.com/13.10/
  7. S

Avea İle Yaşadığım Sorun

Merhaba arkadaşlar benim telefonun çekmesi ile ilgili bir problemim var sizlere bir danışayım dedim :) Sorun şu avea işte ve evde bazen çekiyor bazen çekmiyor. Telefonu yeniden açında çekmeye başlıyor. Bugün evden çıktım 1 saat kadar şehir merkezinde dolaştım beni 5 6 kere aramışlar ama...
  8. S

Zaytung Dergi - Adam

Acaba şiirde para varmı :P
  9. S

Forum Neden İngilizce Oldu ?

Merhaba arkadaşlar forumda güncelleme filan mı var? Bende seçili dil Türkçe iken forum ingilizce oldu :blink: Ayarları tekrar tekrar kontrol ettim ama ingilizce hala :(
  10. S

Excell Yazdırma Sorunu

Merhaba arkadaşlar excell de karşılaştığımız bir sorun için sizlerin yardımlarınızı bekliyorum :) Sorun biz iş yerinde sürekli excell den sürekli çıktı alıyoruz ama aldığımız bu çıktılar her nedense tam ekran olmuyor. Baskı seçeneklerinden filan denedik ama olmadı :D Tablomuzun bitiş kısmı...
  11. S

Zaytung anne kalbi

Kick off dan daha komik buldum ama genede kalite düştü gibi geliyor bana nedense :(
  12. S

SDN Forum Görünüm Bozukluğu

Merhaba arkadaşlar bende forumun görünümü bozuk çoğu zaman bozuk çıkıyor. Ama bozukluk neye göre oluyor anlamadım bazen sayfayı yeniliyorum düzgün bazen bozuluyor. Net hızına mı göre dedim 1 mbite düşmüşken açmadım konuyu hızım arttı gene aynı :( Bu arada tarayıcı olarak chrome kullanıyorum...
  13. S

Zaytung +65

Gene Döktürmüşler :lol: Tüh be başlığı yanlış yazmışız :mrgreen:
  14. S

Msn Konuşma Başlatılamadı Hatası

Merhaba arkadaşlar bugün bilgisayara format attım tekrar msn yi kurdum ilk başta çalıştı sonra güncellemeleri aldım pc yi yeniden başlattım ve beklenmeyen bir sonuçla karşılaştım işte sonuç Ne yapmam lazım bir fikri olan varmı :D Nettten araştırdım ama bir sonuç çıkmadı birde size sorayım...
  15. S

Her Hangi Bir Klasörü Açtığımda Browser Açılıyor

Merhaba arkadaşlar benim sorunum her hangi bir klasörü açtığımda tarayıcı açılıyor. Sorun ile ilgili video aşağıda değerli çözüm önerilerinizi bekliyorum. http://www.youtube.com/watch?v=u-SZku6OV1I&feature=youtu.be NOT: Antivirüsüm nod32.
  16. S

Televizyon Alıcam Tavsiyesi Olan Varmı ?

Merhaba teknolojinin guruları bana tv lazım ama nasıl bişey alsam acaba ? Fiyat olarak en fazla 1200 Tl ye kadar bütcem var. Yardımlarınızı bekliyorum
  17. S

Operada SDN Forum sorunu

Merhaba arkadaşlar benim sorunum operada forumu açınca mobil versiyon görünüyor ve ne yaptıysam normal görünüme dönemedim. Ne yapmam lazım. Forumu aradım ama cevabı bulamadım opera sürümü 11.10
  18. S

Ubuntu 11.04 unity sorunu

Merhaba arkadaşlar ubuntu 11.04 için ilk sorun benden gelsin :P Unity başlamıyor :( it seems that you do not have the hardware required to run Unity. Please choose Ubuntu Classic at the login screen and you will be using the traditional environment Böyle bir hata veriyor. Ayrıca ekran...
  19. S

Bu bilgisayarın özellikleri nasıl ?

Ttnetin kampanyasında verdiği masaüstü hp nasıl bir bilgisayar ? Yani ben onu nerelerde rahatlıkla kullanabilirim ? Yada kendim toplasam daha uygunmu olur acaba ? Ttnet bilgisayar kampanyası burda
  20. S

Likitmail.com dan nefret ediyorum

Bu siteden nefret ediyorum bana ikide bir spam posta yolluyorlar :cursing: Ben bunları nereye şikayet edebilirim? Sanırım sırf spam için çalışıyorlar. Ama kimseninde bir başkasınıda rahatsız etme hakkı yok :cursing:
  21. S

Asus f80s şarj cihazı

Asus f80s in şarj aleti bozuldu ama ben yenisini bir türlü bulamıyorum :( Bursada bulabileceğim bir yer varmı yada internetten havale ile para gönderipte güvenebileceğim bir site varmı ? Ben baktım biraz ama açık attırma sitelerinde olanlarda f80s için yazmıyor :( Muadil ürün var filan yazıyor...
  22. S

Pardus 2011 beta grub sorunu

Merhaba arkadaşlar pardus 2011 i kurdum ama bir sorun var pardus açılmadan direk ubuntu açılıyor :( Kurulumda bir hata yapmadım gibi geliyor. Pardusu usb den kurdum şurdakine benzer şekilde usb ye yazdırdım problem bundan dolayı olabilirmi ? Birde bu pardusu ubuntu grubuna nasıl ekleyecem ?
  23. S

Pardus 2009.2 ses sorunu

Pardus 2009.2 kurdum ama sesler kesik kesik geliyor :( araştırdım özgürlük içinde pardus kendi tanır sonucunu çıkardım :D Bende niye tanımadı :unsure: dmesg | tail çıktısı [ 190.837526] ADDRCONF(NETDEV_UP): wlan0: link is not ready [ 196.915329] wlan0: authenticate with AP 00:1c:a8:81:ac:ea...
  24. S

Ubuntu usbden kurulum sorunu

Ubuntu 10.10 u usb ye yazdırdım ancak hep burda kalıyor 1 saat oldu aynı yerde :( Yazdırmada hatamı var acaba ubuntunun kendi disk yazdırma aracıyla denedim
  25. S

Windows 7 yükseltmeden sonra wireless sorunu

Merhaba arkadaşlar casper marka pc yi windows 7 ye yükselttim ama kablosuz ağa bağlanınca sarı alarm veriyor :crying: Realtek sürücüyü yükledim ama gene omadı :( Not:Kablosuz ağda bir problem yok başka pc den ve ubuntudan bağlanılıyor
  26. S

Korsan xpyi orjinal windwos 7 ye yükseltme

Merhaba arkadaşlar benim sorum bende orjinal windows 7 yükseltme cd si var ama ben hdd yi tamamen temizlemek istiyorum ama yükseltme cd si ile bu iş olmuyo :( Ben xp ile pc ye format atsam diskleri tammen temizlesem ve bunu windows 7 ye yükseltsem problem çıkarmı ? Orjinal lisansa birşey olurmu ?
  27. S

Airties Kablosuz Bağlantı Sorunu

Merhaba arkadaşlar benim büyük bir problemim var (En azından bana göre büyük bir problem ) Ben airties-205 i access point olarak kullanacaktım ayarları yapıyordum ki yanlışlıkla kablosuz ağ bağlantısını kestim ve kaydettim (Adam ne yaptığına bi bamazmı deme :cursing:) Kabloyu takıyorum ama...
  28. S

Msn den bişey bulaştı yardım lütfen

Merhaba arkadaşlar az önce msn den bir şey bulaştı millete birşeyler gönderiyor Yardım edebilecek varmı Msn kafayı yedi Nod 32 ile taratıyorum ama bişey bulamıyor. Nasıl silebilirim bunu :blink:?
  29. S

Laptopun Klavyesi Bozuldu Ne Yapılabilir ?

Asus F80 laptopun klavyesine su döküldü ve sol taraftaki tuşlar basmıyor. Garantisi 1 ay içinde bitecek ben bunu servise götürüp taktırsam mı daha ucuza gelir yoksa kendimmi takayım. Bide sanırım ram de sorun var sürekli mavi ekran veriyor klavye bozulduğu için sanırım garanti dışı olcak ben bu...
  30. S

Hangi Modem Daha İyi ?

Merhaba arkadaşlar. Biz interneti yan komşu ile ortak kullanıyoruz ama şuan kulladığımız modemden ben nerdeyse hiç yararlanamıyorum :crying: Elimizdeki modem şuan ZyXEL P-660W-T1 v3 . Ben bunun yerini elimde bulunan Airties RT- 205 bağlamak istiyorum (Adamla aramız iyi değil ondan denemeden...