Arama sonuçlarınız

1. G

Birnumaram.com'dan alışveriş yapan?

Yalancı değil, reklamcı. Direk bu anlam çıkar.
  2. G

239 kişilik Malezya uçağı hala bulunamadı!

Air France uçağı düşmüştü. Fransa'dan ABD'ye giden. Seneler seneler evvel. İçerisinde bir türk akademisyen arp'çi vardı hatta. O uçaktaki cesetlerin çoğuna ulaşılamadı ve temsili cenaze törenleri düzenlendi.
  3. G

Birnumaram.com'dan alışveriş yapan?

Salur06, yeni üye olmana istinaden verdiğin referans kimse tarafından kabul görmeyecektir. Bu siteyi kullanan başka arkadaşlar varsa yorum yaparlarsa iyi olur.
  4. G

Mesleğiniz Nedir?

Fırat Üniversitesi Makine Mühendisliği
  5. G

Alkolde şok yasaklar

İran'da Şah zamanında evde gizli gizli namaz kılınıyorken sokaklarda, parklarda, kafelerde her yerde içki ve uyuşturucu satışı legaldi. Humeyni zamanında ise tam tersi oldu. Velhasıl-ı kelam, neyi ne kadar yasaklarsanız yasaklayın ters psikoloji gereği insanlar yasakladığınız ürüne daha fazla...
  6. G

Gezegenin en yakışıklı erkeği!

Transeksüel l*n bu :D
  7. G

10 bin koruma memuru alınacak!

Siz önce İstanbul'a çeki düzen verin. En az o rakamın yarısı kadar polis görevlendirilmeli İstanbul'da ki yine de ıslah olmaz orası ayrı.
  8. G

Beşiktaş'ın Yeni Stadı Açıklandı!

Bursaspor stadyumu bile 45bin kişilik kapasiteye sahip.
  9. G

Tabletler 5 yıla kadar kalkıyor

Bundan yıllar yıllar evvel bilgisayarlar hakkında söylenen ne varsa aynısı söylenmiş. En kötüsü de 50 yıl evvel ki teknolojiyle şimdikinin bir olmamasına rağmen böyle bir şey söylenmesi!
  10. G

Eskişehirspor - Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 32. Hafta | 2012/2013

Ya berabere biter ya da Eskişehir alır.
  11. G

Kanser Hastası Çocuğa Muhteşem Destek!

Bizde de cebine para iliştirip; '' Aman sakın düşürme bak ha! '' desinler. Zihniyet farkı!
  12. G

Harlem Shake Düğün Versiyon

Harkem yazmış moron.
  13. G

SDN bardakları ilk gönderime hazırlar

Bana kalırsa belli bir bedel karşılığında (ürün bedeli+kargo) diğer üyelere de ulaştırmalısınız. Çok fazla post sayısına sahip olmamamız aktif olmadığımız anlamına gelmiyor. Böyle bir bardağı kullanmak benim için gurur kaynağıdır. Lütfen bunu düşünün.
  14. G

Yemek Saatinde Müzik Çalmaya Çalışan Gencin Annesi ile İmtihanı

O rulo peçeteyi hangi amaç için kullanıyoruz ergen genç ? :D
  15. G

Yerli üretime kafayı taktık: Yerli Tramvay raylarda!

Öncelikle olumsuz eleştiri yapanlara selam olsun. Bir Bursalı ve bu sektörde oynayan biri olarak bir kaç şey söylemek isterim. Bu tramvay Durmazlar Makine tasarım ofisinde kağıtlar üzerinde tasarlanmaya başlanıp, cam programlarında neticelenmiş bir araçtır. Fransa, İtalya gibi bu sektörün...
  16. G

Hızlı ve Öfkeli 6 - 2013

Bana kalırsa filme artık taze kan lazım. Öyle bir Tokyo'da, bir Rio De Janeiro'da çekmekle olmaz bu iş. Jason Statham gibi aranan ve usta bir aktöre ihtiyaç duyuluyor gibi.
  17. G

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Her şehirden bir üyeye gönderilebilir. Hem Bursa hem de Elazığ adına ben sahip olabilirim :D Elazığlı çıkar da isterse Gazi'de gözüme gözükmesin vururum :D
  18. G

Hoşgeldin Kublina!

Hoşgeldin Kublina! Hiç gitme olur mu ? :D
  19. G

Sabah ezanını bile 112'ye soruyorlar!

Uçaklarda asılsız bomba ihbarı yapanlara verilen çok güzel cezalar var. Para ve hapis cezası gibi. Bu tarzda bir şeyler düşünülebilinir. Atıyorum, 3 kez aynı kişinin asılsız ihbar yapması durumunda hakkında dava açılabilmeli.
  20. G

Türk Yapımı Kısa Aksiyon Filmi - Lütfen İzleyin

Oldukça güzel bir işe benziyor. Tebrikler. Bir kaç eleştiri yapmak gerekirse kurgulanmadan kaynaklanan vuruşlarda çok hata var. Tekme geliyor suratına ama hafif olduğunu o kadar bariz ki yanak zerre sallanmıyor sadece kafa dönüyor. Ayrıca kamera konusunda daha profesyonel olabilseniz bence bir...
  21. G

8 Bin 600 Tlye ne yapacağımı şaşırdım

Altın hiç bir zaman kaybettirmez beyefendi. 89 yıllık Cumhuriyet tarihi boyunca 1 defa kaybettirmiş, akabinde de misliyle kaybı telafi etmiştir. Bilgisayar kalıcı değildir. Altına yada kâr payı sağlayan bankaya yatırmanız sizin faydanıza olacaktır.
  22. G

Sansar Salvo - Promilli Sohbetler ( Video Klip )

Rap müzik dinlemiyorum ama şunu söyleyebilirim. Yazdığınız yazıda da söylediğiniz gibi Sansar Salvo kendi kulvarında lider konumda. Tabir-i caizse rap elinin beş parmağından biri. Ama kliplerde biraz profesyonelliğe dikkat etse sanki görsel olarakta lider olabilir. Tabi kimse onu klipleri için...
  23. G

Değerli Çalışma Arkadaşımız Power'ı Kaybettik

Toprağı bol olsun. Allah taksiratlarını affetsin üzüldüm gerçekten.
  24. G

Ahmet Kural'ın Rüyası

Karnıma ağrı girdi gülmekten :D
  25. G

Müslümanların Masumiyeti Filmi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Filmin oldukça basit ve amatörce olduğunu düşünüyorum. Sadece bu.
  26. G

S. Moskova taraftarından büyük çirkeflik!

Aşağılık barbarlar.
  27. G

0 KM Toyota Aldım Boyalı Çıktı

Hatanın tamamı bayi'ye aittir. Toyota'ya şikayet dilekçesi yollarsanız bayi'nin lisansını bile iptal ettirebilirsiniz. Yasalar tamamen sizden yana. Bir avukata danışırsanız çok iyi olur sizin için. Bunu kendiniz için bile olmasa çevrenizdeki insanlara emsal olmak için anlatın. Türk halkı koyun...
  28. G

10 Yıldır Gün Işığını Hiç Görmediler

Madenin yatay yada dikey açılmasını kastetmemiştim. 8 katlı mağara zor iş. Nasıl bir teknoloji kullandıklarını merak ettim. Havalandırma sistemi vs...
  29. G

10 Yıldır Gün Işığını Hiç Görmediler

O değilde, ben asıl 8 katlı mağaralarını merak ettim. Nasıl bir teknoloji arkadaş ? :D 10 yıldır da göçmemiş bide... Aynı sistemi Türkiye'deki maden ocaklarına uygulasak bari !
  30. G

Fenerbahçe'nin Rakibi Spartak Moskova!

Bize CSKA gelmesin de...
  31. G

Kobe Bryant: "Avrupa'nın en iyisi Türkiye Basketbol Ligi!"

Coni Biryant öyle dediyse öyledir. Ama beni NBA maçları kadar heyecanlandıran basketbol maçı hatırlamıyorum. Avrupa konusunda gerçekten haklı.
  32. G

Askerlikte yeni dönem başlıyor patates nöbeti bitiyor

Orduyu tarumar ettikleri yetmedi şimdi de zehirleyecekler...
  33. G

Aşk Tesadüfleri Sever yeniden çekilecek!

Başka nedenler olarak şunu gösteriyorlar; Türklerin konuştukları ingilizce, lehçe ve ağız yapısı bakımından onlara ayak uyduramadığından ötürü bariz yabancı film olduğunu ele veriyor. Ayrıca Rumenler zaten Osmanlı'nın onların kültürünü korumasına, dillerini muhafaza etmesine rağmen bunun...
  34. G

Çipli damacanalar geliyor..

Yine rant, yine rant. Bıkmadınız değil mi vatandaşın parasını çar çur etmekten ? Tek bir kayda değer bir şey yaptığınız yok. Yazıklar olsun
  35. G

Exper Ultrabook'u elimize aldık

Budur abi :D Gereken her şey söylenmiş zaten :D
  36. G

Halterin altında ezildik! Sıfır Çekiyoruz!

Türkiye şartlarında hayat yükünü kaldırmakla uğraşan sporcularımıza bir de halter eklenince fazla geldi tabii. Hayat Yükü+Halter olarak sayılacaksa sporcularımız açık ara birinci gelir söyleyeyim!..
  37. G

Turkcell'e Çekmeyen Yerler Cezası

Sekizmilyaryüzyetmişikimilyonaltıyüzelliikibinyediyüzotuzsekizlirayirmiyedikuruş :D Edit: 10bin'de 2'sini eklemeyi unutmuşum. Hata yapmadıysam oda; 408632,5 tl yapıyor. 408 bin tl ceza kesilmiş yani :blink:
  38. G

Canım çok sıkılıyor bir bakar mısınız ?

Fantaziye gel hele :blink:
  39. G

Bu mesleğin ayrıntıları neler?

Mekatronik Mühendisliği diyorum. 4 bileşenden meydana geliyor. Makine, Elektrik-Elektronik, Yazılım, Kontrol Mühendisliği. O yüzden istediğin her şeyi burada bulabilirsin. Kolay gelsin
  40. G

En İyi Çocuk Oyuncu Kim?

Cafer Zıpçıktı.
  41. G

Hangi makine mühendisliği?

Vakıf üniversitelerine sıcak bakmamanı anlayamadım. Güzel vakıf üniversiteleri var İstanbul'da bence. Üniversite'nin yurt dışındaki bilinirliği ve Türkiye sıralamasını da dikkate alarak tercih yaparsan senin faydana olur diye düşünüyorum. ODTÜ Enformatik'in sitesi urap.com sana yardımcı...
  42. G

Ziraat kartıyla Google Play'den alışveriş yapabilen var mı?

Eğer bahsettiğiniz banka kartıysa, hesabınızda alacağınız ürünün ücreti kadar miktar olmalı. Kredi kartıysa, bir problem muhakkak vardır. Ben İş'te Üniversiteli kredi kartını kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.
  43. G

Çok sıcak uyuyamıyorum

Edirne 40 derece yahu. Durulmuyor sıcaktan. Klimada olmasa bittik valla.
  44. G

Canım ne çekti sizce ?

O değilde, sımsıcak bol susamlı kabarık bir simidin yanında hakiki bol köpüklü susurluk ayranı ne harika olurdu ya :D
  45. G

Üniversite tercihi verecem

Başına gelenlere üzüldüm. 1 sene geç, 1 sene de hazırlıktan dolayı bende 2 sene kaybettim. Seni çok iyi anlıyorum aslında. Bilgisayar Mühendisliği konusunda pek bir şey söyleyemeyeceğim. Forumda konuşuluyordu bir aralar hak ettikleri yeri bulamayanlar b. mühendisleridir diye... Kocaeli'ni...
  46. G

İlk Yerli Uçağın Çizimleri Banka Kasasında

Yabancı bu işten kaymak yemiyorsa bu proje gerçekleşmez. Nitekim uçak motorlar Prett&Whitney olacağından dolayı perde de Kanada, arkasında da Amerikan-Yahudi şirketi parayı yiyecek.
  47. G

Bobek kafa uçtu...

Sado-mazo sincaplar vardı. Onu andırdı bir an. Ve tabi ki iğrençti!
  48. G

Odtü İşletme, Odtü İktisat ve Ankara Gazi Hukuk Arasında Kaldım?

Yüzeysel yorum yapacağım. O yüzden kimse hiç bir şekilde alınmasın. Bana kalırsa İşletme ve İktisat seçme. Memlekette yeterince bu bölümlerden ve bu bölümleri bitirenlerden yeterince var. Hukuk diyorsan kesinlikle Ankara derim. Ayrıca Odtü Enformatik'in URAP sitesinden de seçeceğin okulun...
  49. G

Ayıptır Günahtır!

Yazıklar olsun ya! O rahmetlinin elinde tuttukları var ya... Neyse ağzımı bozmayacağım.
  50. G

Korsandan PKK'ya yılda 2 milyar dolar akıyor

Diyanetten fetva aldılar. Dediler ki;'' Korsan haramdır. Caiz değildir. Büyük günahtır. '' Baktılar ki kimse aldırış etmiyor, şimdi de;'' Para PKK'ya akıyor '' diyorlar. Ne derece doğrudur bilemiyorum ama eskisi gibi değil artık köşe başlarında cd satıcıları bulunsun. Herkes ihtiyacını...
  51. G

Valla ha bak

Evet...
  52. G

Silkroad Online'da ki İlluminati Sembolleri

Ayrıca bir şey eklemek istiyorum; Yanılmıyorsam 80 lv moblarından olsa gerek ki Baphometler var. Ayakta dikilen geyiklere benzer tipi var. Elinde mızrağıyla dolaşıyor. Yine o mob illuminati sembollerinden biridir. Meşhur George Washington'un yaptığı hareketi yapan varlık olarak ta bilinir.
  53. G

Aşk hikayesi. İlgilenenler içeri dalga yapanlar girmesin

Kaynanaların alayı öyledir. Beni de istemediler zamanında lise mezunuyum diye. Ama şimdi Makine Mühendisliği okuyorum ve benden iyisi yok! Bu işler böyledir senin anlayacağın. Sen köprüyü geçene kadar ayıya dayı de. Gerisini boşver
  54. G

Yerçekimine karşı koydular !

Videoyu görünce Mercedes SLS AMG'nin tanıtım filmi geldi aklıma birden
  55. G

Aşk hikayesi. İlgilenenler içeri dalga yapanlar girmesin

6 senedir süren ilişkim var. Tevazuha lüzum yok. Epey tecrübeliyim bu tür konularda. Çünkü bende çekmedim değil annesinden. Sana tek tavsiyem annesiyle hiç bir konuda papaz olma, daha doğrusu muhattap olma. Birbirinizi seviyorsanız, yani en başta bundan eminsen, birbirinize sahip çıkın...
  56. G

Çok kararsızım!! endüstri müh gıda müh eczacılık fizyoterapi diş hekimliği

Eczacılığın bittiği falan yok. Boş yorumlar onlar. Fizyoterapistlerin de doktorların altında çalıştığı yok. Doktor fizyoterapiste hasta paslar sadece. Emir verebilme gibi bir durumu yok. Diş Hekimliği ve Endüstri Mühendisliği iyidir. Pek fazla bir yorumum yok. Ben Makine Mühendisiyim ama sana...
  57. G

Yurt, Burs ve Krediye Başvuracaklar Dikkat!

Valla başvurdum ama çıkmayabilme ihtimali oldukça yüksek. Babamın mal varlığı epey yerinde ama devlete anlatamıyorsun ki aramız kötü ihtiyacım var diye :)
  58. G

Euro 2012'yi hangi ülke kazanır?

Almanya herkesi çok şaşırttı anlaşılan. Kimse uğramıyor bu başlığa :) Favorim İtalya. Kazanmasını isterim.
  59. G

En güçlü ve en hızlı Jeep!

Gerçekten harika yapmışlar. Biraz BMW'nin ağır ve oturaklı duruşunu gördüm gibi sanki. Ama gerçekten hoşuma gitti.
  60. G

Yaptığım Logo Hakkındaki Yorumlarınız

Logo gerçekten güzel olmuş hocam emeğinize sağlık. Nerede açmayı düşünüyorsunuz bu butik dershaneyi ? Bursalıyımda...
  61. G

Am I Doing This Right

Müthişler ya :D Fotoğrafın sonunu görmeden hayalimde oturtuyorum kafaları o bile beni güldürmeye yetiyo :D Ellerin dert görmesin hocam
  62. G

TOSHIBA 8GB Hayabusa Beyaz USB Bellek 11 TL

Bu ürünü kullanıyorum tavsiye ederim. 7.25 gb boş alan bırakıyor sana. HP'nin buna emsal örnekleri ile kıyaslandığında biraz az ama HP'den kat kat hızlı olduğunu söyleyebilirim. Çok memnunum bu üründen.
  63. G

15 yaşında genç bir kardeşimizi daha kaybettik

Bende bu yollardan geçtim. Allaha şükür inancım tamdı. Ailemden de baskı gördüm ayrıca. Bu kardeşimin yaptığını doğru bulmuyorum ancak o yaşta biri için kaldırılması güç stresin bu gibi bir şey peydah etmesini de yadırgamıyorum. Nitekim G.Kore, dünyada en fazla gencin intihar ettiği ülke olarak...
  64. G

Blackberry Playbook 2.0 Türk Telekom aracığılıyla çok uygun fiyata bizlerle!

İyide benim belirtmek istediğim şey Türk Telekom'un ürün stoku değildi ki. Türk Telekom'un stokundan banane ayrıca. İstediği kadar alsın yada almasın. Neticede ürün arayana verilecek klasik cevap bariz; '' Yakın zamanda gelecek '' olacaktır. Benim irdelemeye çalıştığım şey, banttan indirilip...
  65. G

Ultabook fiyatları

İlgilenir misiniz bilmem ama Ultrabook modeller paylaşımlı ekran kartı kullanıyorlar. Bu bir dezavantaj -bana göre-.
  66. G

Blackberry Playbook 2.0 Türk Telekom aracığılıyla çok uygun fiyata bizlerle!

BB Playbook'u bitirmişken bu ürünü satın almak mantıklı mı ki ? 3. Dünya ülkesi muamelesi yapıyor resmen bize. Cihaz piyasaya çıkalı 1.5 yıl, Türkiye'ye geleli 1 ay oldu ama üretimi durdurma kararı aldılar. BB'nin Türkiye'yi görmezden gelmesi ne kadar vizyon sahibi olduğunun göstergesi. Sözde...
  67. G

'Atatürk öldürüldü'

1935-36 zamanlarında İtalya ve Fransa Türkiye'yi işgal edeceklerdi. Atatürk varken yapamayacaklarını bildiklerini için gizli bir plana soyundukları iddia edildi. Plan hakkında detay yok! Yahudi doktor olayını anlamış değilim halen daha. Atatürk'e komplo mu düzenlendi ? Bana kalırsa kuvvetle...
  68. G

Memura 'çalıştığı kadar maaş' dönemi

2 ucu b**lu değnek. O yüzden yorum yapmayacağım. Sadece şunu söylemek istiyorum; 10-12 milyonluk Yunanistan'daki memur sayısı 1 milyonu aşkın. Gerisini siz düşünün. O yüzden herkes hakkında hayırlısı...
  69. G

Olmazsa olmazlarınız...?

Cümle her ne kadar düzgün başlayıp sakat devam etse de sonunda kendisini toparlamasından dolayı arkadaşıma hak veriyorum :D
  70. G

Blackberry Porche Design 4.500 TL !

Geçen sene alt yapısı çöktüğünde oluşan zararın faturasını biliyor musunuz ? O kadar net konuşmayın. Bende Blackberry kullanıcısıyım.
  71. G

Blackberry Porche Design 4.500 TL !

Blackberry'i anlayamıyorum bir türlü. Nokia'dan beter olacak haberi yok.
  72. G

THY, işten attığı 305 kişi için toplanacak

Şirketi 2 milyon $ zarara soktu bu grev ve sitenin hacklenmesi. İşe geri almaları için pişman mektupları yolluyormuş çıkarılan çalışanlar. Bu kadar zarara yol açtınız. Tekrar gönül rahatlığıyla nasıl çalışacaksınız işe alınırsanız ? 29bin çalışan var şirkette. 15bin kişiye uyarı yapılmış greve...
  73. G

Mühendisim hangi laptop ?

Anlıyorum da, neticede bütçe hesaplamasını yapacak olan o arkadaş. Bizden yardım ister bizde elimizden geleni yaparız. Eleştirmek yanlış olur diye o şekilde söyledim.
  74. G

5 Yıl Ömrü Kaldı Allah Rahmet Eylesin !

Ağzından bal damlıyor yahu.
  75. G

Mühendisim hangi laptop ?

Adamın yaptığı araştırma seni niye bu kadar gerdi ki ? Parayı verecek olan o. Elbette ince eleyip sık dokuyacak. Gereksiz yorum yapmaya bayılıyorsun değil mi ?
  76. G

LinkedIn Hacklendi!

2 gün önce kapatmıştım hesabımı. İçime doğmuş olsa gerek :)
  77. G

70'lik dededen basketbol dersi.

Kyrie Irving. Cleveland oyuncusu. Dediğin gibi tek kelimeyle mükemmel sayılabilecek biridir. :)
  78. G

VW Beetle Fender

Bazı modellerde dış tasarım konusunda başarılı sayılmasa da, iç tasarım konusunda tek geçerimdir. Passat kullanıcısı olarak önümüzdeki segmentlerde daha başarılı dış tasarım diliyorum WV'den. 2003 kasa gibi...
  79. G

Cv Hazırlama

Sana referans olabilecek kişileri eklemelisin. Bu kişiler, staj yaptıysan kontrolörün yada okuldan herhangi bir hocan olabilir. Seni hayal kırıklığına uğratmak istemem ama Alman şirketleri genelde Almanca bilen öğrencilere şans tanır ama umarım yanılırım. Başarılar dilerim. Sonuçtan bizi de...
  80. G

[Kampanya] Avira Antivirus Premium 2012 (Türkçe) 90 Gün Hediye

Kaspersky Pure gibi olmasın ? 90 günlük sürüm vardı yükledim ama bir süre sonra 90 olmasına rağmen 14 demeye başladı. Yenisini aldım mecbur
  81. G

Fiber dediğin böyle olur

Şu konuyu Japonya'da doğup büyümüş bir Türk'ün okumasını istemezdim :D
  82. G

Ustalarım Lütfen Yardım Ekran Kartı Hakkında !!!

Cedriic'in avatarını sana armağan ediyorum Şempaze.
  83. G

THY Hacklendi İddiası

Sitesine giremiyorum. İnşallah bugün çözülür biletimi değiştirmem lazım :(
  84. G

Yunanlılardan çok Afrikalı çocuklar için üzülüyorum

Biz diye bir şey yok! Kendi adına konuş! Yunanlar hak ettiler bunu. Hep bolluk içerisinde yüzdüler. Ürettikleri şeyler yok denecek kadar az. Yıllardan beri yatmaya doymadılar. Sürekli aldılar, aldılar, aldılar... Silahlandılar. Vergi vermediler, aldılar. Bu ekonomik darboğazdan çıkmaları yıllar...
  85. G

Sezaryene yaptırım

Eğer yanlış bilmiyorsam sezaryenle doğum sosyal güvenlik çerçevesinde değil. Dolayısıyla yapılan her sezaryenden hastahane para kazanıyor. Sezaryen doğum normal doğuma göre katbekat arttı ve şuan doğumların yaklaşık %85'i sezaryenle gerçekleşiyor. Sezaryene kısıtlama gelmesi çok güzel fakat...
  86. G

Sabancı'dan Hepsiburada'ya rakip!

2 kez alışveriş yaptım Kliksa'dan. Sipariş ettiğim ürün 1 haftadan önce elime ulaşmadı 2sinde de. Ayrıca aldığım mouseta sorun çıktı ve satışa uygun şekildeyse geri alacaklarını söylediler. Mouse ambalajlarını bilirsiniz domuz bağıyla paketliyorlar resmen. Satışa uygun değil dedim ve ağız...
  87. G

Minik Ozan sizi bekliyor!

Gerekeni yaptım. Lütfen herkes destek olsun.
  88. G

2012 Eurovision Şarkı Yarışması Ne Zaman ? Hangi Kanalda ?

Romanya'nın parçası da çok güzel bana göre ama Eurovisionluktan ziyade yaz ayları öncesinde albümlere konan parçalara benziyor. Ayrıca İngilizce olmasını anladım da İspanyolca ne alaka onu çözemedim. Güney Kıbrıs'ın parçası da hoşuma gitti. Başarılar herkese --- Mesaj Güncellendi --- Benden...
  89. G

ASUS K55VM-SX078D Notebook

(Bilmediğim için soruyorum) Ivy Bridge işlemci olduğunu nereden anladınız ? Görünüşe göre yazmıyor da...
  90. G

Fotografium Nikon D3200 Hediye Ediyor

Fotografium Nikon D3200 Profesyonel Fotoğraf Makinesi Hediye Ediyor. Siz de katılın Nikon D3200, Lowepro Çanta (DSLR Video Fastpack 250 AW Sırt Çantası) ve Slik Tripod (Slik 500DX Tripod) kazanma şansı elde edin. http://goo.gl/ciXjD?ref=629 adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.
  91. G

Yes.. i did it !

me2 :mellow:
  92. G

Oğlum Bak Git...

Süper ya. Anıra anıra kaçıyo eşşoğlusu :D
  93. G

Efsane'den Fotoğraflar =)

Palu bu kadar yeşil miydi ya ? Dağlara baktıkça içim kararırken yeşili görünce şaşırdım :D
  94. G

Pazarda organik oyununa gelmeyin!

Has organik tavuk yemeden önce epey göz gezdirmek zorunda kaldım tavuğa. Çünkü ömrümde hayatımda ilk defa bir tavukta kırmızıya çalan renk gördüm. Bizi hep beyaz et diye yediler yıllarca. Hakiki tavuk eti eskilerin tabiriyle ''didilir''. Piyasadakiler pasta jölesi gibisi. Silikon sanki...
  95. G

Çiftleşirken öldü

:scared: Hap mı ? Oldu olacak Aksaray'da otel odasında ölü bulundu deselerdi tam olurdu.
  96. G

2011 - 2012 Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Galatasaray!

Helal olsun. Galatasaraylı değilim ama canı gönülden istiyordum Galatasaray'ın şampiyon olmasını. Tebrikler
  97. G

Shiftdelete netin kapatılmasına en sert tepkiler

Hakaretsiz ama bol aşağılayıcı bir maille destek vermiş bulunmaktayım. Böyle dengesizce bir kararın neticesi ne olacak gerçekten merak etmekteyim.
  98. G

Bi Fikrim Var - Para kazanmak artık mümkün mü ?

Ben mi paranoyağım, yoksa ilgimi çeken verilerin kilit yerlerinde sübliminal mesajlar mı oluyor anlamadım.
  99. G

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü

Gitmeyi çok istemiştim. Hatta tercih sıralamama bile yazmıştım ama ODTÜ'den önce devlet üniversitesi çıkınca mecburen gidemedim. Ama gerçekten olmayı istediğim bir yerdi diyebilirim. Gitmek isteyenler için bir kaç şey söylemek isterim. ODTÜ'nün bulunduğu yer şehirle pek alakasız olduğu için...
  100. G

Tinerciyi Diri Diri Yaktılar

Tinerci gençlik istemeyenler yapmıştır.
  101. G

3 Sahte Balcı Daha Teşhir Edildi Dikkat BALDERESİ de Sahteymiş

Bana kalırsa işin içinde başka bir iş var. Yani, tabi kabul ediyorum. İstismar eden, denetimden yırttık diye düşünüp insanları sömüren şirketler yok değil. Ama bazı firmalar arada kaynıyor gibi geliyor bana. Birilerine peşkeş çekilip farklı firmalar peydah olursa, yada güvenilir şirket adı...
  102. G

Lisede nasılsın diyen kız modeli

Bence de sen bir an önce kızla yakın ilişki kurmaya bak. Aranızda bir elektriklenme olur da birbirinize ısınırsanız. Beraber olmaya karar verirseniz, karnın ağrıyıp miden bulanmaya başlarsa, film izlerken bile onu düşünüyor olursan, işte o zaman, o gün DVD ve Blu-Ray'e para vermeyi bırakıp...
  103. G

Terim iki futbolcuyu kovdu

Şu adamın disiplin anlayışına hastayım! Küllerinden doğmasını sağladı Galatasaray'ın. Tek kelimeyle muhteşem bir t. direktör
  104. G

Toulouse "Bulut"suz havada...

Irkçılık kokusu aldım sanki. Kendi yaptıkları hataların faturalarını bizlere kesmeye kalkan kaypak bir millet. Umut Bulut iyi bir futbolcu. Yazık ediyorlar. Umarım kendisi için daha hayırlı bir takıma transfer edilebilme şansı bulabilir. Tabii işin içinde başka bir iş yoksa.
  105. G

Tanrı Parçacığı köşeye sıkıştı

Bizden dediğiniz bilim adamı bizden değil. Yalnızca KKTC vatandaşı Y.Doğu Mezunu bir Mühendis. Sizin ''bizden'' diye bildiğiniz şey aslında danışmanlar ! Orada ''bizden'' sürekli olarak çalışan, araştırma yapan YOK! Bunu iyice bir araştırın. Profesörlerimizi de araştırın. Higgs Bozonu'nu...
  106. G

Tanrı Parçacığı köşeye sıkıştı

Egoları yüzünden pisi pisine gitti 5 tane profesörümüz Isparta uçak kazasında. İnşallah o laboratuvar ile birlikte yerle yeksan olursunuz!
  107. G

Taze Taze ZAYTUNG Dergiler

Koptum ya süpermiş :D Kırık bunlar abi ya :D
  108. G

[Kampanya] Vipre 2012 Antivirüs

K. Pure kadar olamasa da idare eder diyelim.
  109. G

Yeni teknolojiler, İstanbul'da tanıtılacak!

Şehir dışında olduğum için gidemedim. Ama pişman ettiler doğrusu. O kadar çok taciz ettiler ki telefonla gelecek misiniz ? Nereden geleceksiniz ? Ne zaman geleceksiniz ? diye.. Sinir olmadım değil. Ayrıca konuyla ilgili de, Türkiye ve Türk markalarının at gözlüğü takarmışcasına belli bir çizgide...
  110. G

Türkiye'nin En Uzun İsimli Kızı

Bu kızcağız üniversite sınavında ne yapacak çok merak ediyorum :D
  111. G

4 kişi ve 370 km hız

En nefret ettiğim şey; arkaya kaç kişi oturmamız gerektiğine karar veren araba markasıdır. Kardeşim burası Türkiye. Niçin arkaya 2 kişi oturmamız gerektiğine karar veriyorsunuz ? Ayırmışlar bide...
  112. G

İcat çıkar

Dün akşam başvurumu yaptım ve yolladım. Bittiyse başvuruların kapanmış olması gerekmez mi ? Yanlış yarışmaya bakmış olabilirsin.
  113. G

İcat çıkar

Yok devam ediyor.
  114. G

İcat çıkar

Uzun zamandır aklımda olan bir projeyi bende yazıp yolladım. Döküman hazırlamaya vaktim olmadığı için yalnızca biraz bahsettim. Artık haber bekleyeceğiz :)
  115. G

Yeni iPad'den almak için hücum ettiler

Tamamiyle egomaniaclara yönelik yapılan bu hareketi anlamsız buluyorum. -belkide başıma gelmediği içindir.- Aynı fiyatlarla aynı mağazalardan ülkemizde de mevcut olsa eminim bu tarz durumlar yaşanacaktır. Neticede kimse sallamaz o elma sembolünün hristiyanlık sembolü olduğunu yada firmanın...
  116. G

Söyleşi için konuşmacı önerisi.

Tamer Şahin. Türkiye'nin ilk hackerı. Geçtiğimiz hafta bizim okula gelmişti (Fırat Üniversitesi). Güzel bir söyleşi yaptık. Gayet mütevazi ve sade biri olmasına karşın esprili üslubuyla salonu kahkahalara boğdu desem haksız sayılmam herhalde.
  117. G

Kaspersky internet security 2012

Geçen gün aldım Bimeks'ten KIS 2011 ama kullanmak nasip olmadı. K.Pure yükledim 90 gün sonra KIS yüklerim artık. Merak edenlere duyurulur cd içeriği 2012'dir. Yalnız daha önce 2011 kullandıysanız onu tamamiyle kaldırmalısınız çünkü 2011 üzerinden aktif edebiliyor.
  118. G

Dell mi Asus'mu

Asus
  119. G

Kaos: Örümcek Ağı - Türk işi aksiyon

Mel Gibson 1. sınıf aktör de ne oluyor sayın pesimist ? Geleceği göremedikten sonra istediğiniz sınıfa ait olun. Matrix gibi bir saçmalık(!)ta oynamayı reddetti. Kaptırdı rolünü Keanu Reeves'e, film milyar dolarlar dışında muhteşem bir şöhret hediye etti başrol oyuncusuna. 1. sınıf aktörlerde...
  120. G

Oyunun yanında tıp öğrencisi içinde rahatlık sunan sistem önerileriniz limit 6-7binTL

Dostum ben babana inanmamanı öneririm. Bana da Mak. Müh. olursan onu yaparım, bunu yaparım demişti. Ben sözümü tuttum ama maalesef bir tek ben tuttum. Kısacası aynı tatavayı bana da yapmıştı ama ortada ne araba var ne bilgisayar :D Kütük gibi Casper kullanıyorum hala :D
  121. G

Fansız Notebook Soğutucu Tavsiye

addison marka -ki marka olduğuna bile şüphem var- fanlı bir soğutucuya sahibim. İnanın ki gürültüsü başka odalardan bile duyuluyor. Ama artık o kadar aşina olmuşum ki sesine çalışıp çalışmadığını bile farketmiyorum bazen :D Yine de demek istediğim eğer fanlı/fansız soğutucu alacaksanız, yine de...
  122. G

Anonymous, Başbakanlık bilgi ağına da saldırdı

Bu Anonymous denen -kafasız- örgüt, bana kalırsa tıpkı Facebook, Twitter gibi CIA biriminin destekleri sonucu ortaya çıkarılmış bir grup. '' Ama ABD'ye de saldırıyor. '' demeyin! ABD zaten her şeyi apaçık yapıyor. Bunların bir kısmını söylemiyor ve bu kanallar aracılığıyla dış dünyaya...
  123. G

Namaza mani olmayan evlat

Kahkaha attım resmen. Çok gördüm böyle çocuk, şahitte oldum ama bu derecesine rastlamamıştım. xyz1234 nickli arkadaşın söylediklerine de tamamiyle katılıyorum. Bey abinin sabrına da hayran kaldım doğrusu. Bizim mahalledeki tipler olsa tokatlar, küfreder bide...
  124. G

[Sona Erdi] [Kampanya] Kaspersky Pure 2012

Daha dün KIS aldım ama lisansımın bitmesini bekliyordum. Yinede deneyeceğim. Teşekkürler.
  125. G

Ermeni Drami vs Türk Lirası

+111111...111.
  126. G

En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

Dış görünüş olarak Alman, Motor olarak Japon, İç görünüş olarak Amerikan diyorum.
  127. G

Böyle bir kız görmediniz :D

İğrenç yeminle ya. Kızlardan tiksinmeye başladım yazıklar olsun bu nasıl bir pisliktir abi :D
  128. G

İl il yapılacak hızlı tren hatları

Bursalıyım ve Elazığ'da yaşıyorum. Fırat Nehri'nin üzerinden geçen tren hattı Dünya'nın en uzun 2. tren köprüsü rekorunu kazandırmış bulunuyor ülkemize. YHT'ler -her ne kadar denemesem de- çok büyük avantaj bana göre. İnşallah biz mezun olana kadar tamamlanır da uçak sıkıcılığından kurtuluruz :)
  129. G

Flaş ! Uçak gemisi alıyoruz

Hayır bence almakta önemli. Laos, Vietnam, Malezya, Singapur, Tayvan gibi ülkelerin yanında bizim böyle bir sisteme sahip olmamamız yıllardır dikkatimden kaçmamıştı. Yerli olarak üretmek elbette önemlidir ama sahip olmak daha da önemli bana kalırsa. İnşallah ileri ki zamanlarda yerli olarak...
  130. G

Photoshopta Fotomontaj Yüz Hattını Güzelleştirme ( Resimli )

Fotoğrafta sübliminal mesaj var. Sağ taraftan kafasını uzatan -kıza göre sol- birinin yalnızca tek gözü gözüküyor. Kesin Illuminati'nin parmağı var bu işte.
  131. G

Türkçe ve İngilizce Teknoloji Haberi

Deutsche Welle. Bir TV kanalı olmasının yanı sıra 40 dilde yayın yapıyor. Yıllardır her sabah okuduğum haber kaynaklarının çoğunu -BBC'den sonra- bu siteden sağlarım. Yararlı olacağını düşünüyorum sizin için :)
  132. G

Soru En son hangi filmi izlediniz?

Fetih 1453
  133. G

Şahan Gökbakar Halil Sezai Taklidi - Olsun

Kardeşi askerde ya film çekemiyor. Haliyle unutulmamak için de böyle şaklabanlıklara başvuruyor. Pekte komik değil doğrusu.
  134. G

Yumurta Artık Daha Değerli

Yumurtada 10 çeşit vitamin var bu bilinen bir gerçek ama haber bana biraz reklam kokuyor gibi geldi.
  135. G

Fetih 2012!

Karargaht arkadaşın dediklerine harfiyen katılıyorum. Perşembe günü 14:53'te izleyenlerden biriyim. Benimde dikkatimi çeken şu oldu ki; Fatih Sultan Mehmet'ten çok Ulubatlı Hasan göze battı. O ön planda kaldı. Halbuki böyle olmamalıydı bana göre. Onun dışında Hollywood kalitesinde bir filmdi...
  136. G

Cuma Saatinde Hoca Sohbette!

Daha programı yapmaya başladığının ilk zamanlarında farketmiştim. Neşe, gırgır şamata kaptırdı gitti ama sonra farkettim ki bugün cuma ve ben cumaya gidiyorum. Öyleyse bu herifin ne işi var burada ? Daha önce gıyabında duyduğum söylentiler bir takım laflarıyla birlikte üst üste raptiyelendi.
  137. G

Rauf Denktaş vefat etti!

Allah rahmet eylesin. Daha birkaç gün önce basın toplantısında doktorlar hiçbir şeyi yok sapa sağlam demişlerdi. Bugün ölüm haberi...
  138. G

Honda Accord, coupe ile geliyor

Yeni kasa araçların bir çoğunda dikkat ettiğim bir nokta var, hepsi agresif görünüm altında tasarlanıyorlar. BMW ile başlayan bu moda -yada adı her neyse- tüm markalara sıçramış durumda. Ama bu araç hakikaten farklı. Honda denildi mi akan sular durur.
  139. G

Bu sese kulak verin !

:D:D
  140. G

Hangi marka dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? ANKET

Casper CN.CRP7350A kullanıyorum. 2 sene oldu alalı. Isınma problemi dışında herhangi bir problem yaşamadım. Orta sınıf kullanıcılar için ideal diyebilirim :)
  141. G

Çimlere basmak yasaktır

Süperler çok hoşuma gitti :D
  142. G

SDN Twitter Kullananlar Buraya ! ...

https://twitter.com/#!/GridLuck
  143. G

Araba Nasıl Yıkanmaz

O.o Vay canına!..
  144. G

Suudi prens Twitter'a ortak oldu!

ahahaha :D:D
  145. G

Türk Füzesi: Hedef Menzil 2500 km

Çok rahat yapılır. Kimsede gıkını çıkaramaz. Bugün bizim füzelerimizin menzili 150 km ise, yarın öbürgün bizi Suriye'ye yada İran'a sürüklemek isteyecek olan ABD, elimizin güçlü olmasını isteyecektir. Tıpkı 60'lı yıllarda Rusya'ya karşı İzmir'de bizim askerlerimizi eğiten Amerikan SAT'çılar...
  146. G

Piton ile timsah karşı karşıya gelirse ??

Piton epey uğraştı timsahı boğmak için ama daha önce karşılaşmamış olsa gerek ki derisinin keratin olduğunu bilemiyor zaar :) En son sanırım gözüne saldıracaktı timsahın. O yüzden R yaptı timsah.
  147. G

130 bin dolara klozete ne dersiniz?

G**ü değerli olanlara tavsiye olunur. Japon işiyse inanırım. Çünkü -bildiğim kadarıyla- bir tek tuvalet tanrısı japonlarda var, Kawama Kimi. Enteresan insanlar gerçekten.
  148. G

Fransa mallarında ilk resmi boykot

Sayın ewowinds, öyleyse eski Genel Kurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt'a niçin zırhlı Audi A8 veriliyor ? Tek örnek bu değildir. Tüm eski genel kurmay başkanlarını incelerseniz aralarında makam aracı Mercedes olan da vardır BMW olan da...
  149. G

Gülmek serbest(((:

İşin en trajik tarafı da şu ki; Rakı içen kişi/kişiler her zaman babacan, delikanlı ve adam gibi adam olarak tanımlanıyor. Ne kadar gereksiz.
  150. G

Gördüğünüz ilk 3 kelime 2012'de Sizin olsun

Huzur, Bolluk, Değişim...
  151. G

Yamaç Paraşütü ile Türkiye turu

Gerçekten müthiş bir video. Bu arada böyle şeylere merakı olan ama maddi yönden problem çeken arkadaşlara Genç Kanatlar'ı önerebilirim. Web sitesinden inceleyebilirsiniz.
  152. G

Yeni Açılan E-ticaret Sitesi için kampanya nasıl yapılır?

Stok durumunuz hakkında bir bilgim yok ama size şunu söyleyebilirim. Bana kalırsa piyasada fahiş fiyata satılan ürünleri tercih edin. Uygun fiyatlardan sürün. Örneğin taşınabilir hard disk. Tayland'daki sel olumsuz etkiledi bu piyasayı. Bu gibi ürünleri temin edip uygun fiyattan verebilme...
  153. G

Fransa mallarında ilk resmi boykot

Haber güzel olsa da Başbakan'ın makam aracı olmayan Işık Koşaner'e Renault Latitude hediye etmesi ne iş ? Aracın piyasa değeri 98 bin tl civarlarında. Laf mı bu şimdi ? Siz istediğiniz kadar boykot edin. Başbakan gereken cevabı veriyor!
  154. G

Sahte bala dikkat!!!

Haklısınız. Ancak bal tüm hastalıklara karşı antikor görevi görmesiyle bilinir. Bu bir ihtiyaç. Tanıdığınız, bildiğiniz mahallenizde, apartmanınızda bal satanlar varsa onlardan alınız. Dedemin köyde arı kovanları var. Petek balı ve süzme balı yapıyor. Her kış getirir hemen hemen. Ama ballar 2...
  155. G

Senin ki kaç cm ?

Konu güncel.
  156. G

Seagate 2.5" 1TB HDD "0x80070037" hatası

Seagate Türkiye ofisi ile iletişime geçmenizi öneririm. Zira spybot'un verdiği linkteki istenilenleri yerine getirdiyseniz ve sorun çözülmediyse tek çare bu gibi gözüküyor.
  157. G

Cepte Şarj Olan Telefon

Yenilikçi fikirler konusunda -bana göre- Nokia başından beri lider. Ama bir türlü akıllı telefonlara uyum sağlayamıyor. Bir sancı var Nokia'da ama umarım o sancı patlayıp devrim yapabilecek kademeye ulaşır.
  158. G

Evde rap kaydı için mikrofon önerisi?

Shure yada Behringer benim önerebileceklerim. Türkiye'de belki biraz tuzlu olsalar da ön yargıya kapılmayıp alışveriş sitelerine göz atmanı öneririm. Ayrıca imkanın varsa Avrupa'dan da getirtebilirsin.
  159. G

Fransız mallarını Boykot ediyoruz!

Dünya Ticaret Örgütü üyesiyiz. Uluslararası ticaret hukukuna aykırı bir davranıştır devletin Fransız mallarını boykot etmesi. Lakin bunu teşvik etmesinde hiçbir mahsur yoktur. Bir kıvılcım yeter. Sen almasan, ben almasam, o almasa Fransa'nın Türkiye'ye gerçekleştirdiği 4 Milyar €'luk ihracat 3...
  160. G

Senin ki kaç cm ?

Sanırım bu başlığın altındaki her geyik gibi bu konuda da geyik olacak :) Duyarlı arkadaşların konuya iştiraklarını bekliyorum.
  161. G

Senin ki kaç cm ?

Başlığı arattım. Fakat bulduğum konularda geyik almış başını gidiyor. O yüzden lütfen yazdıklarımı okuyup ta biraz duyarlı olursanız sevinirim. Umarım konuyu doğru yere açmışımdır diyerek sözüme başlayacağım. Çevre duyarlılığı bilinci hemen hemen hepimizde gün geçtikçe uyanıyor diye düşünüyorum...
  162. G

Ajdar Illuminati

Illuminati'nin bu kadar düşeceğini zannetmiyorum :)
  163. G

SDN sakinleri nerelisiniz?

Doğum Yerim; Bursa Kütük; Edirne Yaşadığım Yer: Elazığ :)
  164. G

Türkiye SAAB'a talip oldu

2009'da yerli otomobil sesleri kulaktan kulağa dolaşmaya başladığında savunduğum ilk şey %100 yerliden evvel bir marka alıp tecrübe sahibi olduktan sonra yerli markalar üretme teziydi. Niçin sıfırdan teknolojiyle başlayalım ? Son 70 yıla baktığınızda hep yerimizde saydık ve dünyanın arkasından...
  165. G

Cep telefonunuzun kalitesini öğrenin

Benim BB'de 04 yazıyor. Ayrıca bataryayı söktüm ve baktım. Bataryada Made In Japan, cihazda Made In Hungary yazıyor.
  166. G

Darty 16-19 Aralık Kamikaze

HTC ve Sony HDD'yi gözüme kestirdim. Fiyatlar iyi gibime geldi.
  167. G

Silkroad R

Zamanında az oynamazdım Silkroad'ı. Üniversite başladı mecburen bitti. Bu saatten sonrada pek keyif vereceğini düşünmüyorum zaten. Kaldı ki moblar o kadar klasikleşmeye başladı ki gittikçe vasatlaştı diye düşünüyorum. Umarım bu sürüm bundan sonra oynayacaklar için keyif verici olur :)
  168. G

Kimlikle ülke değiştirme başladı

Nüfus cüzdanı yok adam ehliyet almış ?! Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyor insan ister istemez. Ayrıca, Gürcistan hükümetinin cari açığı kapatmak adına araçlarıyla ülkeye giriş-çıkış yapan türk vatandaşlarının otomobillerine çevirme yapan polisler aracılığıyla uyuşturucu madde yerleştirip...
  169. G

Şu anki mesleğinizde olmasaydınız ne olmak istersiniz ? Mesleğinizden memnun musunuz?

Makine sektörüne yönelmeni öneririm. Ben Makine Mühendisiyim, ancak matematik ve fizik bizim işimizin temelidir. Eğer matematikle ilgi alakam yok, daha pratiksel şeylerle meşgul olup 1.5 ile 3 bin tl arasında para kazanmak bana yeterli düşüncesindeysen -anladığım kadarıyla lisede değilsin henüz-...
  170. G

Hangi Antivirüs Yazılımlarını Tercih Edersiniz?

Kaspersky
  171. G

Bu haberi ayakta okuyun!

Okumaya başlarken daha ayağa kalktım :D Bu haberin linkini sabatumerbugun'e tweet olarak atıcam. Saba Tümer bununla ilgilenmeli :D
  172. G

İki sevgilisiyle aynı evde yaşıyor

Niye bu kadar tartışılıyor anlamadım. Herifler belki biseksüeldir. Yoksa kabullenmeleri zor olurdu. Hatta olmazdı bile sanmıyorum.
  173. G

Tt Net In Dalaverelerine Dikkat!!!

Aslında dikkat etmediğiniz bir şey var 8Mbit'e geçen arkadaşlar. Orda kampanyada diyor ki; '' 8 Mbit'e kadar ! '' yani bu 6.8 olur, 5.4 olur 3.2 olur 1.1 Mbit olur. Olurda olur. Asıl 8Mbit'lik bağlantının fiyatı 160 190 TL civarlarında. Siz sadece 8Mbit'e kadar gelebiliyosunuz. Çevremden...
  174. G

Ttnet Şok Etti Beni

1- Masaüstü arkaplanın hoşuma gitti. 2- Masaüstün oldukça kalabalık. 3- Zamanla bu performans kaybolur :)
  175. G

Türkler geliyor

Vahiy mi geldi hayırdır ?
  176. G

Spor Yaparken Dinleyecek Müzik Tavsiyesi

Rock ve Metal diyenlere katılarak dinlerken hayattan koptuğum 2 parçayı paylaşmak istiyorum tavsiye ederim. Black Strobe - I'm a Man ve Franz Ferdinand - Take Me Out. Ayrıca Unloco'nun Becoming I albümünü dinlemenizide öneririm. Özellikle Becoming I, Bruises ve Hands&Knees benim favorilerimdir. :)
  177. G

399TL'ye HP NoteBooK?

Hewlett Packard.. Pek tavsiye atmam ama siz bilirsiniz. Aklınıza yattıysa güzel cihaza benziyor. Ama elektronikte 2. el'ide tavsiye etmem garantili ürün varken. Sizin bileceğiniz iş yinede..
  178. G

106 Ekran LED/LCD Tavsiye

Ekranda parlama problemi genelde Plazma TV'lerden ötürüdür. LCD, LED TV'ler bildiğim kadarıyla mat ekrana sahip olurlar. En azından bendeki LCD öyle.
  179. G

Bomba bir itiraf :)

Offf çok kötü ya :S :D
  180. G

Yine Şike Olayı Yine Bursaspor.. !!!

Bursaspor'da 40 Milyon € bütçe var. Belki güzel bir para ama Fenerbahçe'nin yanında devede kulak.. Ben böyle bir şeye ihtimal vermiyorum. Trabzonun oyuncuları fevkalade yattılar. Kaleci tek başına götürdü maçı. Sadece iyi bir şekilde mücadele verdiğine inanmak istiyorum. Alınmış...
  181. G

Üye kazanmak isteyen sahtekar siteler :)

Admin baya sıcak kanlı insan canlısı birine benziyor :D Benim eski e-posta adresime de geliyordu :D
  182. G

Türkiye, Bilgisayar Denince CASPER Diyor

Benim laptopumda Casper.. 2 gün önce HDMI kablosu aldım PC'yi TV'ye bağlamak için HDMI ve E-Sata slotları boş çıktı. Bu mudur kalite anlayışı ?
  183. G

Format sonrasi olmazsa olmaz programlar

Benim gibi video, film manyağı iseniz ve ücretsiz sağlam bir dönüştürücüye ihtiyacınız varsa bende; Any Video Converter'ı tavsiye ederim. Ücretsiz ve her türlü formata her boyutta dönüştürme yapabiliyor.
  184. G

Cin Ali

ahahaha :D:D
  185. G

Mazda Ama...

Güzelmiş :D
  186. G

Tekel'de Savaş [+18]

ahahahahaha :D :D
  187. G

Virüs programı

ESET kullanıyorum. Zararlı içerikli sitelere girince bende burdayım! diyebiliyor ama Kaspersky kadar memnun değilim. Kaspersky'i tavsiye ederim.
  188. G

Bu resimdeki Ne ?

Köpek desem sallamış olurmuyum ? :blink:
  189. G

Cennet'e mi girmek istiyorsun?

Yahudilerin bir avuç olmasına karşın Dünya'yı şekillendirmelerinin nedeni ırkına ve dinine uzanan elleri kırmaları, dinlerinin emirlerinden çıkmamaları, dinlerini hiçbir şaka unsuruna alet etmemeleridir. Bu fıkralar, bu fıkralara verilen olumlu cevaplar, dini alet etmeyin diyenlere karşı alınan...
  190. G

En popüler ilk 5 siteniz

www.peb.pl www.forumezi.org www.movieshare.org www.dailymotion.com www.cherrytreerecords.com
  191. G

Hepsi "sana" koysun

ahahaha kapağa bak :D
  192. G

Adult siteler neye göre kapatılıyor?

Çocuk pornosu paylaşımında hapis istemiyle davalar bile açılıyor bırakın site kapatmayı. Tek neden bu değildir eminim ama ağır basan nedenlerden biridir çocuk istismarı.. :)
  193. G

Cennet'e mi girmek istiyorsun?

Saçma olmasıyla beraber mantık dışı bir sistemide var.. Erkek bir hoca bayan topluluğuna vaaz vermez. Doğru değildir!
  194. G

Bitdefender is 2010 vs kaspersky is 2010?

Sistemi hantallaştırmasa bu denli performans sağlayamayacağı kanısındayım KIS'nin. Her güzel şeyin bir bedeli vardır derler.
  195. G

LG vs PHILIPS ?

Bahsi geçen LCD Philips'e sahibim. Çok çağdışı bir antene sahip olmama rağmen mükemmel bir görüntü kalitesine sahip. USB girişinin olması özellikle en hoşuma giden yanlarından biri. Flash Belleği takıp internetten indirdiğim 1080p videoları ağzım açık şekilde izleyebiliyorum. Alacak olanlara...