• Samet'in 30.000 TL'lik çantasında ne var?

Bu videomuzda, yeni aramıza katılan editörlerimizden Samet Jankovic’in çantasında ne var yakından bakıyoruz. Samet, hangi teknolojik aletleri kullanıyor olabilir?

Arama sonuçlarınız

1. Ömer_Fİ

Okunamayan karekodu okunur hale nasıl getirebilirim?

saolasın ama biraz photoshop la oynadıktan sonra okunur hale geldi hallettim sorununu
  2. Ömer_Fİ

Okunamayan karekodu okunur hale nasıl getirebilirim?

Şu yukarıda gördüğünüz karekodu nasıl okunur hale getirebilirim karekod okuyucular anlayamıyor. 1609357604 bilen yok mu?
  3. Ömer_Fİ

Avast iyi bir AV'mi?

Eğer orijinal Windows 10 kullanıyorsanız (Windows 10 son sürüm), kendi Defender'ının gayet yeterli olduğunu düşünüyorum.
  4. Ömer_Fİ

Yks çalışanlar için

Üniversite sınavına çalışırken kendim hazırladığım 3 tane word dosyasını paylaşıyorum bunları çıkarıp kullanabilirsiniz veya üzerinde değişiklik yapıp istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. AYT DENEME TAKİP ÇİZELGESİ (SAYISAL): AYT DENEME TAKİP ÇİZELGESİ.doc TYT DENEME TAKİP ÇİZELEGESİ: TYT...
  5. Ömer_Fİ

Telefon üzerinde yakınlaştırma, uzaklaştırma yapmak

Ben telefondan YouTube'a giriyorum. Bir video açıyorum ancak videodaki yazılar çok küçük. İyi görebilmek için telefona çok yakınlaşıyorum. Bunun yerine Ekranı (esnek bir şekilde) yakınlaştırıp-uzaklaştırabileceğim bir uygulama biliyor musunuz? Android kullanıyorum. Teşekkürler 1607455902...
  6. Ömer_Fİ

Python - Pip kullanırken alınan hataların çözümleri

Python kullanırken modül (kütüphane) indirmeye çok fazla ihtiyaç olabiliyor. Konsolu ya da terminali açıp "pip install aradiginiz-modul" yazıp istediğiniz modulü (kütüphaneyi) indirmeye çalıştığınızda "no module named pip" gibi bir çok hata alabiliyorsunuz. Bu sorunların çözümü için bu videodan...
  7. Ömer_Fİ

Linux Kurulum

Bu genel bir eleştiridir ama şu linux sürümlerinden bunu kurun bunu kurmayın vb. bir şey diyince elinize ne geçiyor? Başka yerde zevkler ve renkler tartışılmaz diyenler neden hep böyle bunu kesinlikle kurmayın diye konuşuyor? şunu diyeceğim isteyen istediği linux sürümünü kurar, isterse mint...
  8. Ömer_Fİ

çok ucuz klavye önerisi

Bim a101 dekilere bak derim
  9. Ömer_Fİ

LGS den korkuyorum

Fen lisesi şart değildir ben Anadolu lisesindeydim YKS de 2 tane fen liseli arkadaşımdan çok daha iyi yaptım 1606937581 Ve Anadolu lisesinden olmayıp beni geçen de çok kişi var o yüzden tavsiyem çok kafana takma ve kendini en yüksek liselere gitmeye zorunlu kılma senin için daha önemlisi...
  10. Ömer_Fİ

TYT 100 AYT 80 net yapmak

tyt türkçe ve feni asla küçümseme zor denemeler çöz şunu diyim kaç tane paragraf kitabı bitirdim yine de türkçede çok yanlışım çıktı ve fende de çok yanlışım çıktı
  11. Ömer_Fİ

250TL Kulaklık Önerisi ?

Rampage Rm-2019G X-Tıtan Rgb 7.1 Usb Kulaklık Fiyatı (hepsiburada.com)
  12. Ömer_Fİ

Yeni Edge

edge chromun aynısı ve bence en büyük farklardan biri üreteni ve ram kullanımı (edge chroma göre daha az ram kullanıyor)
  13. Ömer_Fİ

Crack çalışabilmek

hocam çok sağolasın ben de bu cevabı arıyordum bilen birini bulabilmek ne güzel
  14. Ömer_Fİ

Crack çalışabilmek

Biraz yazdıklarımı düzgün ve tam okusaydınız bu mesajınızı yazmazdınız
  15. Ömer_Fİ

Crack çalışabilmek

Evet. Hacklemek için yazılan programlar var ben de cracklemek için yazılan programları arıyorum bilen varsa yazabilirse sevinirim
  16. Ömer_Fİ

Crack çalışabilmek

Hocam cracklemek için yazılmış programlardan bahsediyorum
  17. Ömer_Fİ

Crack çalışabilmek

(Yasal olarak) Hack pratiği yapmak isteyen ,makine çözmek (ctf) isteyen vb. kişiler için internette (yasal) siteler mevcut (hackthebox,vulnhub vs.) Şimdi ben kendimi geliştirmek için (örnek) programları cracklemek, lisans kodunu bulmak istiyorum. Böyle örnek programlar vs. bulabileceğim siteleri...
  18. Ömer_Fİ

Çalışan (aynı adlı) işlemlerden birini kapatabilme

Şuan pc de 2 adet metin2 açık ancak birini kapamak istiyorum bunu şuan oyundan yapamıyorum ekran gelmediği için bunu görev yöneticisinden yapmayı denedim ancak 2 sinin de aynı ada sahip olduğundan hangisinin hangisi olduğunu anlayamıyorum ne yapabilirim? 1606058390
  19. Ömer_Fİ

Microsoft Edge

chroma çok benziyor ancak edge daha az ram tüketiyor bu yüzden edge kullanıyorum tavsiye ederim. Bir de chroma eklediğiniz eklentileri edge e de ekleyebiliyorsunuz.
  20. Ömer_Fİ

Microsoft Edge

Tarayıcı olarak Microsoft Edge'i kullanıyorum alt+tab yapıp başka programlara geçmeye kalkıştığımda o kısımda edge'deki sekmeleri de gösteriyor ama ben görmek istemiyorum. Ne yapmalıyım? 1605869293 Bilen var mı? 1605869531 Sorun çözülmüştür şu linkten çözüme bakabilirsiniz...