• Samet'in 30.000 TL'lik çantasında ne var?

Bu videomuzda, yeni aramıza katılan editörlerimizden Samet Jankovic’in çantasında ne var yakından bakıyoruz. Samet, hangi teknolojik aletleri kullanıyor olabilir?

Arama sonuçlarınız

1. PrestigeMan

mSata soketin M.2 Sata SSD

Selam arkadaşlar araştırdım fakat kafam karıştı benim laptopumunda mSata kullanmaktayım depolama birimini artırmak istiyorum bu m2 soketli bir kaç model var. mSata slotuna M.2 Sata ssd ekleme yaparsam çalışır mı ? Sata destekli..
  2. PrestigeMan

Kulak çınlaması (Tinnitus) nasıl geçer?

Şun linktekini denedim ama geçmedi bide siz deneyin :) Kulak Çınlamasından 1 Dakika İçinde Kurtulabileceğiniz Harika Teknik
  3. PrestigeMan

Windows 7'ye önerebileceğiniz antivirüs programı

Selam kaspersky free kullanıyorum.
  4. PrestigeMan

Windows 10 update sonrası 60 FPS sabit kaldı

Bayağı uzun zaman geçmiş ama yinede cevap vereyim dedim :rolleyes: kusura bakma buradaki linke tıklayarak deneyebilirsin. ---- Mesajlar birleştirildi ---- + yada nvidia geforce experience ile oyunları optimize edip denebilirsin.
  5. PrestigeMan

iOS 12 Beta

Ben pili değiştirdim bu Türk firması var deji batarya diye 2100 mah sanırom biraz daha fazla fakat hala ios 8 deki süreleri göremiyorum. Telefonumu ilk çıktığı sene aldım hala da memnunum sıkıntı yaşamadım. Sanırım dediğiniz gibi en son güncellemeye kadar her türlü götürür diye düşünüyorum. 4...
  6. PrestigeMan

iOS 12 Beta

Iphone 6 için pil ne durumda [emoji23]
  7. PrestigeMan

İşlemci hızını artırma

Batarya kısmına gel yüksek performans olarak ayarla bir de öyle dene çünkü fişi çektiğinde düşük güç moduna alıyor.
  8. PrestigeMan

1000 TL ye Kadar Telefon Önerileri

Bende anneme alıcam bunun ara yüzünü ve kullanımı bilmiyorum. Görüntülü konuşmayı açsın yeter benim için yeterli sanırım bende bu modeli düşünüyorum. Deneme fırsatımda olmadı. Bu modeli alan var ise arkadaş önermiş yazabilir mi?? Teşekkürler.
  9. PrestigeMan

1000 TL ye Kadar Telefon Önerileri

Kaç sene geçti demekki düzeltemediler.
  10. PrestigeMan

Mate 10 Pro ve Note 8 arasında kaldım since hangisini almalıyım

Mate 10 pro alırım.
  11. PrestigeMan

Max. 150 TL kulaklık

Bende kulak içi kulaklık 70 ap var memnunum bassıda seside temiz
  12. PrestigeMan

Windows 10 için beklenen özellik yolda!

Bulunamadı diyor
  13. PrestigeMan

700 TL Telefon Önerisi

5s almayınız
  14. PrestigeMan

iOS 11.1 yükleyenler

Bu ekrandan kapattığım için mi açılıyor yani ayarlardan kapatırsam açılmayacaktır? Öyle mi anladım efendim..[emoji848]
  15. PrestigeMan

iOS 11.1 yükleyenler

Bunun yeniliğimi var ya sabah sese uyanıyorum. Wifi ağını unut demekten başka şansımız yok sanırım.
  16. PrestigeMan

iOS 11.1 yükleyenler

Wifi hala kendiliğinden açılıyor..
  17. PrestigeMan

Ne dinliyorsunuz?

Arap ihanetini ne güzel de anlatıyor bu Türkü
  18. PrestigeMan

En son okuduğunuz kitap

Uçurtma avcısı khaled hosseini
  19. PrestigeMan

Enes Batur Show TV Ana Haber'de

Çoçukları nelere tevşik ediyor bakarmısınız ? Benim yeğenim var tabletiyle sürekli bunu izliyor kafa atıyor ya başlarında o çocukta bunu örnek alıp yapıyor millete kafa atmaya çalışıyor. Aslında böyleleri yasaklanmalı..
  20. PrestigeMan

Saraybosna (1920)

@cengaver51 hvala :)