• Samet'in 30.000 TL'lik çantasında ne var?

Bu videomuzda, yeni aramıza katılan editörlerimizden Samet Jankovic’in çantasında ne var yakından bakıyoruz. Samet, hangi teknolojik aletleri kullanıyor olabilir?

Arama sonuçlarınız

1. PrestigeMan

mSata soketin M.2 Sata SSD

Selam arkadaşlar araştırdım fakat kafam karıştı benim laptopumunda mSata kullanmaktayım depolama birimini artırmak istiyorum bu m2 soketli bir kaç model var. mSata slotuna M.2 Sata ssd ekleme yaparsam çalışır mı ? Sata destekli..
  2. PrestigeMan

Termal macun önerisi

Merhaba arkadaşlar laptopumun termal macunu yenileyeceğim. İnternetten baktığımda bir kaç model buldum bunlar nasıl derseniz ? Noctua NT-H1 ve GC-Extreme kullanıpda önerebilecek olan varmı ? Ebaydan alacağım.
  3. PrestigeMan

Slikon Kordon Mu? Çelik Kordon Mu ?

Saat alacağımda arkadaşlar hangi saat kordunlu tercihi yapmalıyım + ve - leri neler ? Çoğu saatlerim deri olduğu için pek bilgim yok. Silikonun fazla kirleneceğini düşünüyorum. Çelik hakkında da bilgim yok.
  4. PrestigeMan

Bose Hoparlör Hakkında

Arkadaşlar bende Bose hoparlör var. Tayland tan kuzenim getirdi. Bunun radio kısmı çalışmıyor bir şeyler yapabilir miyiz? Yazılım filan düzelir mi frekans sanırım Tayland a göre sanmıyorumda sorayım dedim. Bose Mini Soundlink
  5. PrestigeMan

Iphone tuş kilidinde wifi kapanıyor

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi tuş kilidine aldığımda telefonu wifi bağlantısı kapanıyor sebebini de çözemedim ben modemden şüpheleniyorum. Dış mekanlarda hiç bi sıkıntı olmadan bildirim alıyorum başka bi modeme bağlandığımda kendi evimdekinde kesinlikle bildirim alamıyorum...
  6. PrestigeMan

Cisco modem hakkında

Aklıma bir şey takıldı ve modemden şüpheleniyorum sebebi şu iphone kullanıcısıyım. Telefonu tuş butonu ile kilitlediğimde dış mekanlarda bi yere gittiğimde hiç bi sıkıntı olmadan bildirim alıyorum. Viber ve whatsapp dan bildirimler geliyor. Ama kendi evimde nedense wi-fi ye bağlandığımda...
  7. PrestigeMan

Spotify tarzı alternatif offline modu

Arkadaşlar spotify tarzı offline mod ilede dinleyebileceğim alternatif program var mı?
  8. PrestigeMan

İnternetim olduğu halde bağlanamıyorum

Merhaba arkadaşlar zaman ayırıp okuduğunuz için şimdiden Teşekkür ederim. Kablolu internet kullanıyorum 3 sene boyunca bi kere bile internetim gitmemiştir. Koptuğu hiç hatırlamıyorum. Şu sıralar nedense internetimde bi yavaşlama olmaya başladı. Özellikle saat 4 ve 8 arası 10 dan sonra normal...
  9. PrestigeMan

Oyun için Monitör önerisi 27"

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere 300 - 1000 tl arası monitör önerisi oyun için istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. ;)
  10. PrestigeMan

Ücretsiz Anti Virüs uygulaması önerisi lazım

Başlık tada belirttiğim gibi arkadaşlar ücretsiz Anti virüs programı lazım genellikle Leauge of Legend oynuyorum ve film izliyorum şu film sitelerinde de malum virüs olayları var. Şimdilik Bit defender ücretsiz olan yazılımını kurdum sizinde kullandığınız ve tavsiye edebileceğiniz uygulama...
  11. PrestigeMan

GeForce Experience Something went wrong Try restarting Hatası

Merhabalar az önce Nvidia GeForce Experience güncellemesi geldi. Ne yaptıysam bir türlü açamadım. DDU ile silip tekrar yüklememe rağmen aynı hatayı aldım. Bir kaç kez hatta silip yükledim tekrardan aynı hatayı alıyorum ve açtığımda ise Nvidia'ya bağlanamadı yazıları çıkıyor.
  12. PrestigeMan

Beko Kahve Makinesi olan içeri lütfen.

Merhaba arkadaşlar öncelikle neden Beko diceksiniz. Yurtdışında yaşıyorum ve beko bayisi var. 2 model kahve makinası gördüm ve almak istiyorum. Hangi modeli almalıyım. Lütfen tecrubesi olanlar cevap yazarsa sevirim. 1.si BKK 2300 Beyaz Türk Kahvesi Makinesi 2.si BKK 2113 Türk Kahvesi Makinesi
  13. PrestigeMan

@live.com Hesabı açmamız mümkün müdür?

Arkadaşlar şifremi unuttuğum Facebook hesabım var. @live.com hesabımda fakat mail düşmüş tekrardan kayıt olmam gerek ne kadar uğraştıysam da kabul etmiyor "Bu e-posta adresi ayrılmış bir etki alanına dahil. Lütfen farklı bir e-posta adresi girin." yazıyor çözümü bilen var mı ?
  14. PrestigeMan

Eski PC'i için AntiVirüs Önerisi

Merhaba arkadaşlar eski laptop'um için az ram yiyen ve kasmayan anti virüs program önerisi istiyorum. Normalde eset kurulu fakat onu kurunca bi boğuluyormuş gibi oluyor. Bu konuda önerilerinizi bekliyorum. Cevap yazanlara Teşekkür ederim. ;)
  15. PrestigeMan

iOS 10 beta 1 yayınlandı

Denemek isteyenler mailine atip oradan kurabilir. Aşşağıdaki dosyayı indirip mailinize atınız. Dropbox - iOS_10_beta_Configuration_Profile.mobileconfig Lütfen yedek almayı unutmayınız. Alternetif Linkler: iphoneyardim.net İlgiliden alıntıdır. iPhone 5SE (CDMA)(Mirror) iPhone 5SE (GSM)...
  16. PrestigeMan

360 total security kullanan var mı?

Eski laptopuma anti virüs kurmak istiyorum kastırmamak amacıyla bu anti virüs nasıldır ? Kullananlardan yorum alabilirmiyim?
  17. PrestigeMan

Saçlarım çalı gibi ve Kepek sorunu

Arkadaşlar saçlarım çalı gibi ve kepekli hergün saçımı yıkamak zorundayım. Her günde yıkadığım için çalı gibi oluyor. Eğer 1 gün aksatma yaptığımdada kepek sorunu çıkıyor. Kullandığım şampuan "head and shouldrs" bu sorunu yaşayıpta daha sonra kullandığı şampuanı önerebilir mi? Kepek sorunu...
  18. PrestigeMan

Ermila bella modelini kullanan varmı?

Arkadaşlar yeni aldığım model hakkında bilgi almak istiyorum bu modeli kullanan varmı?
  19. PrestigeMan

MobilVoip kullanıyor musunuz?

Türkiyede cep telefonlarını aradığımda uyguna gelen alt sağlayıcı bi site biliyormusunuz? Yurt dışında olduğum için malum kullanıyorum[emoji23] normalde voipwise kullanıyorum. Siz hangi alt yapıdan alıyorsunuz?
  20. PrestigeMan

Şifre ve mail konusunda yardımcı olacak yönetici var mı?

Selam Gmail hesabımı sildiğim için şifremi değiştiremiyorum. Telefon servisten yeni geldi allahtan yedekleme almışım. 2 defa mail attım dönüş olmadı.