Arama sonuçlarınız

1. B

Yeni Bir Sosyal Ağa Üye Olur Muydunuz ?

Hocam konudan âlâkâsız ben eski açtığım bir konuyu nasıl silerim. Kime yazarsam siler ?
  2. B

😅
  3. B

Detayı sizlere bıraktım hocam, belli bir platformu kastederek açmadığım için konuyu, bu yüzden özellik vb. yazma ihtiyacı duymadım. Anlamışsınızdır yani FB, Instagram, TikTok gibi yeni bir platform olsa, üye olur muydunuz ?
  4. B

Eski Konumu Nasıl Silerim

Merhaba, forumda eskiden açtığım bir konuyu silmek istiyorum, bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
  5. B

Merhaba, değerli görüşlerinizi bekliyorum. Üye olur muydunuz ? Neden ve ne şartlar altında ?
  6. B

Tiktok Nasıl Başardı ?

Bu yorum gerçekten inanılmaz derecede hoşuma gitti hocam. Gerekli yerlerde kullanırım bu sözü izninizle. Çok doğru evet, TikTok'u üreten, geliştiren ve TikTok'u kazanç amaçlı kullanan süperzekâlar, minikzekâlılar (genelleme değil) sayesinde kazandı.
  7. B

Tiktok Nasıl Başardı ?

@Justinianus I The Great, böyle dediğiniz zaman gençlere, cahil oluyorsunuz, geri kafalı oluyorsunuz maalesef böyle görüyorlar.
  8. B

Tiktok Nasıl Başardı ?

Eleştiri yok hocam, katılıyorum dediklerinize ki bu bariz bir şey zaten. 😉 Maalesef neredeyse herkes kolay yoldan kazanma peşindeler, kolay yoldan ünlü olmak peşindeler. Haklısınız
  9. B

Tiktok Nasıl Başardı ?

Çok haklısınız, bir ara da FB'de akrabalar havalı olduklarını sanarak söz yazar herkes "acaba bana mı?" diye düşünürdü.
  10. B

Tiktok Nasıl Başardı ?

En olmayacak şeyi yapan başarılı oluyor, değer görüyor zaten.
  11. B

Xenforo 2.2.5 Sürümüne Güncelleme Yaptık

Neden son zamanlarda özellikle de Cloudflare gibi kuruluşlar hCaptcha'ya geçiyor ?
  12. B

Tiktok Nasıl Başardı ?

Güvenlik ve gizlilikten, içeriğine kadar eleştirilen TikTok nasıl Instagram'a rakip olabildi ? Tekrar merhaba, bir önceki sorumda "Türk sosyal ağlar neden tutmuyor?" sorusunu sormuştum, birçok kişi zaten tutmuş, yükselmiş platformların var olduğunu söylüyor. Peki öyleyse TikTok ünlenmeden önce...
  13. B

Neden Türk Sosyal Ağlar Tutmuyor

Haklısınız. Yani reklam yapılması gerektiğini mi düşünüyorsunuz ? Peki strateji var mı aklınızda ? Bir sosyal ağ için nasıl reklam verilebilir ? Reklam verenlerin de maalesef tutmadığını görüyoruz.
  14. B

Başka konulara bağlı olduğunu düşünüyorum çünkü Google'dan daha kolaylık sağlayabilecek, Facebook'tan daha çok yakınlaştırabilecek, YouTube'dan fazla kazandırabilecek ürünler var. Dediklerimiz doğru aslında, ben ona ithafen söylememiştim, mevcut kullanıcı tabnalrıyla ilgili.
  15. B

Facebook ilk sosyal ağ değildi, Google ilk arama motoru değildi, Apple ilk dokunmatik cihazı üretmedi, YouTube ilk video platformu değildi, 😊.
  16. B

Haklısınız, bu görüşünüz bana ilginç bir düşünce kazandırdı, mükemmelsiniz.
  17. B

Yani açık kaynak gerekli desteği almıyor hiçbir zaman. Twitter yerine Mastodon kullanan kaç kişi var ki mesela ? Siz bilgili birisi olduğunuz için kullanıyorsunuzdur, faydalarını, farklarını bildiğinizden dolayı. Sokakta sorsan, kaç kişi bilir "açık kaynak" kelimesinin anlamını ? Maalesfef böyle.
  18. B

Siz şimdi yazdınız hocam, size de çok teşekkür ederim fakat insanlar açık kaynağa bu konuda bilgisi olanlar kadar alışkın değiller.
  19. B

Çok haklısınız hocam, görüşünüzü paylaştığınız için çok teşekkür ederim. Evet hocam, maalesef özgün olmadıkça, ClubHouse gibi benzefsiz özellikleri olmadıkça maalesef insanlar kayıt olma ihtiyacı duymuyor haklı olarak. Çok doğru hocam, verileri Türkiye'de barındıranların da ne yaptığını...
  20. B

Olmuyor işte hocam öyle, biz aylardır uğraşıyoruz, övgü bekleyen yok, guru duyulmayı bekleyen yok ama yaptığımıza değmiyor, kullanan olmuyor.