Arama sonuçlarınız

1. D

PR2 Dmoz Dizinli Siteden Backlink Alınır?

Arkadaşlar yerimi değilmi bilemedim ama buradaki tüm web sitesi olan arkadaşların işine yarayacağını umduğum güzel bir proje başlattık . Kullanıcılar kendi web sitelerini pr2 ve dmoz kayıtlı sitemize ekleyerek backlink ve tanıtımlarını yapmış oluyorlar böylelikle hem google sıralamasında hemde...
  2. D

Monitör Tavsiyesi.

Merhaba Arkadaşlar, 24" Glass yani mat ekran değil de cam ekran monitör tavsiyesi rica ediyorum dell s27 modeli var 27" cam ekran ama fiyatı nedeniyle bunu es geçtim aynı modelin 24" lik olanı var ama oda Türkiye'de yok 24" lik cam ekran monitör tavsiyesi olanlar.. markası, ms süresinin vb hiç...
  3. D

Bumerang Blog Ödülleri Yarışmasının Büyük Ayıbı!

Arkadaşlar öncelikle hurriyet bumerang blog ödüllerini bilmeyenimiz hemen hemen yoktur sanırım.. Bu yarışmanın anlam veremediğim bir çok saçmalıklarıyla uğraştım. Çünkü yaptığı ve sonuçlandırdıkları herşey mantığa ve düşünceye çok ters. Bu yarışmanın zaten temeli zayıf milliyet köşe yazarları...
  4. D

Wordpress ile yapılabilenecekler.

Merhaba arkadaşlar, 14 senedir web tasarımcı olarak bazı şirketlerde ve şuan freelance olarak hizmet veriyorum. Bundan bir önceki iş yerimde iş görüşmesine gittiğimde wordpress i çok iyi kullandığımı söylediğimde wordpress karşı taraf tarafından küçümsenmişti... Onlara bunun nedenini sorduğumda...