Arama sonuçlarınız

1. Gentleman

Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 aydır note 5 kullanıyorum.Telefonda gün içerisinde kullanımda şarj ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım ama gece telefonu kenara koyup sabah elime aldığımda %15 -20 sarji gitmiş oluyor.Bu sorunu yaşayanınız var mı? Bu sorunu çözmenin yolu nedir ?
  2. Gentleman

Android Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

3. Gentleman

Anladım.Teşekkür ederim.Duvar kağıdını eski paylaşımlarından indirmiştim. :)
  4. Gentleman

Eski bir paylaşım ama çok hoş bir dizayn oluşturmuşsunuz.Dikkatimi çekti.Rica etsem Launcher,hava durumu widget i ve icon pack in isimlerini paylaşır mısınız ?
  5. Gentleman

HERE Maps Rekor Kırdı

Çok başarılı bir uygulama.Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum.Çevrimdışı kullanabilme özelliği ile sade arayüzü beni en çok cezbeden özellikler oldu.
  6. Gentleman

Hocam duvar kagidinizi paylaşabilir mi siniz ?
  7. Gentleman

Dostum biraz fazla olacak ama launcher,weather widget,icon pack ve wallpaper in isimlerini öğrenebilir miyim ? :)
  8. Gentleman

Windows 8.1 e Yükseltme

Arkadaşlar bilgisayarımda şu an windows 8 yüklü.Windows mağaza üzerinden win 8.1 e yükseltme yapsam,bilgisayarı ilk aldığımızda var olan recovery bozulur mu ?
  9. Gentleman

Asus n550jv açiliş ekrani sorunu

Arkadaşlar iki gün önce asus n550jv-c239h markalı bilgisayarı aldım.Bilgisayarı actigimda ekran belli bir sure karanlık oluyor ama sistem çalışır durumda.Sistemi kilitlemek için power dugmesine basıp entere tıkladığımda karşıma win8 oturum açma ekranı geliyor.İlk açılış esnasinda Asus yazısını...
  10. Gentleman

2000-2500 TL arası notebook tavsiyesi

Bios veya ekran kartının grafik ayarlarından birini devredışı bırakma şansımız olabilir mi ? Sanırım bu yüzden DVD girişini iptal edip hava kanali koymuşlar :)
  11. Gentleman

2000-2500 TL arası notebook tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, Mekatronik mühendisliğinde okuyan kuzenim için notebook almayı düşünüyoruz. Kararlaştırdığımız notebook bu...
  12. Gentleman

13. Gentleman

14. Gentleman

Tabi.Blitz icon pack.
  15. Gentleman

16. Gentleman

Arkadaşlar,ekrandaki hava durumu widgetinin ismi nedir ?
  17. Gentleman

18. Gentleman

David Luiz resmen PSG'de!

Barcelona bu adamı almalıydı.Puyol'un mevkisi icin nokta transfer yapmış olurlardı.
  19. Gentleman

20. Gentleman