Arama sonuçlarınız

1. Burk.Clik

Söyle Rahatla

Her ptt şubesinden kargo yollayabiliyor muyuz ?
  2. Burk.Clik

Fuat Avni yakalandı

Az önce hesaptan yakalanmadım diye paylaşım yapıldı. Hesabın birçok kişi tarafından kullanıldığını düşünüyorum.
  3. Burk.Clik

Fuat Avni yakalandı

geçen yıllarda da yakalanmıştı sözde ama onun olmadığı ortaya çıktı. Bence hesabı birden fazla kişi kullanıyor. Haberde ki isim gerçekten o olsa bile hala hesaptan mesajlar atılmaya devam edecek bence.
  4. Burk.Clik

Söyle Rahatla

Eyv, 6 yıldır manisadayım ilk kez merkez üssü manisa olan bir deprem oldu. Direk sallamadı birde, alt katımıza taşınıyorlardı dedim bunlar birşeyler yapıyor herhalde derken birden şiddetlendi.
  5. Burk.Clik

Söyle Rahatla

Manisa da deprem oldu, baya güzel salladı ama kısa sürdü Merkez üssü Manisa, 3,7
  6. Burk.Clik

2016-2017 Sezonu Fenerbahçe Formaları

Beyaz forma çok kötü duruyor diğerleri idare eder. Göğüs sponsorundan haber yok herhalde. Avrupa için borajet ile anlaşmışız ama lig maçları için bir açıklama yapıldı herhalde
  7. Burk.Clik

Steam Oyunları Windows 10 Destekler mi ?

Açar, açmayan oyunlarda çalışmayan sürümleri not olarak yazıyorlar mağaza sayfasına.
  8. Burk.Clik

Kinguin'den alışveriş yapma hakkında

Son yazıyorsa büyük bir ihtimal kartın kullanım dışı kalacağı tarihi soruyordur. Genellikle kartın ön tarafında yazar. Ekran görüntüsü koyarsanız daha doğru bilgi verebiliriz.
  9. Burk.Clik

Steam & Origin Oyun Kampanyaları

Bende sıkılıyorum hocam. Bir ara 8 tlye düşmüştü o zaman kütüphanede dursun diye almıştım. Bazen oyun oynamaktan sıkılıp kalkıp spor yapmak, kitap okumak istediğimde açıyorum 1 saat sonra sıkılıp kapatıyorum :D.
  10. Burk.Clik

Ets 2 nin fiyatı buysa tamamen hayal kırıklığı. Bundan çok daha az fiyatları birkaç kez gördü ats çıkmamışken. Şuan ats varken 10 tl nin altına düşmemesi olmamış.
  11. Burk.Clik

8 saatlik flaş indirimler kalktı. Geçen seneki yaz indirimleri flaş indirimlerinin sonu oldu diye hatırlıyorum, ondan sonraki indirimler uygulanmadı. Saatlik indirimler olmayacak, çok çok büyük bir şey olmazsa bugünkü fiyatlar ile 4 temmuz günü indirimler biticek. İlk saatlerde yanlışlıkla...
  12. Burk.Clik

Macaristan - Portekiz | EURO 2016 F Grubu 3. Maç

17 dakikada 4 gol oldu
  13. Burk.Clik

İzlanda ve macarlar yenerse, akşamda italya ve belçika kaybetse arnavutlukta bizimle birlikte üst tura çıkıyor.
  14. Burk.Clik

En iyi üçüncüler B/C/D/F grubundan olursa B grubu üçüncüsü Almanya ile C grubu üçüncüsü Fransa ile D grubu üçüncüsü Galler ile F grubu üçüncüsü Hırvatistan ile Eğer en iyi üçüncüler A/B/C/D grubundan olursa A grubu üçüncüsü Almanya ile B grubu üçüncüsü Hırvatistan ile C grubu üçüncüsü Fransa...
  15. Burk.Clik

Çek Cumhuriyeti - Türkiye | EURO 2016 D Grubu 3. Maç Ne Zaman, Hangi Kanalda?

Ozan ın heykelini yapsalar saçına çimento yetmez yemin ediyorum. *Meşale yakmamak kazım eufa bizi sevmez men eder direk.
  16. Burk.Clik

Söyle Rahatla

Ersin Düzen, spiker neysede 4 yılda bir düzenlenen onuda geçtim 8 yıl sonra katıldığımız bir turnuvada niye yorumcu olmaz ki ? Maç izlemeyi zevkli hale getiren en büyük unsurlardan biri belkide yorumcular.
  17. Burk.Clik

Amazondan Razer almak

Amazon fiyat değiştirmez,vergi için birşey yapamaz, çok çok özel durumlar hariç kargo ücretinde değişiklik yapmaz. Özellikle son zamanlarda ülkemizden yapılan alışverişlerde kargo ücretlerinde indirime gitmek için ısrar etme, kupon isteme veya destek hattında yardımcı olmaya çalışan birini...
  18. Burk.Clik

Amazondan Razer almak

Önceden aral yurtdışından alınan ürünlerede garanti kapsamında bakıyordu ama artık bakmıyor. Yinede parasını vererek servisten yararlanabilirsiniz. 2 yıl garantiyi amazon mu veriyor yoksa razer mi onu amazon chatte sorun,Türkiyede ki müşteriler garanti uzatmadan da yararlanamıyor olabilir.
  19. Burk.Clik

Amazondan Razer almak

Amazondan almalısın, garanti yaptırmanın anlamı yok maalesef. Ülkemizde garanti geçerli değil, amazonun ilk 1 ay garantisi var sorun çıkarsa bakar.
  20. Burk.Clik

RX 470

Tüm kartların çıkış tarihi 29 haziran, 149$ 470 99$ 460 için geçerli fiyat. Performans olarak 960 ile 970 arasında olacağını düşünüyorum. 460 ile lol,dota gibi moba oyunlarda akıcılık sağlayarak alt sınıfa hitap etmek istediklerine göre 470 de muhteşem bir performans sergilemeyecektir.