Arama sonuçlarınız

1. E

PHP Bilen Takım Arkadaşı Arıyoruz (İZMİR)

İyi derecede PHP, Javascript, Ajax, Jquery, Css, xhtml, html bilgisine sahip olmak, İyi derecede MYSQL bilgisine sahip Yeni teknolojileri araştırmaya, öğrenmeye ve gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması veya en az 2...
  2. E

RSS Graffiti Çalışmıyor

Merhaba; Dün RSS Graffiti kurdum facebook hesabıma gerekli tüm ayarları yapmama rağmen halen facebook duvarında rss yayınlamıyor live data kısmında tüm verileri görebiliyorum sorunsuz çalışıyor ama sadece facebook duvarında yayınlamıyor. Bit.ly hesabında sorunsuz bir şekilde yayınlıyor bunun...
  3. E

Western Digital HDD sesi

Arkadaşlar yeni 1TB disk aldım "wd1002faex" kafa sesimi yoksa motor sesimi anlayamadım bilgisayarda dosya işlemlerini çoğaltınca ses geliyor normal mi bu bu sesten dolayı diski değiştirdim bugün gidip yenisini aldım aynısı bunda da var. Normal mi bu. Bu zamana kadar seagete ve maxtor kullandım...
  4. E

Hd Destekli Ekran Kartının Yararı ?

Merhaba arkadaşlar Yeni full hd destekli monitor aldım HD destekli ekran kartı almamım bana ne gibi artısı olabilir bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Herkese iyi bayramlar ve şimdiden ilginiz için teşekkürler
  5. E

Hd Destekli Ekran Kartının Yararı ?

Merhaba arkadaşlar Yeni full hd destekli monitor aldım HD destekli ekran kartı almamım bana ne gibi artısı olabilir bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Herkese iyi bayramlar ve şimdiden ilginiz için teşekkürler
  6. E

Bir Türk Yapımı Oyunu (Konser ve Gitar, Bağlama)

Türkler tarafından hazırlanmış D&R 'da satılan bir oyun daha Guitar Hero benzeri bu oyun yanında ekstra oyun kolu yerine klavyenin F tuş kombinasyonlarını destekleyerek çalışmakta. Klavyeni ters tut ritme uy :) http://www.konserveoyun.com/ İnşallah bu oyun korsanlara yem olmaz. D&R Satış Link...
  7. E

AVEA 'ya ne oluyor ?

Avea 'de anlamsız bir sorunum var sizdede varmı merak ediyorum, şuanda kimi arasak kim bizi arasak aradığımız kişi değilde başkaları giriyor ve bu olay bir, iki saatir var sizde de var mı ? :cursing:
  8. E

PCNET Ekim 2009 Piri Reis'in Seyir Defteri Hatası

Geçenlerde gidip aldığım incelediğimde farkettiğim bir hata gözüme carptı positionfinder.com isimli sitenin tanıtımını yapıyorlar ama resimde "positionfinder.com for sale" yazıyor ve parking domain hizmeti veren bir sitenin reklamını gösteriyor bunu bu editörler bilmiyormu ??? :huh: Sanırım...
  9. E

TTNET - Airties RT-205 (Güncellemesi)

Merhaba Arkadaşlar; Uzun zamandır bilinmiyen bir nedenden dolayı internetim yavaştı bugün Airties sitesine girip güncelemme varmı diye kontrol ettiğimde 13 Şubat 2009 tarihinde yeni güncelleme olduğunu gördüm güncelleme işlemini yaptım gerçekten internet bağlantısında bir hız farkı oldu...
  10. E

İşlemci ve Anakart Önerisi

Merhaba arkadaşlar; Şuanda elimde AMD 3800+ X2 64 Bit işlemci ve VIA Chipset'li Asus Mainbord var web tasarım, programlama işler ile ilgileniyorum yeni işlemci ve mainbord almak istiyorum bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ? Bütçe : 350 - 400 TL İlginiz için şimdiden teşekkürler.
  11. E

HP Compaq NC8430 (ALINMALI MI ?)

Merhaba arkadaşlar; Bir arkadaşımdan bu bilgisayarı alacak gibiyim ama tam karar veremedim. Çünkü ben bu bilgisayarda web tasarım ve programlama işlerimi yapacağım sizce almaya değermi. Alma sebebimde fiyatının çok uygun olması. Sizlerin düşüncelerinizi bekliyorum. Şimdiden ilginiz için...
  12. E

MyBrute

En yeni flash online oyun amaç level atlayıp daha çok kişi dövmek yapmanız gereken tek şey kayıt olup tıklamak, oynayabilmek için iyi klavye veya mouse kullanmanıza gerek yok, karakterini yarat, saldır, sonra şifreni oluştur yapmanız gereken sadece bu iyi oyunlar... erdemmin My Brute