Arama sonuçlarınız

1. M

Gürcistanda ps5 fiyatı ne kadar

Açık
  2. M

Gürciatanda garantiye verebiliyoruz diye biliyorum
  3. M

Peki açıp ama kutusuna geri koysam alırlar mı birde garantilik bir durum olduğunda kutu gerekiyormu 1603456746 Birde kutusunu orada mı bırakmam lazım yoksa kutusu yanımda kalsada başka kutuya koysam oluyormu
  4. M

Benim gürcistan hesabıma göre Ps5 dg =3725 tl Dualsense=660 tl Samsun da oturuyorum otobüs le gidiş geliş=200 tl 4600 tl toplamda 1603456100 Kutuyu orada mı bırakmam gerekiyor gümrük vergisini ödememek için
  5. M

Dualsense 70 euro
  6. M

Gürciatandan ps5 almayı planlıyorum 1 yıl sonra ps5 dijital versiyon ve bir tane daha dualsense ne kadar tutuyor
  7. M

Gurcistandan ps5 hakkında sorular

4,5 k yapıyor ps5 digital bide fazladan 1 tane oyun kolu 1603211690 Gurcistana kimlik le girebiliyoruz zaten oradan 350 tl pasaport parası eksiliyor vize almana gerek yok
  8. M

Zaten 1 yıl sonra alıcam benim için önemli olan bulgaristandan mı alıcam gürcistandan mı
  9. M

Oradadamı vergiler çok yüksek 1603204264 Birde şu anı kastetmiyorum gümrük vergisi düşünce
  10. M

Öncelikle merhabalar 1.sorum: gürcistanda ps5 digital version ne kadar 2.sorum: herhangi bir sorunla karşılaşırmıyım ve gümrük vergisini ödemden nasıl geri dönebilirim
  11. M

Bulgaristandan ps5 garantisi

Nasıl göndericez burdaki sony e mi vericez
  12. M

Bulgaristandan ps5 garantisi

Bulgaristandan kendim gidip ps5 alsam garantilik bir sorun olduğu zaman tekrar bulgaristana gitmem gerekiyormu. Teşekkürler
  13. M

1 yıl sonra ps4 pro mu iki buçuk yıl sonra ps5

Öncelikle herkese merhaba. Size danışmak istediğim bir konu var. 1 Yıl sonra ps4 pro mu iki buçuk yıl sonra ps5 mi almalıyım? Performansa ve grafiklere önem veririm. Cevaplarınız için şimdididen teşekkürler