Arama sonuçlarınız

1. Y

Bilgisayarımda HDMI girişi yok...

Merhaba herkese. Bilgisayarımda HDMI girişi bulunmamakta fakat bilgisayarımı TVye yansıtmak istiyorum. Bunun için ne alabilirim önerebilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim..
  2. Y

Mudanya'dan Osmangazi'ye nasıl gidebilirim

Merhabalar ben BUDO Mudanya iskelesinden Osmangazi'ye gitmek istiyorum fakat nasıl gidebileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. Y

Şah Damarımın attığını fazlasıyla hissediyorum

Boynumda sanırsam şah kısmı oluyor damarımın basıncı o damarın atmasını çok aşırı bariz bir şekilde hissediyorum. Normal bir şekilde oturuyorum ve sanki boynum uyarıyor beni bilmiyorum değişik. Sizce kötü bir şey var mıdır yoksa normal bir şey midir? Şimdiden teşekkürler...
  4. Y

eğlence yapanları nasıl ihbar ederim?

merhabalar bulunduğumuz durumdan dolayı biliyorsunuz ki düğünler asker eğlenceleri yasaklandı. buna evlerde yapılan kına gibi faaliyetlerde geçerli midir? eğer geçerliyse yapan kişileri nereye nasıl ihbar edebilirim? elimde video kanıtı var ve aralarından bir kişi geçen hafta pozitif hastaydı...
  5. Y

12. Sınıf Staj İşlemleri

Merahabalar 12.sınıf meslek lisesi öğrencisiyim zorunlu staj yapmak zorundayım. Biliyorsunuz malum pandemiden dolayı çoğu iş yeri almıyor. bende bir yer ile görüşmeye gittim ve beni arayacaklarını söylediler maalesef ki öyle bir şey olmadı. önümüzdeki pazartesi gitmem lazım ilgili hocalarıma...
  6. Y

TYT Türkçe

herkese merhaba bu sene sınava gireceğim bende ve TYT TÜRKÇE test kitabı almam lazım ve hangi yayını alsam bilmiyorum yayın önerir misiniz teşekkür ederim şimdiden
  7. Y

18 yaş altındayım yalnız başıma seyehat edebilir miyim

merhaba 18 yaşın altındayım ve istanbuldan bursaya gitmek istiyorum fakat koronadan dolayı 18 yaş altındaki kişilerin ebeveyn refakati halinde seyahatine izin veriliyor. gitmemin bir yolu yok mu. ailemin gideceğimden haberi olacak ama onlar benimle olmayacak bu şekilde seyehat edebilir miyim...
  8. Y

Çiçek sepeti adres bilgilerimi yanlış işlemiş

kız arkadaşım doğum günüm için çiçeksepetinden hediye almış İstanbul küçükçekmece olarak yapıp adresimi yazmasına rağmen Sultanbeyli şubesine gitmiş kargo ve çiçek sepeti müşteri hizmetleriyle konuşunca kargo artık gitti değiştiremeyiz demişler ve kargo bana gelemiyor kargonun adresime...
  9. Y

Xiaomi Mi Note 10 Lite hakkında?

Xiaomi Mi Note 10 Lite hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce telefonun artıları ve eksileri neler? Telefonu almak isteseniz hangi sebepten dolayı alırdınız? Telefonun oyun peformansı nasıl özellikle pubg mobile oyununda nasıl buluyorsunuz? Telefonun ısı konusunda neler düşünüyorsunuz...
  10. Y

Maksimum 3500TL telefon önerisi

maksimum fiyat 3500 TL telefon önerileri? Telefon oyun oynarken çok fazla ısınmasa ve batarya konusunda iyi bir telefon olsa daha iyi olur yorumlarınızı bekliyorum.
  11. Y

MIUI12 hakkında?

MIUI12 güncellemesi hakkında neler düşünüyorsunuz?
  12. Y

Hangisini tercih edersiniz? Neden?

Hangi telefonu tercih edersiniz ve tercih etmenizin nedeni nedir?
  13. Y

Babalar gününde telefon fiyatlarında indirim olur mu?

Malum telefon fiyatları çok uçuk çok pahalı ve bence çoğu kişi de telefon fiyatlarında indirim bekliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce indirim olur mu? Olursa ne kadarlık bir indirim olur?
  14. Y

Xiaomi Mi 9T tereddütte kaldım yardımcı olur musunuz?

Xiaomi Mi 9T almayı düşünüyordum fakat MIUI12 güncellemesinin gelmesi ile birlikte telefonda kasmalar takılmalar olduğu bataryayı daha çabuk tükettiğini ve çabuk ısındığı gibi duyumlar aldım. Bunları duyunca ister istemez telefondan soğudum ve kafam çok karıştı. Böyle olunca Note 9 Pro modeline...