Arama sonuçlarınız

1. Z

FreeSync Monitörde Ekran Yırtılma

Merhaba arkadaşlar,FreeSync bir monitöre sahibim ekran kartım rx5500xt 8gb yani FreeSync destekliyor fakat CS:GO'da 300 FPS alıyorum ilk başlarda ekranda yırtılma olduğunu fark edemedim sonra fark ettim ekran biraz yırtılsa da rahatsız ediyor monitörüm 144hz ama vsync açıp oynamak istemiyorum...
  2. Z

Laptop aşırı yavaş

Yarın indirip söylerim.
  3. Z

Laptop aşırı yavaş

Zaten bir kaç ay önce gittim ama dediğin gibi olsun yine bir götüreyim.
  4. Z

Laptop aşırı yavaş

Laptopa mı ekliyeyim. 1609350297 Evet bir kaç ay önce bilgisayarcıya götürmüştüm termal macun sürüp temizlemişti. 1609350341 Sisteme daha dün format attım sadece steam ve the forest yükledim virüs olması imkansız hemde virüs taraması yaptım bir sorun yok.
  5. Z

Laptop aşırı yavaş

3. kez format attım hala düzelmedi maalesef.
  6. Z

Laptop aşırı yavaş

NVIDIA GeForce 920MX İntel İ5 7200 20GB RAM Windows 10 Home 1609349700 1TB harddisk var
  7. Z

Laptop aşırı yavaş

Merhaba arkadaşlar,laptopu 3 yıl önce aldım aslında bazı oyunlarda performansı normal ama bazı oyunlarda acayip düşük ramim 4GB'dı 16 ben ekledim ona rağmen mesela The Forest'ta en düşükte 25 fpsi zor görüyorum ama mesela CS:GO'da orta&yüksek ayarlarda 90 fps alıyorum bana saçma geldi acaba bir...
  8. Z

2. Modem Ping Düşürür Mü ?

Xiamoinin modelini öneriyorlar alayım mı sizce ?
  9. Z

Maalesef dediğim gibi modem bayağı uzakta 15-20 metre var peki başka bir sorum olacak mesela ben 2. modemden kablolu kullanırken evdeki diğer bireyler 1. modemde yada 2. modemde kullanabilecekler mi ? 1608649348 Öyle
  10. Z

Hayır zaten pingim mesela CS:GO'da 70-50 fakat anı 300e çıkmalar oluyor öyle olmasın yeter benim için.
  11. Z

Öncelikle herkese iyi akşamlar,modem şuan olduğum odadan çok fazla uzak ama yinede 60 download 7.5 upload alıyorum ama ping sorunum var arada çok fazla çıkıyor mesela ben 2. modem alsam masaüstü bilgisayarıma kablolu olarak bağlasam ping düşermi ?
  12. Z

Sistem birbiriyle uyumlu mu ?

Hocam evet onu alıcam ama tek tek toplayarak daha uyguna geliyor o zaman o sistemin içindeki PSU'yu alayım
  13. Z

Hocam kusura bakmayın çok soru sordum son soru olarak maximum 370tl PSU önerebilir misiniz ?
  14. Z

İlginiz için teşekkürler hocam sistemi alıyorum. 1608627014 Hocam kusura bakmayın aklıma bişey daha takıldı benim monitör display portta 144hz çalışıyor mesela HDMI da 120 şimdi ben bu sistemi display portta çalıştırabileceğim değil mi ?
  15. Z

hocam 500w yetermi sizce ona göre alacağımda
  16. Z

600TL kulaklık önerisi

Arkadaşlar önerileriniz için sağ olun indirimden MSI IMMERSE GH50 RGB 7.1 Surround Gaming Kulaklık | ITOPYA aldım inşallah bir sıkıntı çıkarmaz.
  17. Z

Tamam o zaman bana 6300 liraya en güzel fps değeri alacağım sistem dizer misiniz tek isteğim kasada 1TB harddisk ve kasada kulaklık mikrofon girişi olması.Oyun odaklı özellikle fps oyunları için bana kasa dizebilirmisiniz.
  18. Z

1000tl psu kasa olmazmı ?
  19. Z

Öncelikle herkese günaydın,ilk defa sistem topladım hemen 1-2 saate alacağım parçaları birbirine uyumlu mu sorun çıkarırmı bilmiyorum birde 1000tl lik kasa psu önerebilirseniz çok mutlu olurum sistem parçaları...
  20. Z

600TL kulaklık önerisi

Bunu kenara yazıyorum güzele benziyor inşallah bilgisayardaki ses karşıya gitmez.