Arama sonuçlarınız

1. KAZUYA

Sitelere Özel 8 mbps internet ile ilgili sorular

bu sorulari yoneticiye neden somuyorsun biz nerden bilelim senin arabanin rengini
  2. KAZUYA

İşsizliğe Çare: 360 Derece Uzmanlık

Aldatmaca bunlar..Buraya veriyorsunuz 5-10 bin TL size 1 ay staj imkani veriyor. Staj bitiyor gene bostasiniz olan paraniza oluyor. kanmayin inanmayin.
  3. KAZUYA

SüperCan Babalar Günü Kutluyor

su siteyi ttnet borazani yaptinizya para nelere kadir
  4. KAZUYA

Savcıdan taciz yorumu! "Mesai saatinde giyilecek kıyafet değil"

Karsimizdaki kisiyi bu yola zorlamadigimiz icin ortalik modern turbanli dolmus.islamda kapanmak vardir hocam adam gibi kapanmak. gunumuz deki gibi modern turban degil.Carsafa karsi degilim aksine destekliyorum. Benim sinirlendigim bu sekilde isimler bularak siniflandirmak. carsafi serif kutsal...
  5. KAZUYA

abidik gubudik atmasyon seylerle gelme bana hocam :) kadinlarin ortusune bir isim verilmemis yuce kitap kuran da. sizler "turbani mukaddes" "tessetturu zopzop" carsafi serif gibi iskembeden sallayinca otalikta kici acik SIKMABAS lar cogaldi. Allah rizasi cin ortunen kadinlarin ortusunun bir...
  6. KAZUYA

çarşaf-ı şerif nedir hocam neden bukadar kasiyorsunuz kendinizi anlamiyorum.
  7. KAZUYA

Yeni Grand Cherokee İncelemesi - VİDEO

Cok basarili bir roportaj olmus tesekkurler. Sunu anlamiyorum 90 bin euro az parami ? yada insanlar bu paralari cok kolay kazaniyor. Bir arabaya 94 000 euro verilirmi? Dunyayi dolastim karni ac etiketi olan insanlari Sadece Turkiye de gordum.Bana tuhaf geliyor.
  8. KAZUYA

Oy vereceğiniz partiyi nasıl seçiyorsunuz?

Basbakanimiz bakanimiz diyorsunuz ya cidirtiyorsunuz insani.Bune sacma bir hitap seklidir. Cogunluk adina karar verme yetkisini kim veriyor sizlere.asagida bir link verdim izleyin videoyu sizin hastaneniz yolunuz ne ise yariyor gorun...
  9. KAZUYA

Anonymous Saldırımız !

Lamer surusu
  10. KAZUYA

Mehmet Şimşek'ten ShiftDelete.Net'e özel açıklamalar

alinti yaptigim ilk mesajima bak
  11. KAZUYA

ogretmenin yuzune konsurken ogretmenim dersin.yada bakanla konusurken sayin bakan dersin heryere bakanimiz yazmazsin. maliye bakani diyebilirsin. yazdigimi iyi oku
  12. KAZUYA

Ben su vurguyu cok meak ediyorum. Basbakan imiz Maliye bakani miz saglik bakani miz neden boyle bir vurgu yapma istegi duyuluyor. maliye bakani denilemiyormu. bence bu vurgu fanatizmdir
  13. KAZUYA

YouTube ve Twitter'ı kapatırız!

ulkemizi 3 ncu dunya ulkesi gibi gosteren sadece ve sadece tib ve btk dir. kimseye suc bulmasinlar. hala yasaklardan bahsediyorlar. ayip denen birsey var. saldirsinlar hatta omurgayi dahi cokertsinler. sonuna kadar destek veriyorum bu yobaz kafali cahillere birileri cikip gununu gostermeli.
  14. KAZUYA

Anonymous Tib'den Başladı..

gene milliyetciler cikmislar ortaya.Burada gorulmesi gerekeni goremiyor.Kimsenin kimseye savas actigi felan yok.Eger tib btk yasaklamak icin variz saniyorlarsa yaniliyorlar. once kendi sitelerini koruyabilsinler.hic kimse halktan daha guclu degildir.
  15. KAZUYA

iOS 5'in Tüm Yenilikleri Bu Videoda!

yanlis anlamayin reklam degil amacim su linkte turkce alt yazili var http://donanimhaber.com/video/?Id=1890&forHD=1#
  16. KAZUYA

ABD'de kamusal alanda alkole ceza yağmuru

boyle haberler yalnizca haber7 de olur komik olmus
  17. KAZUYA

Online music player Zplayer

neden pc den muzik ekleyip dinleyelim? amac ne zaten bilgisayarda en az bir player mevcut
  18. KAZUYA

+18 Konular ve SDN

Teknolojiyi takip etmek makale denilen ne oldugu belirsiz yazilara yorum yazmak degildir.Sen elinde istedigin kadar orhan veli kitaplari tasi dur. amacin entel gorunmekten ote gitmez. ben o makale dedigin yazilarin cogunun yabanci sitelerden ceviri oldugunu cok iyi biliyorum.sen hic kafani yorma...
  19. KAZUYA

+18 Konular ve SDN

cinsellikten bukadar rahatsiz olmayin dunyada yasayan milyarlarca insan ve milyarlarca mahluk hergun sevisiyor uruyor bu doganin kanunu. Cinsel sorunlariniz varsa saga sola bok atmak yerine gidin tedavi olun.
  20. KAZUYA

Araplar - Beatbox Sanatına Rakip Olmak

su videonun linkini verirmisin