Arama sonuçlarınız

1. U

Dosya dizini D yapma isityorum

Sorun şu hepsini mi D yapmam gerek sadece uygulamaları programları D yapmak istiyorum. Ekran görüntüsü attım hangilerini D yapmam gerek yardım.
  2. U

Dosya dizinini değiştirme

Bu ekrandaki C yazanları D mi yapmam gerek D ye kurmasını istiyorum. Az önce Python kuramadım C ye kurmak istedi izin vermedi dosya dzinini değiştirmek istiyorum. Windows C de diğer her şeyi D ye kumak istiyorum. Doğru yerde miyim yardım lütfen.
  3. U

Kali Linux program dosyaları C'ye kuruluyor

Kalilinux kuracağım, ilk dosya C'ye kurduğu için sonradan kes yapıştır yapınca D'ye hata veriyor, diğerlerinde sorun yok. İndirme konumlarını D yaptım ama klasörleri C'ye kuruyor, kes yapıştır yapınca da buyük dosyaları hata veriyor ne yapmam lazım?
  4. U

valorant açılmıyor

güncelleme hatası aldım
  5. U

gta v online açılmıyor

türkçe yama indirmiştim hiakye modu için sildim az önce dosyayı doğrulamada yaptım mağazadan açılmıyor ne yapacağım
  6. U

T soygununa giremiyorum

gece kulübünün ordaki T büyük vurgun görevine giremiyorum hepsiyle denedim
  7. U

soyguna giremiyorum

tüm karakterlerle denedim olmuyor kulübün ordaki büyük vurgun görevi
  8. U

türkçe yama öneriniz varmı gta v için

az önce indirdim
  9. U

epic gamesten indirken sorun oldu

bu nedne oluyor 4 gb kaldı ama %80 diyor neden böyle
  10. U

pes 2020 ayarlarından tam ekranı çetim ama pencereli çalışıyor

oyunun dosyasından ayarları değiştidim tam ekran yaptım ama olmadı tekrar ayarlara girince pencere seçili olarak geliyor ne yapacağım yardımcı olurmusnuz
  11. U

skin satmak istedim beklemeye aldı

ilk defa stemada skin satıyorum beklemeye aldı 24 ekimde satışa çıkacak 15 gün bekleme süresi vermiş doğrılama yapmadığım için şimdi mesela 1 hafta sonra ürünün fiyatı yükselirse iptal edip yeni fiyatla satışa çıkarsam bu sefer 1 hafta beklerim herhalde 15 gün sonra ürün çıkarsam satışa bekleme...
  12. U

depolama yerini c den d ye yapmak için regetide girdim ama bulamadım

ilk indirme yerini d yapmak istyorum ama softwaer windowsa geldim curret versiyona geldim regeditte kurulum dosyalarını bulamadım format atacağım galiba
  13. U

virtualbox içine kali yada sanal windows yükleyince hata veriyor

bu hatayı aldım anlamadım yardımcı olurmusunuz
  14. U

c den d ye taşıyamıyorum

c 240 gb ssd d 1 tb harddisk c de yer kalmadı d ye kes yapıştır yapamıyorum hata veriyor klasör var diyor yerim kalmadı yardımcı olabilecek varmı bide indrimeye yerini d seçmeme rağmen c ye yüklüyor
  15. U

tüm oyunalar bu hatayı veriyor

açılmıyo yanlışlıkla bir şey silmiş olabilirmiyim
  16. U

g hub uygulamasını kaldıramıyorum

denetim masasında yok dosyası var ama silince hata veriyor siteden indirince açınca zaten yüklü diyor nasıl çözerim sorunu
  17. U

g hub uygulamasını kaldıramıyorum

windowsda gözükmüyor denetim masasında yok siteden indirpi açınca zaten yüklü diyor