Arama sonuçlarınız

1. D

Uzun Ömürlü Kulaklık Tavsiyesi

Hocam yeni teknoloji ile kablo ile ugrasmayin. 1 yildir bunu kullaniyorum her yönüyle cok pratik ve kaliteli yok kablom birbirine girdi yok kablo koptu yok yatarken kablo kalabalığı olsu diye uğraşmayın. Sarji 3.5 saate yakin gidiyor kesintisiz muzik dinleyebilirsiniz. Sarji 30 dk doldurup 2...
  2. D

Imdb ve Amazon sayfaları saldırı yüzünden açılmıyor mu?

http://www.amazon.com ve http://www.imdb.com sayfalarına erişim 14:00 itibariyle saglanamamaktadır. acaba bir bilgisi olan var mı bu konuda. yoksa bende mi sorun var.
  3. D

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Merhaba Sdn ekibine ve tabiki kurucusu hakki alkan' a cok tesekkur ederim ilgisinden ve basarilarindan dolayi her zaman hersey istedigi gibi olur insallah. Sdn uyesi olmaktan şimdi daha mutlu oldum. Çok teşekkürler https://www.dropbox.com/sc/nw3w65up9z7nsrs/6RDx7eqUEY
  4. D

Facebook'a girilmiyor..

anasayfa var sadece diğer sayfalara yine erişilemiyorki :) ne anladım o işten :)
  5. D

Facebook'a girilmiyor..

Almanyadan bile giremiyorum... komple gitmiş face...
  6. D

Tivibu çalışmıyor

aynı sorun bende de var kardeş. sanıyorum güncellemeyi yaptılar fakat siteye koymayı unuttu biziim ttnekeler... Bizi de televizyonsuz bırakıyolar. güncelliyosun bari siteye ekle exe dosyasını. eski exe hala ftp de onun için erişemiyoruz...
  7. D

Google Fişi Çekti

google + beklenilen verimi elde edemedi ve irçok eksiği var. facebook kadar gelişmesi için çok fırın ekmek yemesi lazım. kendi yönecileri bile Google Plus hakkında olumsuz yorumlar yapıyorsa bu işte birşey var... asla facebookun rakibi olamaz.
  8. D

Facebook Değişikliğin Nedenini Açıkladı

facebook'un myspace olma ihtimali düşük bir oran... facebook artık düşüş değil, yükseliş dönemini devam ettirir... dünya çapında gelmiş geçmiş bütün arkadaşlarının orada oldugu ve günden güne hala yayılmaya devam eden bi kullanıcı kitlesiyle herşey ortada...
  9. D

Ankaragücü - Trabzonspor 16:00'da Başlıyor

Ankaragücü ve Trabzonspor maçında ise hiç bir beklenti yok. Trabzonspor Türkiye kupasına kitlenmiş durumda. Ankaragücü’de ligi en iyi şekilde bitirmek istiyor. Ankaragücümü Kazanır Trabzon Spormu?
  10. D

Ligtivi.tk - Sizce nasıl duyuluyor! Bi sakatlık olurmu?

Merhaba arkadaşlar bi .tk domaini almayı düşünüyorum sizcede böyle bi isim sorun olurmu başıma iş açılırmı yoksa bana özgü bi adres olabilirmi Ligtivi.tk yada başka bi isim daha buldum futbolseverler.tk diye o da olabilir...
  11. D

Galatasaray 0-0 Bursaspor Maç Özeti - Turkcell Süper Lig 31. Hafta

çok iyi yapmışssın izlemeye değmezdi... bende eşimle dışarıya çıkmıştım. son 20 dk'ya yetişebildim...
  12. D

Galatasaray 0-0 Bursaspor Maç Özeti - Turkcell Süper Lig 31. Hafta

http://video.ak.facebook.com/cfs-ak-ash1/27683/397/10150153206865162_31388.mp4 Galatasaray 0-0 Bursaspor
  13. D

İşte Ali Sami Yen'de 11'ler..

hertürlü alır galatasaray
  14. D

Galatasaray-Bursaspor 18:00

ben yurtdışındayım :) unuttum... nasıl değiştirecem ki? değişmiyo
  15. D

katılıyorum kardeş... sonuna kadar. son dakikaya kadar... saatler 20:45i gösterene kadar
  16. D

Fener şimdi Cimbomlu Turkcell Süper Lig'in 31. haftasında Fenerbahçe, Recep Tayyip Erdoğan Stadı'nda karşılaştığı Kasımpaşa'yı Bekir İrtegün'ün tek golüyle 1-0 yenerek maç fazlasıyla liderliğe oturdu ve Galatasaray-Bursaspor maçını beklemeye başladı. Galatasaray Sizce Ne Yapacak Bursaspora...
  17. D

Tivibu üyeliğini paylaşabilecek varmı

yok arkadaşım ne kaydetmesi öyle bişey yapacak olsak gider çanak alırım dekoder alırım... ben canlı izlemek istiyorum.. mesela ordan kaydedilecek görüntü kalitesi zaten iyi değil ki...
  18. D

iyide arkadaşın dediği program internet üzerinden kendi sitelerinden alınan kodlarla izlenen bi program... yani kaliteleri kötü kesilmeler çok oluyor... KANALD ATV STAR gibi tvler yok biz güncel en çok izlenebilen programlar neredeyse o kanalları arıyoruz... star atv kanald show Kendi web...
  19. D

arkadaşım isteyen insanın demekki ihtiyacı varki böyle bişey yazmış. zaten ben şahsen izlersem bütün filmleri internetten izlerim ben sana ne diyorum yurtdışındayım elim kolum baglı ttnet böyle bi sistem geliştirmiş... online TV izlemek için. güveneceksin ben şahsen sadece tv izlemek için...
  20. D

anlamadım kim virüs almış! benmi ? ne formatı?

anlamadım kim virüs almış! benmi ? ne formatı?