Arama sonuçlarınız

1. D

Türkiyenin En Yeni Online Müzik Sitesi

Merhabalar Sevgili SDN Dostlarım (A) Yaklaşık 1 aydır online müzik keyfi sunan sitemi sizinle tanıştırmak istedim umarım beğenirsiniz. Sitemde şuan yaklaşık 920 şarkı bulunmaktadır. Sitemi geliştirme adına her türlü yardımınıza açığım. http://www.kafadars.info HERKESİ BEKLERİM :) ;D :} (A)
  2. D

Tüm torrent siteleri burada!!!

Konuyu açan adam, konuyu açtığına açacağına pişman oldu kanımca :)
  3. D

Babalar gibi ücretsiz web hosting! Çok sağlam!

Hatta site açılmıyorda :)
  4. D

Babalar gibi ücretsiz web hosting! Çok sağlam!

Sadece domain ücretli free hosting alt yapısını kullanıyor 2 gün burası da patlar eminim 2 gün sonra burasıda patlar :)
  5. D

OnlineMuzikDinle.Net.Tc - CanliMuzik.Dinleriz.Biz - (Online Müzik Dinleme Sitem)

Merhabalar Sevgili SDN Ahalisi ;D Yaklaşık 20 Ekimden bu yana yayında olan online müzik sitemi sizinle tanıştırmak istedim. Biliyorum çok profesyonel bir tasarım olmadı ama en azından başka sitelerden çalıntı değil de tamamen (copyrigt' ı bana ait :P) benim emeğim olan bir site oldu...
  6. D

Haberturk.com

Firefox kullanan arkadaşlarım ; Flashblock diye bir eklenti var kurarsanız reklamlardan kurtulursunuz (flash reklamlar) Birde o zaman siteler daha çabuk açılıyor. Bizzat denedim. Mozillanın eklentiler sitesinde mevcut ;) Bulamayanlara özelden yardımcı olabilirm ;)
  7. D

Frmtr.com

Açıkçası ihanet etmemek gerekir diye düşünüyorum. Frmtr gayet hoş bir forumelne su dökecek bir forumda görmedim açıkçası. Beğenmeyenler sözüm size o zaman girmessiniz kullanmassınız forumu olu rbiter ;) tabii ki SDN FORUM a da saygımız sonsuz yalan söyleyemem yararlanıyourm ama her aradığını...