Arama sonuçlarınız

1. Tuna Günay

Birlikte minecraft oynayalım

Discord kanalı açarsanız daha verimli olabilir. İletişim ve server durumları.
  2. Tuna Günay

PS4 Pro Alınır Mı

Series S yeni nesil için çok daha mantıklı olacaktır. Bir oyuna 600TL vermektense GamePass e 30TL vermek çok daha mantıklı. Üstelik Series S seni bir nesil götürecek iken. Ps4 Pro max 2 sene eğer fifacıysan 3 sene götürür.
  3. Tuna Günay

Dizi Bir Başkadır Dizisini Beğendiniz Mi?

Öncelikle bence bir millet olarak herhangi bir olayı abartmakta çok başarılıyız. TV kanallarında bile Netflix dizisi konuşulur oldu. Yılda kaç bin insan sinema televizyondan mezun oluyor fakat hiçbirine bir fırsat tanınmıyor. Sadece eş dost ve çok keskin sınırları çekilmiş oyuncular Türk...
  4. Tuna Günay

RX580 8GB Ne Kadar Götürür?

Açmamaya çalışacağım ama söz veremem :D
  5. Tuna Günay

Dostlar anlaşıldığı kadarı ile biraz daha beklemem gerekecek. Bu sayede bütçemi arttırıp daha üst düzey bir kart alabilirim.
  6. Tuna Günay

Acaba 1-2 yıl böyle devam edip o dönem çıkacak en iyi donanımı mı alsam?
  7. Tuna Günay

Bütçem ekran kartı için. 3080 diye bir takıntım yok onlar beni aşar. Aklımda daha çok 2070 veya sızan 3060'lar var.
  8. Tuna Günay

İşlemcim Ryzen5 3600, 16gb ramim var. Mönitör işine gelecek olursak 1080p 75hz. Fakat yakın zamanda onu da yenilemeyi düşünüyorum. Bütçe olarak max 3-3.5k ayırabilirim.
  9. Tuna Günay

Merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim üzere aklımda bazı sorular var. Geçen sene topladığım PC'mde RX580 8gb bulunmakta. Yeni RTX kartları tanıtıldı ve benimde bu olaylar üzerine aklımda acaba ekran kartımı mı değiştirsem diye düşünmeye başladım. Sizce değiştirmeli miyim? Rx580 beni daha ne...
  10. Tuna Günay

Herkes oyun oynamak için kullandığı aracı yazsın.

Nintendo Switch ve Gaming PC'm var. Çok güzel bir kombo.
  11. Tuna Günay

Sahip olduğnuz gpu ( ekran kartı)

Rx580 8gb OC edition. Param olsa Rx5700 XT çekerdim.
  12. Tuna Günay

Hangi ekran kartını almalıyım ?

Nvidia cephesinden GTX 1650. AMD olarak ise RX570 bütçenizi aşmıyor ise RX580 öneririm.
  13. Tuna Günay

450 TL Bütçeye Gaming Klavye

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğim üzere max 450 tl bütçem bulunmakta. Bana yardım ederseniz sevinirim.
  14. Tuna Günay

bu iki pcden hangisi

Teknobiyotik'ten daha önce ram ve ssd almıştım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Eğer bu sistemi tercih ederseniz gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Firma hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Youtube kanalına bakabilirsiniz.
  15. Tuna Günay

Hangi Gaming Laptop'u Almalıyım

Asus Tuf'u tercih etmeniz hem performans hem de kalite açısından daha iyi olacaktır.
  16. Tuna Günay

HP mi Msi mı YARDIM

Omen gerek güç gerekse depolama olarak sizi tatmin edecektir ama size tavsiyem ileriki zamanlarda rami 16 ya çıkarmanız.
  17. Tuna Günay

Xbox Series X Almaya Paranız Yetmiyor Mu ? Kağıttan Yapın!

Türkiye bir kez daha kurtarıldı.
  18. Tuna Günay

şuan dinlediğin şarkıdan bir cümle yaz, hadi :)

And she's buying a stairway to Heaven
  19. Tuna Günay

Hitman, Batman ve Assassin's Creed serileri

Epic Games 23 Eylül'den itibaren bedava Rocket Leauge verecek. Yanlış hatırlamıyorsam yanında 80TL üzeri 60 TL indirim kuponu da verilecek. O kuponla istediğiniz oyunları ucuza getirebilirsiniz. Size tavsiyem bu kuponu Assassin's Creed Odyssey almanız. Ubisoft Forward etkinliği yüzünden 24 üne...