Arama sonuçlarınız

1. ozy33

Acil Yardım!

Moderatör abilerim :) çok saolun valla. şuan driverscanner programıyla indiriyor driverları çoğunu indirdi bekliyorum hala eğer olmassa POWER' abicim senin dediğini yapcam :)
  2. ozy33

Acil Yardım!

internet sorununu çözdüm valla :) DriverScanner programıyla eksik olan driverları tarattım indiriyor şuan ama ekran kartı sürücüsü içlerinde var mı bilmiyorum. 1gb ekran kartı şuan 16 mb olarak görünüyor.
  3. ozy33

Acil Yardım!

Hp G62 notebook Win7 starter'dan Win7 ultimate olacak şekilde format attım... Wireless bağlantısı kayboldu(sağ alttaki sinyal göstergesi) + Ekran yazıları büyüdü (ati ekran kartı sürücüsü olmadığından heralde indirdim başka bi pcden kurdum yine olmadı) Kaç saattir wireless driver arıyorum...
  4. ozy33

Yurt Dışı İsteği...

dadaist, leoni_turk, [B]online destek çok teşekkür ederim hepinize... Ben pc üzerine veya dans üzerine gitmek istiyorum... Pc dersi alıyorm ve normalden fazla bilgim var...Dans konusuna gelince prof. halk oyunları ve latin dansları eğitmenliğim var... bi yararı olur mu bilmiyorum ama +...
  5. ozy33

Yurt Dışı İsteği...

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim :) Arkadaşlar Benim derdim şu... Ben acayip yurt dışı meraklısıyım.. tüm hayallerimi yurt dışında kuruyorum ve elimden ne geliyorsa yapıcam bunun için.. Büyüklerimizin sözü vardır bi bilene danış diye bende öyle yapıyorum :) Almanya...
  6. ozy33

Torrent Sorunu

hepinize teşekkürler beyler :) Birlikte Aç'tan winrarı seçip tıklamak yetiyormuş :D
  7. ozy33

Torrent Sorunu

torrent sitesi yazıyor ya bende baktım önemli bişey değil de... dediğin gibi uzantısız bişey ne winrar dosyası nede iso :D .iso ekledim açmadı daemon... ---------- Post added at 23:13 ---------- Previous post was at 23:10 ---------- .sfv uzantılı bi dosya daha birleştirmeden önceki...
  8. ozy33

Torrent Sorunu

İlerliyor hala :) olunca yazrm
  9. ozy33

Torrent Sorunu

Tövbe bidaha :D
  10. ozy33

Torrent Sorunu

Arkadaşın dediği Çıktı beyler oluyor heralde :D hjsplit :)
  11. ozy33

Torrent Sorunu

Bende Anlamadım 2 side olmuyor
  12. ozy33

Torrent Sorunu

Daemon tools da var winrar da var :)
  13. ozy33

Torrent Sorunu

Ya ben bu torrente alışamadım :)) :hammer: Linklerle Partlarla Uğraşmamak için torrentten indiriym dedm.. BioShock 2 oyununu indirdim Utorrent prgramıyla.. Şuan %100 yazıyor yanında ise ortalanıyor yazıyor... Dosyalar acılmıyor. aşağıdaki resim gibi...
  14. ozy33

Oyunlar açılmıyor. Yardım lütfen

Oyunu "D" ye kurmayı dene :)
  15. ozy33

Torrentler neden bu kadar yavaş?

Ben Hiç İndiremiyorm sen yine dua et :D geçen gün nasıl bişey diye indirdim denedim... bi kaç dk bekledim indirmedi... bi ayar çekmek lazım heralde :D geri sildim :D
  16. ozy33

Win 7 Yüklenmiyor.

kardeş yüklede bi bende ultimate yüklicem :D ona göre yükliyim veya yüklemiyim :D
  17. ozy33

Kafamı Kurcalayan Sorular...

ultimate yüklicem ama indirmişken hepsinin bi arada oldugu prgram indirmek istiyorum böyle bi şansım varmı ? ... orda full yazdıgı ıcın sorudm
  18. ozy33

kurcam da az once verdıgım lınktekını ındırsem olur dımı full dedıgıne gore hepsı wardır onda ????
  19. ozy33

http://forum.shiftdelete.net/windows-7/77195-windows-7-msdn-rtm-final-orjinal-turkce-32-64bit-indirin-paylasim-basligi.html Bu konudaki "Windows 7 MSDN RTM(Final) Orjinal Türkçe (All in One)" başlığı benim indirmek istediğim olablirmi ? o başlıktan ve resimden anladıgım kadaryla windows 7...
  20. ozy33

ultimate kurarm dedğinize göre :) 32bit oluyor heralde... win7 ultimate nin(türkce mumknse) link vereblrmsnız :) dvd ye cekıp format atma zamanı geldı yoksa bu pc den hayır gelmez :) 4 sene oldu format atmadm.. bikac sorun harıcınde tıkır tıkır calışıyor :)