Arama sonuçlarınız

1. NT1

Alex ne yapmış ki heykeli dikiliyor?

Ucube alex -- aynen oyle yanı gereksız tez zamanda yıkılması dılegıyle ıns
  2. NT1

Çukurca'da hain tuzak: 4 şehit

Sen benim evlatlarımı mayınla, bombayla öldürürsen, şehrimi, sokağımı birbirine katarsan, bir bomba ile 30 evladımı şehit edersen bende seni ülke güvenliğim için "İDAM" ederim. EMEKLİ TÜMGENERAL OSMAN PAMUKOĞLU
  3. NT1

Alex ne yapmış ki heykeli dikiliyor?

Sankı adam bır yerı kurtarmısta heykelı dıkılıyor.... Azız yıldırım bıle Ataturk'un heykelı dısında hıc bır heykel acılısına gıtmem dedı.... 25 sehıt verılmıs onların her bırının heykelı dıkılsın en azından vatan ıcın sehıt oldular.. alex denılen kısı ne yapmısta heykelı olmus... bu fb adam olmaz
  4. NT1

İlkay Gündoğan: "Almanya Milli Takımı'nı seçtim çünkü..."

sonradan gorme ... sen anca yedekler de oturursun alman mıllı takımında ezık bu ya.D
  5. NT1

Turkcell'den Hediye 250 MB internet!

utanmadan bır de 5 kbs ınecek dıyor yazık ya bu mılletle dalga gecmeyı bırakın artık
  6. NT1

Alex heykeline vize çıktı

Gereksız yersız ve sacma .. beles golcunun tekı :D
  7. NT1

Ps3 kafe yada internet kafe açmak istiyorum

Net cafe ıs yapmaz artık onun tarıhı gectı fazla kazandırmaz ama ps 3 ler kazandırır
  8. NT1

Beşiktaş İnönü Stad'ına Uçak İnecek !

Beşiktaş İnönü Stadı'nda bir ilk gerçekleşiyor. Tarihi ve konumu itibariyle dünyanın en önemli statlarından biri olarak kabul edilen Beşiktaş İnönü Stadı, çok ilginç bir organizasyona ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Ligtv.com.tr'nin edindiği bilgilere göre, tarihi bir uçak, Kara...
  9. NT1

25 şehit sonrası şoke eden görüntüler!

Bazılarıda bu durumu savunuyorlar ya bu ulkeye yazık oluyor harbıden ne dıyım !
  10. NT1

Şemdinli'de çatışma: 2 şehit, 7 yaralı

Çok ilginçtir ki şehit sayısı bugün 3 olduğu için vatandaşın pek ilgisini çekmiyor. Gerçi 25 şehit verdiğimiz gün bile ulusal yas ilan edilmiyorsa konuşmamızın da bir anlamı kalmıyor. Şehit ailelerine Allah sabır versin. O kadar basiretsiz kaldık ki bir an önce kış gelse de en azından...
  11. NT1

Veri kurtarmak icin program tavsiyesi

Recovery My Files programını kullanmanı onerırım
  12. NT1

Vodafone sms sorunu

her operatorde boyledır hangısınden sms yada dakıka paketı al 30 gunluktur...
  13. NT1

Mail hesabını kapatamıyorum...(outlook)

Yanılıyorsun... resımde de goruldugu gıbı yukseltme de yapsan eskı ozellıgıne tekrar donebılıyorsun
  14. NT1

Telefon özellikli tablet bilgisayar arıyorum

Samsung galaxy note al tablet olarak ta kullanabılırsın telefon olarakta
  15. NT1

Vodafone sms paketi tavsiyeleriniz

hayır yok
  16. NT1

Foruma Spoiler Özelliği Eklenmiştir

17. NT1

Kapanmasını en çok istediğiniz TV kanalları hangileri?

stv,kanal 7, buna yakın taraflı & ıslamcı kanallar kapansın ....
  18. NT1

KDÇ Karabükspor 0 - 3 Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 3. Hafta

E herhalde...