Arama sonuçlarınız

1. E

Ryzen 5 1500x ile ses alamıyorum

Merhaba ryzen 3 1200 işlemcim vardı,2. El olarak ryzen 5 1500x aldım ve bu işlemcide sesler hiçbir şekilde çalışmıyor jaklarda takılı değil vs gözükiyor eski işlemcimi taktığımda bir sorun yok yani sorun işlemcide gibi bir çözümü var mıdır ? Garantisi yok ama serviste destek alabilir miyim ?
  2. E

Asus prime b350m-e

Merhaba herkese,bu anakartın tahmini fiyatı hakkında yardımcı olabilecek var mı ? Kutusu arka plakası var 3 yıllık sanırım sorunsuz.
  3. E

Fan dönmüyor ama rpm 955 ?

Ekran kartım asus strix r9 380 2gb.Youtube da video izlerken bu değerler normal mi ? 1.7gb vram kullanımı,57-60 derece olması ve fanı 955 rpm yazıyor fakat fan dönmüyor aslında.Yardımcı olursanız sevinirim 1602791673 Up
  4. E

r9 380 2gb - 4gb farkları

Merhaba R9 380 2 gb ile 4 gb arasındaki fark hangi oyunlarda ortaya çıkar ? 2gb lık model ikinci el olarak alınır mı ? Alınırsa hangi marka modelini önerirsiniz ve gtx 950 den geçmeye değer mi ?
  5. E

600tl ye rx 470

600 tl ye kutusuz garantisiz 4gb xfx rx 470 alınır mı bildiğim kadarıyla miningli kartlar ayırt edilmiyor sizce ne yapmalıyım ?
  6. E

2. El rx 560 alınır mı

Merhaba 2. el bi rx 560 buldum uygun fiyatlı kutusu yok faturası varmış sanırım.Şuanki ekran kartım gtx 950 ve monitörüm freesync destekli.GTX 950 den rx 560 a geçersem gözle görülür bi fark olur mu,değer mi geçmeye ? Eğer alınır derseniz furmark testi dışında nasıl test edebilirim? Bildiğim...
  7. E

ikinci el rival 110 ne kadar eder ?

elimde tam 2 yıllık rival 110 mouse var.Gayet temiz sadece skatezlerde çizikler var ve kutusu duruyor tahmini olarak değeri nedir ?
  8. E

Aliexpress ten telefon ekranı alınır mı

Lenovo p1 pro telefon için yeni ekran alacağım fakat orijinal veya çıkma düzgün bi ekran bulamadım.Aliexpress te 150-200 lira civarına orijinal olarak satılan ekranlar orijinal midir ? Alınır mı ? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
  9. E

Lg v30+ mı imei atılmış mi9t mi

Herkese iyi geceler.Bu iki telefon arasında kaldım güvenilir birisinden imei atılmış 64 gb lık mi9t mi tercih etmeliyim yoksa tv hediyesi gelip satılan sıfır bi lg v30+ mı ? Xiaomi de imei olayı korkutuyor kapatılma sorunu vs lg yide 2000 e satıyo kapalı kutu şekilde ama jelatini yoktu gördüğüm...
  10. E

Xiaomi Mi9 T Alınır mı ?

Merhaba letgo üzerinden 1850 tl ye delta garantili sıfır mi9t satanlar vs var imei atılmış olup sizce alınır mı bi sorun çıkar mı ? Ayrıca facebooktaki bir xiaomi grubunda da satılıyor bu telefonlar imei atılıp sorun olmadığı söyleniyor grup üyelerince fakat letgo daki fiyat dahada bi uygun ve...
  11. E

3-4k arası hangi laptop alınır

Arkadaşım laptop bakıyor 3-4k bütçe ile orta seviye oyunları açsa yeter diyor pubg lite vs ideapad 330 iyi midir sizce veya önerileriniz varsa bekliyoruz
  12. E

2500tl bandında lg v30+

Bu fiyat bandında lg v30+ dan daha iyi bir telefon var mıdır ? Önerilerinizi bekliyorum.
  13. E

viewsonic vx2257 görüntü ayarları

Birkaç ay önce viewsonic vx2257 monitör aldım ikinci elden.Üründe bi sorun yok ama bu monitörde yapılabilecek,en güzel görüntüyü verecek ayarı bulamadım tabi kişiden kişiye değişir bu ama yinede bi bakmak istedim,forumlarda falan cevap görmedim kullanan yardımcı olabilecek vs var mı ?
  14. E

Monitörümde en iyi görüntüyü nasıl elde edebilirim ?

2. el viewsonic vx2257 monitör aldım ama görüntü ve renkleri ayarlayamadım değişik geldi bayağı,asus vs197de kullanıyodum onunkiler bile daha güzel görünüyo en iyi şekilde nasıl ayarlayabilirim ?
  15. E

ikinci el monitör alınır mı

arkadaşlar merhaba letgo da asus vg248qe monitörü 400 tl ye buldum öne çıkarılanlarda.Garantisi bitti 3 yıllık vs dedi alınır mı sizce?fiyat fazla düşük diye şüphelendim biraz ama evimede çok yakın ne yapmamı önerirsiniz ?
  16. E

Black friday den kulaklık

100 tl bütçem var oyun ve dc de arkadaşlarla konuşmak için bi kulaklık arıyorum yardımcı olursanız sevinirim bloody g500 amazonda 107tl gamepower magnus v2de 85tl hepsiburada da bunlar dışında öneriniz yoksa da hangisi sizce
  17. E

Ekran donuyor kasa çalışıyor

Arkadaşlar 2. El olarak bi sistem topladım.Performansından çok memnunum fakat durduk yere bazen 3 4 saat bazen 10dk sonra ekran donuyor herşey kitleniyo ama kasa çalışıyor ve fanları dönüyoe harddiske test yapmak istediğim hdtune programını hiç tamamlayamıyorum daha 100gb ı taramışken donuyor...
  18. E

2. El gtx 950 450 tl ye alınır mı?

Arkadaşlar 2. El asus strix gtx 950 2gb lık modelinden 450 tl fiyatına buldum 1 yıllık garantisi daha var almayı düşünüyorum ,sizinde önerilerinizi bekliyorum alayım mı ? Almayayım mı ? Furmark testi istemiştim sonuçlarıda buraya koyuyorum.
  19. E

2. El anakart alınır mı?

Arkadaşlar 2. El bi anakart buldum msi b350m pro vdh ürün 2017 ekimde alınmış 4 aydır kutuda olduğunu söylüyor satılmış parçalardada 1050ti ram vs satmış fakat ben güvenemiyorum elimde şuan kasa dişinda bi parça yok ve karşida oturuyor yarin iş için bizim bu tarafa geçecekmiş ama ben stajda...
  20. E

2. El sadece psu lu kasa alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ?

Evet arkadaşlar sorumu başlıkta yazdım cooler master masterbox lite 5 600w 80+ bi kasa buldum 2 yıl garantisi var,kutusu garantisiyle birlikte makul bi fiyattan alıcam 0 fiyatına göre fişe takmadan buluşacagımız yerde neleri kontrol edebilirim,etmeliyim ?