Arama sonuçlarınız

1. Maximilian

Satilik steam hesabi

Arkadaşlar steam hesabımı satıyorum. Oyunlarım : Asetto Corsa + DLC şuandaki fiyatı 55 lira CS GO Şuanda 24 TL ETS 2 Şuanda 39 TL BESİEGE Şuanda 13 TL GTA 4 Şuanda 31 TL Satış fiyatı olarak aklımda tam net fiyat belirlemedim 50-70 Tl arasında satabilirim.
  2. Maximilian

Dağ bisikleti önerisi

Arkadaşlar 19 yaşındayım ve 1500 lira gibi bütçem var bisiklet konusundada pek fazla bilgili biri değilim sadece bir kaç vites modeli bilirim o kadar haziran ayı gibi dağ bisikleti almayı düşünüyorum önerilinizi ve fikirlerinizi alabilirmiyim acaba ? Aklımdakiler ise şunlar...
  3. Maximilian

Kıbrıs'ta üniversite okunur mu?

Arkadaşlar malumunuz sınavlar yaklaşıyor tercihlerde kıbrısı düşünüyorum doğu akdeniz üniversitesini okuyanlar yada bu konu hakkında fikir sahibi olanlar varmıdır ?
  4. Maximilian

Bilgisayar teknolojileri ve bilişim sistemleri bölümü

Arkadaşlar Bilgisayar teknolojileri ve bilişim sistemleri bölümü bilkentte okunur mu ne diyorsunuz bu bölüm ile alakalı ?
  5. Maximilian

Telefon kılıfı tavsiyesi ...

Arkadaşlar merhaba şu 2 kılıf arasında kaldım sizce hangisin almalıyım ? http://www.dr.com.tr/Elektronik/Spigen%C2%A0iphone%C2%A06%C2%A0-47-%C2%A0Thin%C2%A0Fit%C2%A0Shimmery%C2%A0White//Telefon/Telefon-Aksesuarlari/iPhone-6-Aksesuarlari/urunno=0000000614017#!DR...
  6. Maximilian

İphone 6 tavsiyesi....

Arkadaşlar merhaba htc one m7 yi 4 kez garantiye götürmeme rağmen doğru düzgün muamele göremeyince iphone 6 16 gb almaya karar verdim kullanan arkadaşların şarjı vs boşta telefon kaç gb olarak geliyor fikirlerini alabilirmiyim ?
  7. Maximilian

Ssd performans samsung evo 120 gb

Arkadaşlar böyle bir test sonucuna ulaştım bunun gerçekçilik payı ne kadar bir kaç kezde denedim hep buna benzer sonuçlar ...
  8. Maximilian

120/128 gb ssd önerisi

Arkadaşlar hepinize mutlu aksamlar dilerim önümüzdeki hafta ssd almayı planlıyorum ve büyük ihtimalle alıcam 120 ile 128 gb olan serilerden yalnız bütçem fazla değil 210 lira verebilirim en fazla sorunsuz güzel performans veren ssd önerilerinde bulunursanız sevinirim tekrar iyi akşamlar...
  9. Maximilian

HTC One (M7) Camera Test

Merhaba arkadaşlar dün itibariyle htc one m7 ile kamera testi yaptım sizce video kalitesi ve videonun sizde bıraktığı izlenimleri alabilirmiyim teşekkürler. http://www.youtube.com/watch?v=GrpCOgL05n0 http://www.youtube.com/watch?v=TNoS41cOSMM
  10. Maximilian

Windows 10 driver sorunu

Arkadaşlar mutlu akşamlar dilerim hepinize windows 10 deneme sürümünü kurdum ama intel ve nvidia ekran kartı sürücülerini nasıl kurabilirim fikriniz varmı ?
  11. Maximilian

Linuxtan Windowsa Geçiş

Arkadaşlar yaklasık 2 aydır linux kullanıyorum artık sıkıldım windowsdaki bir çok şeyi linuxda yapamıyoruz office programları falan bir türlü oturtamadım tekrar windowsa dönücem ama bir türlü usb ye kopyaladıgım iso çalısmadı yada açamadım bu konuda yardımcı olurmusunuz...
  12. Maximilian

Sahibinden 500.000 Tl ye Tofaş Serçe

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-o6-rte-53-plakali-serce-satliktir-172351659/detay/ beyler bu şaka mı ? biri lütfen beni tokatlasın :D
  13. Maximilian

Linux Ön Yükleme Hatası

Arkadaşlar merhaba dün akşamdan beri iki linux dağıtımını kurmayı denedim her ikisindede ön yüklemede siyah ekranda takılıyorum garip bir şekilde hem mint i hemde elemantray os u denemem rağmen ikisindede aynı şey basıma geldi bir çok siteyi araştırdım falan çözüm yolunu bulamadım lütfen...
  14. Maximilian

Et2 fps sorunu

Arkadaşlar merhabalar asus n550jv model bilgisayarı kullanıyorum nvdia gt 750m ekran kartı 16 gb ram i mevcut ama euro truck similator 2 yi oynarken medium ayalarda 30-35 fps yi anca buluyorum full çözünürlükte bu normal mi sizce ?
  15. Maximilian

İç Mimarlık

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba :) konuya şöyle başlamak istiyorum ben ygs lys hazırlanıyorum ve aklımda tm den iç mimarlık var ama çizim konusunda pek iyi sayılmam acaba bunu üniversitede geliştirebilirmiyim veyahut eskisi kadar çizime önem veriyorlar mı sonuçta artık her şey...
  16. Maximilian

Canlı Drag Yarışı

Motor sporlarıyla haşır neşir olan dostlar http://www.youtube.com/watch?v=XMFTh_Rx814&list=UUT8Rf6QQeFADwyyPTrGgT4Q bu link üzerinde canlı drag yarışı vardır ilgilenenlere duyurulur :)
  17. Maximilian

Metal kasada küflenmenin çözümü

Arkadaşlar merhaba metal kasalı bilgisayarımda ufak tefek küflenmeler ortaya çıkıyor bunları nasıl temizliyebilirim fikri olan varmı acaba iyi geceler :)
  18. Maximilian

14.04 team wiewer

Arkadaşlar ubuntunun 14,04 sürümünde team wiewer kurulumunu bilen varmı acaba ?
  19. Maximilian

Linux önerisi

Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma linux isletim sistemi kurmaya karar verdim windowsa göre daha stabil daha ram i az sömüren önerebileceğiniz dağıtım varmı acaba ?
  20. Maximilian

Recovery Hatası

Merhaba arkadaşlar bilgisayarımı geri yüklemek istiyorum ama bir türlü yapamadım recovery moduna girdiğimde sıfırlamak istediğimde şöyle bir hatayla karşılaşıyorum ''Kişisel Bilgisayarınız Sıfırlanamıyor.Gereken Bir Sürücü Bölümü Eksik'' - Ne yapmam gerekiyor bu durumda yardımcı olabilirmisiniz...