Arama sonuçlarınız

1. K

Turkcell Evde Intenret Nasıl ?

Turkcell 100 MBPS hızinda internete geçis yapmak istiyorum ilk defa türkcell kullanacağim , nasildır gorüşerinizi bekliyorum . Teşekkürler
  2. K

Ağ Güçlendirici önerisi

Merhabalar Türk Telekom fiber internet kullaniyorum ancak bir ağ güçlendirici ye ihtiyacım var kullanıp beğenenler onerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler
  3. K

Kablonet nasil bir operatör

Ben bu zamana kadar türk telekom kullandim ve kablonet e geçmeyi planlıyorum, kablonet 100 mbs paketini kullanacağım önerisi olan varmı?.
  4. K

274 TL Fifa 21 alınırmı

Playstation Store'de 499 tl olan fifa 21 bugün indirime girdi ve 274 tl oldu. Sizce almak mantıklımı?
  5. K

Türkcell ile tarifeye ek PS5 almak

Merhabalar , Türkcell tarifeye ek PS5 kampanyası başlattı ve bilenlere bir sorum var . Bu kampanya'nın bir şartı varmı ? Teşekkür ederim iyi forumlar.
  6. K

Almanya'dan PS5 getirtmek bana ne kadara patlar ???

Merhabalar bildiğiniz üzere PS5'in fiyatı ülkemizde çok pahalı , benimde bu konuda bir çözüm aklıma geldi. Benim bir akrabam Almanya'dan PS5'i alıp benim bulunduğu bölgeye PTT ile gönderebilirmi? 2. Sorum oyunları oynamamda bir sıkıntı olurmu yazilım anlamında? 3. Sorum'da olursa eğer vergi vb...
  7. K

Almanya'dan PTT ile PS5 getirtmek bana ne kadara patlar ?

Merhabalar bildiğiniz üzere PS5'in fiyatı ülkemizde çok pahalı , benimde bu konuda bir çözüm aklıma geldi. Benim bir akrabam Almanya'dan PS5'i alıp benim bulunduğu bölgeye PTT ile gönderebilirmi? 2. Sorum oyunları oynamamda bir sıkıntı olurmu yazilım anlamında? 3. Sorum'da olursa eğer vergi vb...
  8. K

Oyun büfem sitesi güvenlimidir?

Yakın zamanda Fifa 21 çıktı ve oyunlar bildiğiniz üzere çok pahalandı. Bende biraz araştırdım ve bu siteyi buldum :FIFA 21 Standart Sürüm - PS4 Eğer bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar varsa yardımci olabilirlermi . 1602600945
  9. K

Evde internet hızımı nasıl yükseltebilirim?

Merhabalar , şu an internet hızım 18 mbps ve civarı. Bu hısı nas yükseltebilirim yardımcı olabilirmsiniz ?
  10. K

Ps4'ü mü Satıyorum izmirdeyim almak isteyenler.

Ps4 ile yanında 30 oyun oyunlar ücretsiz oyunlar hariçtir yani Fifa , gta vb. Oyunlardır 2 tane orjinal sony kol. Ps4 stand ve ikili kol standlı.
  11. K

Ps5 Normal versiyon'mu almalıyım yoksa Dijital versiyon'mu

Merhabalar, Ps5 almayı düşünüyorum ama hangi versiyonu almalıyım karar veremedim önerisi olan varmı ?
  12. K

Ps5 için TV önerisi.

Merhabalar , Playstation 5 almayı düşünüyorum ve PS5 için bu TV uygunmudur PHILIPS 55PUS7805 55'' 139 Ekran Uydu Alıcılı Smart 4K Ultra HD LED TV Yoksa daha iyi olduğunu duşündüğünüz bir TV modeli varmı ? Teşekkür ederim.
  13. K

Merhaba Ps4 üzerinden Fifa 20 oynayan bir arkadaş arıyorum

Ps4 üzerinden Fifa 20 oynayan beraber takılabileceğimiz bir arkadaş arıyorum. Sesli iletişime gecerek, yani oyun içinde konuşarak oynayabileceğimiz.
  14. K

JBL kablosuz kulak üstü kulaklığı ps4 de kullanabilirmiyim

Ps4'üme bir bluetooth kulak üstü kulaklık alacağım ve bunun için JBL düşündüm bilenler yardımcı olabilirmi??.....Yani ps4'e bazı kulaklıkları bluetooth ile bağlayamıyorsumuz desteklemiyor diyor jbl'd aynı sorunu yaşarmıyım?
  15. K

Jbl kablosuz kulaklık ps4 için kullanabilirmiyim???

Ps4'üme bir bluetooth kulak üstü kulaklık alacağım ve bunun için JBL düşündüm bilenler yardımcı olabilirmi??.....Yani ps4'e bazı kulaklıkları bluetooth ile bağlayamıyorsumuz desteklemiyor diyor jbl'd aynı sorunu yaşarmıyım?
  16. K

Media markt Servis sorunu! YOK BÖYLE BİRŞEY YA

Arkadaşlar benim bir masa üstü bilgisayarım var, çok kişide olduğu gibi benim de bilgisayarımda 2004 güncellemesinden sonra bir sorun oldu. Ben'de bilgisayarımı media markt izmir balçova bayisine götürdüm orada durumu anlattım tamam çözelim dediler ve bilgisayarı aldılar. Daha sonra bi 10 gün...
  17. K

Ps4 ile pc'den GT5 ONLINE oynayanlar arkadaş olabilirmi

Mesela ben ps4'den arkadaşım pc'den oynuyor oyunda bir araya gelme imkanımız varmı?
  18. K

Philips tv ye nasıl uygulama yüleyebilirim

Philips 50pus6704 bir televizyonum var ancak içinde herhangi bir uygulama vs yükleyebileceğim bir yer yok. Android sistemli bir tv bilen biri yardımcı olabilirmi
  19. K

Playstation 4'e hangi bluetooth kulaklıklar olur? (Ps özel kulaklıklar hariç)

Airpods bağladığım zaman desteklemiyor diyor hangi kulaklığı destekler bilen biri yardımcı olabilirmi
  20. K

Sizce FIFA 21 de neler olmalı

Fifa 21 den beklentiniz