Arama sonuçlarınız

1. Y

Oda tasarımı profesyonel

Merhaba Evde çalışma odamın eşylarını vb. değiştirmek istiyorum. Odaya uygun olabilecek eşyalar almak istiyorum. Bu şekilde çalışan tavsiye edebileceğiniz firma veya kişisel olarak çalışan birisi var mı bildiğiniz. Tasarlayolla diye bir site buldum ama yaptıkları işler çok hoşuma gitmedi...
  2. Y

Bilgisayar açılırken siyah ekranda kalıyor

Marhaba Bilgisayarım (dizüstü) açılırken siyah ekranda kalıyor. Cihazın marka yazısı geliyor sonrasında dos ekranında altcizgi (imlec) yanıp sönüyor. Hdd, ram test ettim sorun yok ben windows kaynaklı diye düşünüyorum ama buradan kurtarma şansım olur mu veya başka ne yapabilirim?
  3. Y

steam -csgo

Merhaba Oyun dünyasına uzak kaldım. Arkadaşımın bilgisayarına Counter yükleyeceğim internette online oynamak için. Steam üzerinde ücretsiz görünüyor onu mu almam gerekiyor?
  4. Y

Dead Cell - Huwaei p9 lite

Merhaba Huwaei p9 lite telefonda Dead CEll oynayabilir miyim? Sorun yaratır mı? Ücretli bir oyun boşuna para vermiş olmayalım. Birde telefonda 1 gb yer kaldı yüklerken sorun yaratır mı?
  5. Y

17' oyun bilgisayarı tavsiyesi

Merhaba Bütçe 10k, işlemci AMD olabilir, fiyat açısından. Freedos olsun fiyatı ne kadar düşürürsek o kadar iyi. Şimdiden teşekkürler
  6. Y

iphone bağlı mail hesabı

Merhaba Arkadaşımın telefonunda iş mail adresini kullanıyor, mail uygulaması üzerinden. Ama ilk kurduğunda kişilerini de senkronize etmiş maile. Haliyle maili silince veya işte mail şifresini değiştirince kişi listesi de siliniyor. Bunu nasıl engelleyebilriim? mail hesabı bağlı iken kişileri...
  7. Y

Evde telefon çekme sorunu ve sinyal gücünü arttıran cihaz

Merhaba Evimde hat düzgün çekmiyor. O endenle bir odaya gidip orada konuşmam gereikiyor. Operatör ile ilgisi yok. Biraz araştırdım bir cihaz buldum internette. Bu cihazlardan kullanan oldu mu? Tavsiye edermisiniz? Sinyali zararlı olsa bile bir süre kullanmak zorundayım...
  8. Y

Ps4 - xbox one x

Arkadaşlar merhaba Oyun oynamak için ikinci el ps4 veya xbox one x almayı düşünüyorum. Ama durum kafamı kurcalıyor. Şimdi God of War gibi bir oyunu oynamak isterim ve buna benzer 2-3 oyun daha var ps4 için olan. Ama xbox tarafında da gamepass gerçekten çok avantajlı. Siz olsanız ne yapardınız...
  9. Y

Çalışmayan dvdrw cihazları

Bir bilgisayara (cihaz üzerinden) bağlı iki tane dvdrw cihazı var. Bu iki cihazı kullanılan bilgisayarında kullanamıyorum. Mesela bir dvd taktığımda dvd içeriğini göremiyorum yada en basitinden çıkar dediğimde komut gitmiyor. Ama bu cihazı başka bilgisayara bağladığımda cihalara taktığım dvd...
  10. Y

Bir oyun bir de ofis bilgisayarı tavsiyesi

Merhaba Ofis bilgisayarı ve oyun bilgisayarı almayı isteyen bir arkadaşım var. Ofis 2000-3000 arası yeterli olur diye düşünüyorum. Oyun için ise başlangıç seviyesi ve orta düzeydeki tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
  11. Y

Açtığım konuları nereden görebilirim?

Merhaba Açtığım tüm konuları nereden görebilirim? mesaj geçimişime baktığımda göremiyorum
  12. Y

Millenicom(Türk telekom) internetin aralıklarla kesilmesi

Merhaba İnternetim gün içerisinde neden olduğunu anlayamadığım sebepten dolayı kesiliyor. 5-10 dk sonra düzeliyor bazen 20 dk ya kadar uzuyor süre. Modemin ışığı kırmızıya dönüyor sonra dediğim süreler içinde tekrar düzeliyor. Ama eve ilk internet bağlattığımdan beri var bu problem. İlk önce...
  13. Y

İstanbul new balance mağaza

Merhaba New balance sitesinde beğendiğim ayakkabılar var. Fakat ayakkabıyı ayağımda denemeden almak istemiyorum çünkü değişken olabilir numara. İstanbul'da new balance mağazası nerede var ? Hatırladığım kadarıyla optimumda vardı. SAnırım superstep satıyor bu markayı ama onların mağazasında...
  14. Y

Masaüstü bilgisayar tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. Arkadaşım benden bir bilgisayar tavsiyesi istedi, kendimce bakındım ama uzun süredir dizüstü kullandığımdan bir hayli uzak kaldığımı farkettim. Bu nedenle konu açıp sizlere danışmak istedim. Bilgisayarda oyun oynanmayacak, genel olarak iş için kullanılacak. Bilgisayarda...
  15. Y

Samsung note 10 lite - xiaomi poco x3 nfc

Merhaba İki cihaz arasında kaldım. Samsung'u öncelikli tercih etmemin sebebi kalemi. Ama işlemci olarak pek tavsiye edilmiyor baktığım incelemelerde. Kalemsiz olarak düşündüğümde poco 3 iyi bir alternatif olarak duruyor. Kafama takılan konulardan biri de ekran yenileme poco 120 note lite 60...
  16. Y

Fiyat performans oyun kolu tavsiyesi

Merhaba F/P ürünü bir oyun kolu tavsiyesinde bulunur musunuz. Genelde Xbox için olan kollar tavsiye edilmiş. Fiyatına baktığımda 130 TL civarında. 60-80 arası kollarda var bunlar ile arasında gerçekten çok fark var mıdır? Ve tavsiyeniz xbox için olan kollar olursa orijinal olup olmadığını...
  17. Y

Rally oyunu tavsiyesi (bilgisayar için)

Merhaba. Rally oyunu oynamak istiyorum, bilgisayarım i7 3632QM, 8 GB RAM, AMD Radeon 7650M en son Crysis 2 ve Batman Arkham City'yi rahat bir şekilde oynadım. Oyun eski olabilir önemli değil. Steam veya Epic üzerinden alacağım. Şimdiden teşekkürler.
  18. Y

Hat taşıma ve telsiz ücreti

Merhaba Hattımı türk telekom dan vodafone a taşıdım cumartesi akşamı. eski hattım hala telefonumda takılı ve kullanıyorum. Fakat 2 gün önce mesaj geldi telsiz ücreti liranız olmadığı için alınamamıştır diye. Bu telsiz ücretini ödemezsem geçişte sorun yaşar mıyım? aksi takdirde boş yere 30 Tl...
  19. Y

Çalışma masası 160cm

Merhaba https://www.trendyol.com/ceramical/calisma-masasi-bilgisayar-masasi-ofis-masasi-60x160-cm-sakremento-p-34067223?boutiqueId=532488&merchantId=123236&filterOverPriceListings=false&v= Linkteki ürünü alacaktım ama yorumları okuduğumda masanın çok geç gönderildiğini ve satıcının çok...
  20. Y

bluetooth kulaklık tavsiyesi

Merhaba Spor yaparken kullanılacak mikrofon özelliği olması önemli bir kulaklık arıyorum. 150-250(zorlarsak 300) arasında bir fiyat olabilir. Huawei Sport Lite AM61 Bluetooth Kulaklık Kırmızı (Huawei Fiyatı Qcy T7 TWS Bluetooth Kulaklık - Beyaz Fiyatı - Taksit Seçenekleri İkincisi spor...