Arama sonuçlarınız

1. Y

Anakart P6x58D-E RAM Yükseltme ve SATA 3 desteği

yanlış yazmışım SSD testi yaptım CrystalDiskMark 8 proğramı ile ama 250 leri geçmedi , normalde 500 leri görmeli SATA3 olduğu için, nerde yanlış yapıyorum bilmiyorum. bu arada anakartımı satmayı düşünmüyorum sistemimin en önemli parçası ve piyasa artık ikişnci eli bile bulunmuyor :)
  2. Y

Ama HDD testi yaptım okuma/yazma hızı max 250 civarı MB/s , normalde 500 küsür olması gerekiyor Anakartımın sayfasında ŞÖYLE YAZIYOR '' Gerçek SATA 6Gb/s RAID Desteği - Geleceğin Depolama Teknoljoisini Kullanın! '' kasayı açmadım ama resimlere baktığıma göre sadece 2 tane SATA girişi var gibi...
  3. Y

Selam, aşağıdaki anakarta sahibim. htps://www.hepsiburada.com/asus-p6x58d-e-intel-x58-ich10r-6400-mt-s-ddr3-2000-o-c-core-i7-soket-1366-anakart-pm-bd56474 3 Mavi, 3 siyah slot var. 3 Mavi slotlar 3x2 GB ile dolu yani toplamda sistemde şu ana 6 GB RAM var ben bunu yükseltmek istiyorum. 1 Tane...
  4. Y

Masa üstü PC CSGO oynarken kendi kendine reset atıyor

Yazı bayağı uzun oldu farkındayım lütfen PC konusunda usta forumdaşlardan yazıyı okuyup bana bir yol göstermesini rica ediyorum. CSGO oynamayı çok seviyorum günde mutlaka 5-6 saat oynarım şu anda korkudan oyunu açamıyorum,oyunun tam ortasında en önemli anında reset attığı zaman çıldırıyorum...
  5. Y

Masa üstü PC CSGO oynarken kendi kendine reset atıyor

Bilgisayarım oyun oynarken kendi kendine reset atıyor. Son 2 günden beridir 3 kez oldu. Elektrik gitti-geldi mi diye bakıyorum modem ışıkları aynen yanıyor yani herhalde Elektrik gitse modem de kapanıp açılır.Ayrıca lambalar filan sönmüyor.Yani Elektriğin gidip gelmesi ile alakası yok herhalde...
  6. Y

CS GO için yaşı 20 üstü takım arkadaşları arıyorum

selam herkese, CS GO yeni lobi sistemine geçince türk lobi bulmak çok zor oldu o yüzden hep single giriyorum, genelde troll,toxic,ya da yeteneksiz Ruslar geliyor rank yükselemiyorum şu an rankım Nova I, ama eskiden çift keleşe kadar yükselmiştim sonra 3-4 ay girmeyince beni Nova 3-4 lere attı...