Arama sonuçlarınız

1. ozy33

Acil Yardım!

Hp G62 notebook Win7 starter'dan Win7 ultimate olacak şekilde format attım... Wireless bağlantısı kayboldu(sağ alttaki sinyal göstergesi) + Ekran yazıları büyüdü (ati ekran kartı sürücüsü olmadığından heralde indirdim başka bi pcden kurdum yine olmadı) Kaç saattir wireless driver arıyorum...
  2. ozy33

Yurt Dışı İsteği...

Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim :) Arkadaşlar Benim derdim şu... Ben acayip yurt dışı meraklısıyım.. tüm hayallerimi yurt dışında kuruyorum ve elimden ne geliyorsa yapıcam bunun için.. Büyüklerimizin sözü vardır bi bilene danış diye bende öyle yapıyorum :) Almanya...
  3. ozy33

Torrent Sorunu

Ya ben bu torrente alışamadım :)) :hammer: Linklerle Partlarla Uğraşmamak için torrentten indiriym dedm.. BioShock 2 oyununu indirdim Utorrent prgramıyla.. Şuan %100 yazıyor yanında ise ortalanıyor yazıyor... Dosyalar acılmıyor. aşağıdaki resim gibi...
  4. ozy33

Kafamı Kurcalayan Sorular...

Benim derdim şu :) Şuan xp kullanıyorum ama win7 kurmaya niyetim var... sistem öz. 3 gb ram...512 mb geforce 7300le ekran kartı... 1.6 intel pentium dual core inside işlemci...240 gb hdd ... sizce xpden daha fazla yarar sağlarmı win7 yüklesem ??... mesela bazı oyunlarda pc nin kasması win7...
  5. ozy33

Counter Strike Online

Arkadaşlar CS yi çok feci sevenlerdenim :) önceden sxe-injacted varken oynayabiliyordum.. şimdi yine var ama oyundan atıyor 1.5 te sxe kapanacaktır diyor veya not defteri açılıyor içinde bişeyler yazıyor... 1.6 da ise kapanmıyor ama oyun sxe yi görmüyor... oyuna giriyorum sxe yüklemelisiniz...
  6. ozy33

İşlemci Tavsiyesi...

Arkadaşlar pc ye yeni bi işlemci almayı düşünüyorum ... ama bu konu hakkında pek bi bilgim yok... Everest Ultimate Edition programıyla pc nin özelliklerine bakıyorum ... Anakart adı: MSI MS-7267 Bu anakarta uyabilecek en iyi işlemciyi almayı düşünüyorum ... Başka özellikler yazılacaksa yorum...
  7. ozy33

Uçan PC ...

Yok Böyle Bişey ... Saniyede 2 GB Dosya Aktarımı Yapabiliyor...:tt1: 20 000 € Luk servet :w00t: 6TB (24 tane) SSD li Bilgisayar Imageshack - pcuuyor Yorumlarınızı Yazın ...
  8. ozy33

Oyun Kurulum Sorunu

Arkadaşlar bende Painkiller oyununun setup'ı var ama cd olarak değil... Cd den direk pc ye attım ... Oyun 3 Cd . CD1, CD2, CD3 diye ayırdım oyunu böyle kurabilirmiyim acaba hiç denemedim... veyada sizin bildiğiniz bi çözüm yolu var mı ?
  9. ozy33

Ram Tavsiyesi

Arkadaşlar bu günlerde ram almayı planlıyorum.... Kullandığım pc Crea v24 Pek anlamadıgım için bilene sormak istedim... kafamıza göre alamıyormuşuz... ddr2 800...657 felan bişiler warmıs... internetten crea v24 e bakıp ddr2 mi ne oldugunu bana söyleyebilirmisiniz ? Media Markt da...
  10. ozy33

Simgeler Kayboldu!!!

Arkadaşlar simgelerle ilgili bi sorun var ... Simge durumuna küçülttüğüm pencereler aşada görünmüyor... Simge Durumuna Getir Diyorum => Simge durumune aşaya inmesi lazım ... iniyor ama aşada yok... => Bilen birisi yardım edebilir mi ???
  11. ozy33

Stilinizi Beğendim (Süper Fıkra)

Hatice öğretmen sınıfa sorar; - ''1 dalda 7 kuş var avcı ateş edip 3'ünü vuruyor kaç kuş kalır''. Haylaz bir öğrenci cevap verir; - ''öğretmenim hiç kuş kalmaz''. öğretmen önce şaşırıp; - ''aferin yanlış cevap ama stilini beğendim'' der. çocuk; - ''ben size bir soru sorabilirmiyim''...
  12. ozy33

Fizik Dersi xD

Temel, idris ve Dursun fizik dersindeler. Hoca sozlu yapmak icin Dursun'u kaldirmis. - Kalk bakalim Dursun. Sicak bir gunde arabanla gidiyorsun. Sicak bastirdi. Ne yaparsin? - Cami acarim, hocam. Hoca atlamis; - Hah iste, o camdan giren ruzgarin ivmesi nedir? Dursun'da yanit yok tabii...
  13. ozy33

Kuru Fasulye :)

Adamın biri kılıbık.Yani 1 kalorilik.Canı kurufasulye ister fakat karısından çekinir.Akşam eve gelince önce karısına onu sinemaya götüreceğini söyler.Bir süre sonra canının kurufasulye çektiğini söyler.Tabi karısı her ne kadar istediği her zaman sinemaya gidebileceğini bilmesine rağmen...
  14. ozy33

Güzel Bir Şiir...

Be Hey Dürzü Ne ararsin TANRI ile aramda!... Sen kimsin ki orucumu sorarsin? Hakikaten gözün yoksa haramda Basi açiga niye türban sorarsin? Raki, sarap içiyorsam sana ne. Yoksa sana bir zararim, içerim. Ikimiz de gelsek kildan köprüye, Ben dürüstsem sarhosken de geçerim Esir iken...
  15. ozy33

Oyun Hatası

arkadaslar ben battle of middle earth oyununu yükledim... sonra v1.3 yamasını indirip yükledim bu sefer de oyun acılmıyor ... alttaki hata cıkıyor acaba nasıl düzeltirim.. silip tekrar yüklemek son çare olsun :)
  16. ozy33

Mp4 Sorunu

Arkadaslar benm bi sony mp4 üm var.. içine video atıyorum ama oynatmıyor ... videoların formatıda mp4... acaba yanlıs bişi mi yapıyorum yardımcı olabilirmisiniz..
  17. ozy33

Milli Piyango xD

Adamin biri bir kahveye girer ve 'Millet bana bakin!.. Size söyluyorum!. Tam 30 sene sonra ben bu kahveye gene geleciğim' der ve çıkar. Kahvedekiler 'Adam deli herhalde' diye fazla önemsemezler. Ve aradan 30 sene geçer. Aynı adam kahveye gene gelir ve der ki: -'Hatırladınız mı beni millet...
  18. ozy33

Evlilik :))

EVLİLiĞİN İLK HAFTASINDA: -Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! -Gelin: Peki Bigün Senden ayrılmamı istermiydin? -Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! -Gelin: Sen.. Bana aşık mısın? -Damat: Taaaabiki. -Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün? -Damat: Tabi ki hayır...
  19. ozy33

İtiraf Et (Süper Fıkra)

Frankie ayi avlamak icin tek basina ormana gidiyor... Elinde tufegiyle ormanda gezerken karsisina kucuk kahverengi bir ayi cikiyor, o da hemen ates edip olduruyor... Tam ayinin yanina gidecekken omzuna pat pat bir el dokunuyor, basini bir ceviriyor ki arkasinda kocaman siyah bir ayi... Ayi...
  20. ozy33

Gayboldim (Süper Fıkra Süper!!!)

-Bir TV kanalı Güney Doğu illerine belgesel çekmeye gitmiş. İşte köy köy dolaşacaklar, ahalinin halini, günlük yaşamını anlatacaklar. -Bir köyde yaşlı bir amca bulmuşlar, sohbeti kuvvetli. "Amc demişler'' -Sen bize en mutlu günlerinden birini anlat, biz de kaydedelim. Âlem görsün ne mutlu...