Arama sonuçlarınız

1. E

PHP Bilen Takım Arkadaşı Arıyoruz (İZMİR)

www.boyutnet.com 0850 455 35 85
  2. E

PHP Bilen Takım Arkadaşı Arıyoruz (İZMİR)

İyi derecede PHP, Javascript, Ajax, Jquery, Css, xhtml, html bilgisine sahip olmak, İyi derecede MYSQL bilgisine sahip Yeni teknolojileri araştırmaya, öğrenmeye ve gelişime açık Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması veya en az 2...
  3. E

RSS Graffiti Çalışmıyor

Merhaba; Dün RSS Graffiti kurdum facebook hesabıma gerekli tüm ayarları yapmama rağmen halen facebook duvarında rss yayınlamıyor live data kısmında tüm verileri görebiliyorum sorunsuz çalışıyor ama sadece facebook duvarında yayınlamıyor. Bit.ly hesabında sorunsuz bir şekilde yayınlıyor bunun...
  4. E

Anonymous BTK'yı Hack'ledi!

Merhaba Türkiye! Sevgili kardeşlerim artık gözünüzü açıp uyanmanın tam zamanıdır. Artık özgürlük için hakkınızı aramanın zamanıdır. İntertnet düşüncenin rahatlıkla ifade edilebileceği, otoritenin müdahalesinden uzak olması gereken platformdur. İnternete yönelik müdahalelerin yoğunlaştığı bu...
  5. E

Anonymous BTK'yı Hack'ledi!

arkadaş indirme link vs... değil kayıtlı olan DB 'nin SQL komutlarını paylaşmışlar ve en nihayetinde tüm veriler açık bir şekilde ortada. Kayıtlı veriler son kullanıcı ile alakası yok tamamen BTK ve İnternet ile ilgili dev kuruluşlara ait veriler mevcut. İçiniz rahat olsun. Ama işin en kötü yanı...
  6. E

Php de browser göre site tasarlamak..

ne yapmak istiyorsun php ile onu soyleyebilirmisin ? arayüzde düzenlemeler yapacaksan css ile yapabilirsin html kodla browser versiyonuna göre css tanımlatabilirsin php 'e gerek yok
  7. E

Site Yapmak Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

impeks 'in sitesi template 'den bozma :) adamlar hayatı template olmuş :) ---------- Post added at 14:50 ---------- Previous post was at 14:49 ---------- mttself o adobenin yazdığındaki html kodları görünce frontpage gelir aklına :))) o kadar yani
  8. E

Diablo 3 Para Kazandıracak!

Bence mantıklı bu işi herhangi bir ilan sitesinde satmak yerine oyunun yapımcı firmanın destek vermesi daha iyi ve böylelikle güvenli olur, hem böylece yapımcı komisyon kazanacak alıcı aradığını daha çabuk bulacak, satıcı daha çabuk satacak. Oyunun hastası her zaman gerçek parayla account, item...
  9. E

Assassin's Creed Brotherhood PC İnceleme

Multiplayer kesinlikle oynamalısınız çok güzel ve baya eğlenceli oluyor zamanın nasıl geçtiğinin farkında olmuyorsunuz. Multiplayer yüzünden işleri yetiştiremediğim zamanlarda oluyor :)
  10. E

E-Ticaret sitelerine vergi geliyor! Sanal ortam işyeri sayılacak!

Bu işlem ilan siteleri için geçerli. İlan sitelerinde satış yapan kullanıcılar artık vergi verecek. Bence mantıklı ben vergi veriyorsam o da vermeli.
  11. E

Sdn Ofisi Ziyarete Gelebilir miyim?

içerde ne işler çeviriyorsunuz aklı olan gitmesin, komşu vs... kimse bilmiyor, en son bir üye içeri girdiğinde tüm bilgileri silinmiş ve bir daha ses alınamamış :))) :devil::devil::devil:
  12. E

DVD-RW CD leri okumuyor

temizleyebiliyorsan gözü temizle biraz daha ömür uzatır ama yeni dvd-rw almanda fayda var bir kere benimde basıma geldi ugrastım ettim biraz gitti ama değiştirmek daha sağlıklı lazer okuyucunun ömrünü tüketmesinden kaynaklandığını düşünüyorum.
  13. E

Western Digital HDD sesi

2. bu zaten sorun orda PClabs 'da baktım şimdi 30 dbA ses veriyor diyor ve ayrıyetten bu ses cıktıgında HD Tune inceledigimde veri aktarım hızında düşüş oluyor anlamadım gitti ---------- Post added 23-11-2010 at 00:05 ---------- Previous post was 22-11-2010 at 23:43 ---------- başka...
  14. E

Western Digital HDD sesi

Arkadaşlar yeni 1TB disk aldım "wd1002faex" kafa sesimi yoksa motor sesimi anlayamadım bilgisayarda dosya işlemlerini çoğaltınca ses geliyor normal mi bu bu sesten dolayı diski değiştirdim bugün gidip yenisini aldım aynısı bunda da var. Normal mi bu. Bu zamana kadar seagete ve maxtor kullandım...
  15. E

Hd Destekli Ekran Kartının Yararı ?

çok sağolasın arkadaşım şimdi DVI kart arayışına gireyim güzel birşey beni bir kaç yıl idare edecek sonrası allah kerim ilgin için çok teşekkürler. Hayırlı bayramlar
  16. E

up!
  17. E

yeni monitor aldım 24" LG LED monitor şuanki ekran kartı ile oyunlarda kasılmalar meydana geliyor bir arkadaşım önerdi tam bilmiyorum HD5750 model ekran kartı varmış onu alayım mı sizce PES 2010 tutkum var sadece oyun olarak onda da FULL HD 'de 1920x1080 'de kasılıyor ne yapacağımı bilemedim...
  18. E

HDMI cıkışının olması oyunlarda veya herhangi bir yazılımda yararı olurmu yoksa DVI ile de aynı sonuca ulaşmak mümkün mü ?
  19. E

up !
  20. E

Merhaba arkadaşlar Yeni full hd destekli monitor aldım HD destekli ekran kartı almamım bana ne gibi artısı olabilir bu konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Herkese iyi bayramlar ve şimdiden ilginiz için teşekkürler