Arama sonuçlarınız

1. P

eylenceli

İşte Benim Kızım! İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim...
  2. P

Dolmuş Muhabbeti

Mecidiyeköy-İ.Ü Avcılar kampüsü otobüsüne ara duraklarda yaşlı bir teyze bindi. Yaşlı teyze: -Evladım biletim yok bir sonraki durakta inip bilet alabilir miyim? Şoför: -Tamam ama önce içeriye bir sorun. Teyze arkasını döner ve arkaya doğru yüksek sesle: -Pardon acaba bundan sonraki durakta inip...
  3. P

Bende zorla geldim

yok asla begendim hoşuma gitti zorlada olsa sonrası cok harika eskiden derlerdi zorla guzellik olmaz diye ama bu oyle olmadı cumleten hoş bulduk
  4. P

Bende zorla geldim

selam snd dostları asabi buraya zorla geldiğini belirtmis acaba kendisi neden kişileri zorluyor :P ama zorladığı iyi olmus sevdim burayı sağol asabi03 ;D
  5. P

Dudak uçuklatan maaş

parası cok az o uzun yolculuk için deymez malum gidipte donmemek var geride kalanlarıda dusunmek lazım:P
  6. P

17 yaşında ve Myspace sayesinde 1 milyon dolar kazandı!

nazar etme ne olur calıs seninde olur:P:D