Arama sonuçlarınız

1. T

Realme 6 Vs Poco X3

Ben de 2500-3000 TL fiyat aralığında telefon alacağım. Poco X3 NFC'nin indirimli halini kaçırdım. Zaten görünüş olarak pek hoşuma da gitmedi. Sizce Realme 7 piyasaya girince Realme 6'nın fiyatı düşer mi? ve Realme 6 yerine Realme 7 alınmalı mı?
  2. T

realme 6 kararsızlığı

Bu ay Realme 6 almaya karar verdim 2500-2600 TL bütçem var. Ama telefonun 2500 TL'lik versiyonunda 4 GB ram olması biraz kafamı karıştırdı. Sizce 4 GB ram uzun vadeli kullanım için yeterli mi? Yoksa bütçeyi biraz daha arttırıp 2900-3000 tlye 8 gblık versiyonunu almalı mıyım? Sizce parayı...
  3. T

1600 civarı telefon tavsiyesi danışma

Mi A2 de 3.5 mm jak girişinin olmaması problem olmaz mı?
  4. T

1600 civarı telefon tavsiyesi danışma

Ben de sizin gibi aynı fiyat düzeyindeyim ve kararsız kaldım gm 9 pro alacaktım fakat araştırdıkça soğudum telefondan. Honor 10 lite hakkında ne düşünüyorsun?
  5. T

samsung galaxy a50 bana uygun mu?

samsung galaxy a50'yi o fiyata nereden alıyorsunuz hocam?
  6. T

Vergilere gelen zam ve telefon öneri

Ben de sürekli şikayet duydum fikrim bayağı bir değişti telefonla ilgili ama aynı fiyat kategorisinde başka seçenek de yok galiba.
  7. T

Gm9 pro alacağım gibi duruyor.O telefonla ilgili merak ettiğim bir durum var o da sar değerleri.Bu konuya hakim olmasam da diğer telefonlara kıyasladığımda çok yüksek duruyor.Bunun hakkında bir bilgin var mı aşırı yüksek olması çok sorun teşkil ediyor mu yoksa gereksiz mi?
  8. T

General Mobile markası ile ilgili bugün kimle konuşsam hep kötü yorum duyduğum için biraz korkuttu açıkcası ama pek de bir alternatif yok.Honor 10 lite modelinin de fiyatı uygun ikisi arasında kıyas yapacak olursan hangisini önerirsin?
  9. T

Arkadaşlar malumunuz bu hafta telefon vergilerine zam haberi geldi.Gelecek ayın ortalarında elime geçecek parayla maximum 2000-2200TL fiyat bandında telefon alacaktım (aklımda Türkiye garantili Redmi note 7 almak vardı).O zamana kadar telefon fiyatları artacak gibi duruyor.Mecbur şimdiden daha...
  10. T

1500-2200 tl telefon önerileri

Peki Honor 8x ve Honor play arasında hangisini önerirsin 8x yeni çıkmış galiba fiyatı da uygun gibi
  11. T

Maalesef bütçeyi daha fazla aşamam kamera ve oyun arasında kalacak olursam tercihim kamera yönünde olur.
  12. T

1500-2200 tl arasında piyasadaki en iyi telefonu arıyorum.Şu an aklımda olan telefonlar Redmi note 7 Samsung galaxy A50 Honor Play Huwaei Mate 20 Lite Önerilerinizi bekliyorum kamera önceliğim ayrıca oyun olarak pubg de oynuyorum.
  13. T

30-80 TL Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık

Maalesef sadece Türkiye'den alabilirim.
  14. T

30-80 TL Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık

Belirttiğim fiyat aralığında en iyi Kulakiçi kulaklığı ariyorum.Genellikle müzik dinliyorum bazen de telefondan pubg oynuyorum. Telefonum Xiaomi jbl c100si ve xiaomi piston basic,fresh seçeneklerim arasinda. Sizden tavsiye bekliyorum.
  15. T

50-110 TL oyuncu fare önerisi

corsair harpoon hakkında ne düşünüyorsun? 109 tl
  16. T

@mttzn var mı bir öneriniz?
  17. T

Hocam bir arkadaş daha önermişti bakıyorum ama satan bir yer bulamadım yok ettiler galiba ürünü
  18. T

Fareye ayırabileceğim 110 TL bütçem var. Bu fiyata piyasanın en iyi oyuncu faresi hangisi ne önerirsiniz bana tavsiyelerinizi bekliyorum.