Arama sonuçlarınız

1. F

Bir insan yaptıklarından dolayı nasıl değerlendirilmeli ?

Ahali merak ettiğim bu konuyu sizlerle paylaşmak istedim.Acaba toplum bireyleri nasıl değerlendiriyor. Sizce bir insan yaptıklarının başlıca sorumlusu mudur? Yoksa bu davranışların-haliyle yanlış davranışların- sorumluları şahsı yönlendiren çevre midir ? Cevabın çevre olduğunu varsayalım peki...
  2. F

Oyuncak

Ölmek her zaman kötü değildir Hasret dolu bir yüreğin Acısını bastırabileceği tek yol ise Ağlamak isteyen Fakat ağlayamayan gözleri Rahatlacak ise Kötü olamaz her zaman ölüm… Düşün ki çok sevdiğin bir oyuncağın Parçaları etrafa saçılsa O parçaları tek tek sevebilir misin ...
  3. F

İçişleri Bakanı Takla Göndermesi

Devlet kanalından devlet bakanına gönderme yapabilecek başka senarist yoktur herhalde :) http://www.youtube.com/watch?v=XFDoDAkA2pw
  4. F

Kanser Hastasına "Hastadaşız" Dedi

Başbakan, Adana'da hastane açılışında hastalarla sohbet etti; bir kanser hastasına "Hastadaşız" dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan,Adana'da Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde düzenlenen toplu açılış törenine katıldı. Başbakan'ın katıldığı törende toplam maliyeti 442 milyon lirayı aşan...
  5. F

Önemli bir soru

Merak ediyorum insanlara hakaret sadece belli kelimeler ile mi yapılır ? "lan" "aptal" "mal" gibi kelimeler herhalde bu forum için bu sınıfa giriyor. Hakaret sadece bu şekilde mi yapılır yeni olan bir üyeye sen üyeciksin senle muhattap olmam demek gayette bir hakarettir. Mal demek yerin...
  6. F

Black Ops 2'nin ilk video detayları

Black Ops 2'nin videosu, önümüzdeki saatlerde yayımlanacak. Özellikle Call of Duty hayranlarının merakla beklediği yapım, bakalım nasıl bir açılış yapacak. Aslında video şu an Youtube'da yüklü, ancak aktif değil. Yine de bu, videoya dair bazı bilgilerin görünmesine engel değil. Tıpkı aşağıdaki...
  7. F

Twitter hesabım kapatıldı

8. F

Twitter hesabım kapatıldı

Şok oldum aslında bir grup kendini bilmez beni spam olarak bildirdi. Yeni hesap açmak istemiyorum madem böyle bir sistem var. O zaman şikayet bölümü de olmalı. Ancak bulamadım yapabileceğim bir şey var mı ?
  9. F

Aşk meşk korku umutsuzluk

Forumda pek tanınan biri değilim. Yinede sizden tavsiyeler almak istiyorum. Beni içimde bulunduğum zor durumdan bir nebze olsun kurtaracak herkese şükranlarımı sunarım. Öncelikle yaştan girelim önemli bir konu yaşım 17 Lise 3. sınıftayım. Hemen "ergen" "liseli" tanımlaması yapılıp ciddiye...
  10. F

Geri Gelen Mektup-Nihal ATSIZ

Ruh Adam kitabından muhteşem bir aşk şiiri... Ruhun mu ateş, yoksa o gözler mi alevden? Bilmem bu yanardağ ne biçim korla tutuştu. Pervane olan kendini gizler mi alevden? Sen istedin, ondan bu gönül zorla tutuştu. Gün, senden ışık alsa da bir renge bürünse Ay, secde edip çehrene...
  11. F

Elveda

Sensiz bir İstanbul sabahına uyandım yine Her şey gittiğin günki gibi, Yine yağmur yağıyor İstanbul sokaklarına, Ve ben yine ağlamaktayım hıçkıra hıçkıra... Pencereme vuran yağmurun sesi, Seni anımsatıyor bana Ve şimdi daha iyi anlıyorum ki, Sensiz hoş gelmiyor bana dünya... Karışık duygular...