Arama sonuçlarınız

1. O

Elveda Firefox

Yaklaşık bir 6 senelik maceradan sonra firefox a bugün veda etmeye karar verdim:scared:. öncesinde yaklaşık 1 sene opera kullanmakla başlamıştı internet explorer dışında bir tarayıcı kullanma maceram. sonrasında firefox ve eklentileriyle tanıştım ve 6 senelik macera başladı. Hangi versiyonuydu...
  2. O

Haber Türk

Kendine gelen leştirileri hazmademeyen yayınlamayan medya gurubu. Böyle diyorum çünkü http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/751109-luks-hayattan-otobus-duragina bu habere, bu haberi yayına hazırlayan ve yazan gazeteciyi eleştiren bir yorum yazdım fakat yayınlanmadı. Bu kadar...
  3. O

Bugun doğum günüm herkes hatırladı ama o hatırlamadı

evet bugün doğum günüm. dün feysbukumu ozellikle kapattım kimler hatırlayacak diye. çoğu arkadaşım hatırladı. kimisi msj attı kimisi msn den yazdı kimisi mail attı, kimiside elinde pasta evime geldi. ama sevgilim hatırlamadı. ilk kutlayacak kişinin o olmasını beklerken, hiç hatırlamayanda o...
  4. O

Office 2007 sp2 çıktı

Microsoft'un büro seti Office 2007 için ikinci hizmet paketini indirme inisiyatifine sundu. Office 2007 Service Pack 2'de geliştirilen ve iyileştirilen bazı alanlar şunlar: Outlook donmalarında azalma Daha güvenilir Outlook takvim güncellemeleri Arama istikrarı Outlook'ta RSS geliştirmeleri...
  5. O

office 2007 sp2 çıktı

6. O

Çözüm için disk birleştirmeyi öneren zihniyete

merhaba. ben sdn forumda yeni sayılacak kadar YENİ bir üyeyim. Fakat bir çok kişinin sorunlarına çözüm için önerilen yorumları okudum ve anlam veremedim bir arkadaşım bilgisayarında kopyalama ve yapıştırma fonksiyonunun çalışmadığnı söylüyor ve diğer arkadaşım bunun için çözüm olarak disk...