Arama sonuçlarınız

1. M

Güncelleniyoruz, Bizi Özleyin!

Hoş olmuş tebrik ederim.
  2. M

Foruma yeni yönetici ve yeni strateji!

Tesadüfen denk geldim, görünce sevindim baya. Daha çok uğramaya çalışırım, webmaster kategorisini dolduralım biraz. :)
  3. M

Foruma yeni yönetici ve yeni strateji!

@by efsane Hayırlı olsun adamın dibi, çok sevindim.
  4. M

Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Dün itibariyle bende Note 5 sahibi oldum. Gerçekten çok memnunum telefondan S4'ten sonra ilaç gibi geldi. :)
  5. M

Wave serisine nasıl FW atılır? [Detaylı + Resimli anlatım!]

Arkadaşlar genel olarak bu soruya cevap vermek istiyorum. Eğer cihazınız hiç bir türlü "DOWNLOAD MODE" a geçmiyor ise, maalesef cihazı servise vermekten başka bir çarek yok, sanırım tamamen anakartı değiştiriyorlar diye duymuştum en az 250-300 lira masrafı olacaktır cihazın. Lütfen işlemleri...
  6. M

Sitemiz hacklenmedi!

Yeni tasarım güzel olmuş beğendim. Ancak responsive olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. :) Ellerinize sağlık..
  7. M

Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

Bu da benim cihazım :)
  8. M

Android 4.3 Jelly Bean [WAVE I - WAVE II]

Wave 3 için bir çalışma mevcut değil, maalesef ekran küçülür şu olur bu olur diye tahminler yapamıyoruz deneyenlerinde telefonu pert olabiliyor. :)
  9. M

Aynen öyle :)
  10. M

Galaxy S4 sahibi olduktan sonra, Wave 2 telefonumu babama devretmiştim. :) XDA forumlarında gezerken Wave ve Wave 2 modelleri için sorunları en aza indirilmiş ve oldukça stabil bir çalışma dikkatimi çekti. Android 4.3 Jelly Bean ROM'unu yüklüyorsunuz telefona. İşlem oldukça basit. Ben yükledim...
  11. M

Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

Yaklaşık 10 gün önce bende Galaxy S4 kullanıcıları arasına katıldım. Şuana kadar çok memnunum telefondan. Önce ki telefonum Wave II'den sonra antibiyotik gibi geldi vallahi. :D
  12. M

Artık Kullanıcı Adınızı Değiştirebileceksiniz !..

Süper. :)
  13. M

Erdal Bakkal Kapak Fotoğrafı

Aylar önce Erdal Bakkal kapak fotoğrafı hazırlamış, .PSD dosyasını paylaşmıştım. Üşengeçliğime denk gelmedi açtım .PSD'yi birkaç yer düzelteyim derken bir baktım ki yepyeni birşey ortaya çıkmış. :) 15 dakikalık bir çalışmadır fazla detaya girmeden yaptım. İndirmek için tıklayın. Umarım...
  14. M

JellyBean HD Teması (Bada 2.0) - ÜCRETSİZ!

Umarım işinize yarar. :)
  15. M

JellyBean HD Teması (Bada 2.0) - ÜCRETSİZ!

Samsung'un Bada geliştirmekten vazgeçmesinden sonra, ücretli olarak uygulama, oyun ve tema satan üreticiler de bu durumdan mağdur oldu. Bir tema yapımcısı olan Andreas Reich, ücretli olan birkaç temasını kullanıcılara ücretsiz indirme seçeneği sundu! Bunlardan bir tanesini bu konumda sizlerle...
  16. M

SDN Forum'dan atılan gencin dramı! - Video

Ciddi bir mevzu değil zaten. :)
  17. M

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=xEb87JQ9CKQ
  18. M

Samsung, Ayda 1 Milyon Mega 5.8 Satabilir!

Aşırı büyük bir cihaz, Note ve Note 2'yi yadırgayan insanlar, bu cihaza hiç alışamayacaklardır. :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Aşırı büyük bir cihaz, Note ve Note 2'yi yadırgayan insanlar, bu cihaza hiç alışamayacaklardır. :)
  19. M

Moderatör Olmak İster Misiniz?

Yeni moderatör olacak arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Herkes için hayırlısı olsun. :)
  20. M

Premium tema satın almak?

Verdiğim linkteki tema yapımcısının üyelik sistemi var, eğer kaynak dosyalarını istiyorsan 199 dolar ödemelisin. Ama sen atıyorum 1 liraya bile verebilirsin sana bağlı. :)