Arama sonuçlarınız

1. smnckgzr

iphone se 2020 1 saatlik telefon görüşmesi %20 düşüş

Bende iPhone kullanıyorum ama bu gidişle bir sonraki telefonum kesinlikle Android olacak.
  2. smnckgzr

3000tl max telefon önerisi

Bütçeyi biraz geçebilir ama Galaxy A51 güzel cihaz.
  3. smnckgzr

Beyaz Show'u kimler özledi?

Eskiden Beyaz Show ve Zaga vardır. Güzel günlerdi. Artık hiçbir şeyin tadı kalmadı!
  4. smnckgzr

şu zamanda s8 kullanılır mı?

Galaxy S8 tasarım olarak da donanım olarak da gayet iyi bir cihazdır.
  5. smnckgzr

iPhone'u Kolonyayla Sildim Ekran Kafayı Yedi!

Nasıl?
  6. smnckgzr

iPhone'u Kolonyayla Sildim Ekran Kafayı Yedi!

Merhaba arkadaşlar telefonu dezenfekte etmek için kolonya ile sildi. Ekranın üst köşesinde biraz çatlakta vardı. Sonrasında ekran kafayı yedi. Kendi kendine biryerler dokunmaya başladı. Ayrıca bazen dokunmaları algılamıyor. Fön makinesiyle kurutmaya çalıştım. Olmadı. Yaklaşık 1 haftadır telefon...
  7. smnckgzr

Bu Kasa Oyun Oynatır mı?

game-datebase can i run diye google da arat çıkan sitede pc özelliklerini gir istediğin oyunu kaldırıp kaldırmadığını öğrenebilirsin.
  8. smnckgzr

Bütçe dostu iPhone 9 için geri sayım başladı

Tasarımın eski modele benzemesi olmamış. iPhone 11 tasarımı kullanılsa çoğu kişi tercih ederdi.
  9. smnckgzr

Bu Kasa Oyun Oynatır mı?

Pc fena değil. Yeni oyunları oynayamazsan da 2017 ve öncesi oyunları oynayabilirsin.
  10. smnckgzr

zoom uygulaması türkçe yapma

Burada zoom türkçe yapma anlatılmış ama maalesef programın şuan türkçe dil desteği bulunmuyor.
  11. smnckgzr

[2020 Anket] Hangi akıllı telefon markasını tercih ediyorsunuz ?

Şuan apple kullanıyorum ama ileride telefonu değiştirirsem Xiaomi tercih edebilirim.
  12. smnckgzr

Android Güncellemesi yaptığım halde karanlık mod gelmedi !

Karanlık mod Android 10'da var.
  13. smnckgzr

Google play bağlantı yok sorunu çözümü

Burada çözümü anlatılmış arkadaşlar Google Play Bağlantı Yok Hatası ve Çözümü
  14. smnckgzr

Sdn Forum Üyeleri Telefon Tercihleri

iPhone 7 kullanıyorum.
  15. smnckgzr

Yeni girişimimiz Oppo Türkiye Forum sizlerin desteklerini bekliyor

Başarılar dilerim. Güzel düşünce ve güzel forum. Artık tek yapmanız gereken Oppo hakkında sorulara en iyi çözümleri bulmak. Böylece tüm oppo kullanıcıları sitenize üye olacaktır.
  16. smnckgzr

blog sitemi açmış bulunmaktayım

Site açılmıyor.
  17. smnckgzr

SDN'ye Rakip Teknoloji Haberi Sitesi Açtım

Öncelikle hayırlı olsun kardeşim. Hiçbir emek boşa gitmez. Belki para kazanamazsın ama çok şey öğrenirsin. Genç yaşta bu işe başlaman güzel. İstikrarlı içerik gir ve kopya içerikten kaçın. Uzun vadede google seni fark edecektir. Unutma herşey bir adımla başlar.
  18. smnckgzr

Telefon Önerisi (One Plus)

Imeı kayıt ücreti en son uçmuştu. En son 1500 TL oldu. Bunu iyi düşün. Ayrıca pasaporta kayıt edeceksin ve sadece senin adına hat ile kullanılabilecek.
  19. smnckgzr

3500 2. El guvenilir iphone 7 plus alinirmi

3700 TL'ye ikinci el iPhone 7 Plus almak hiç mantıklı değil. Şuan iPhone 7 kullanan biri olarak söylüyorum bunu. Çünkü büyük ihtimalle 2 sene sonra güncelleme almayacak. Ayrıca ikinci el aldığın cihazın batarya sağlığı maksimum %80'dir ve birkaç yıla çok daha kötü hale gelecektir. Ayrıca hızlı...
  20. smnckgzr

Ücretsiz Yasal Şarkı Nasıl İndirilir?

Telif hakkı bulunan şarkıları yasal ve ücretsiz olarak indiremezsiniz. Ancak bazı sitelerde, sanatçılar şarkılarını ve müziklerini ücretsiz olarak sunmaktadır. Özellikle hazırladığınız videonun arka planında müzik kullanmak istiyorsanız bunlar bir nimettir. Burada ücretsiz ve yasal şarkı indirme...