Arama sonuçlarınız

1. F

5 Milyarlık pc dondu

Hocam 5 milyarlık bilgisayarın olduğuna göre oyun muhtemelen orijinaldir ama yine de sorayım. Korsan olduğundan da olabilir belki ama bende GTX850M var. Televizyona bağlayıp 4K denediğimde 10-20FPS arası takılarak oynatıyor yine. Sorun da çıkarmıyordu. Muhtemelen arkadaşların dediği gibi sorun...
  2. F

PS3'ü monitöre bağlama

Ben şurada anlattığım çeviriciyi kullanıyorum: PS3′ü VGA Girişli Bilgisayar Monitörüne Bağlama Rehberi Hem görüntüyü bozmuyor. Hem de ses çıkışı var.
  3. F

Microsoft Nokia'yı Neden Satın Aldı?

İşte benim de o konuda tereddütüm var. Halimiz duman olmasa bari :)
  4. F

Microsoft Nokia'yı Neden Satın Aldı?

Bugün ben de Lumia 820 alıyordum. Vazgeçmeyeceğim. Bakalım neler olacak :D
  5. F

Counter Strike'a 2 Yeni Kadın Karakter

Crossfire'dakiler bin basar.
  6. F

'Açlık Oyunları' Gerçek Bir Televizyon Şovu Oluyor

Yarışmaya katılan yarışmacıların birbirlerini öldürerek hayatta kalma mücadelesi vermelerini konu alan Açlık Oyunları (The Hunger Games) bir televizyon şovu oluyor. ABD televizyonlarında yayınlanacak olan programda filmdeki kuralların hepsi geçerli sadece birbirini öldürme kuralı yok. Bunun...
  7. F

Outlast sizi sarsmaya geliyor

Bunlar zombilerden de beter ya.
  8. F

3G'de kim hızlı? Vodafone, Avea, Turkcell? İşte sonuçlar!

Şurada belirttim zaten Vodafone'un vazgeçilmez bir hizmet olduğunu. İnternet hızında da öyle. Cevabımın başında belirttiğim makalemdeki fotoğrafın aynısı aşağıdadır. Bağlantı türüm EPRS'tir. Testi Samsun'dan gerçekleştirdim.
  9. F

İlluminati.org kapandı!!

Sadece işin makarasına bakıp keyif almalısınız. Gerisi boş iş.
  10. F

Telif hakkı ve sosyal medya kimliği hakkında

Yalnız şöyle bir durum var. Torrentin kaynağını ben oluşturmuyorum. Sadece üyelik isteyen sitelerden alıp üyelik istemeyen bir siteye yüklüyorum. Ama torrent adında adım geçiyor. Fakat geçip de nasıl yapılıyorsa illegal içerik yapıp internete sürmedim. --- Mesaj Güncellendi --- Ya 4.Maddenin...
  11. F

yasak durumların reklamını yapma konumu diyerek neyi kastettiniz ?
  12. F

Arkadaşlar bir torrent sitesinde türkçe dublaj film torrentleri ve oyun torrentleri yüklüyorum. Fakat aklıma takılan birşey var. Bunları yükleyen sadece ben değilim ve ne bileyim bugün aklıma geldi bir sorun çıkar mı diye ? Tamam belki torrentleri yüklemek suç olabilir ama bunları paylaşırken...
  13. F

Artık klavye ve fareye gerek yok, Son Teknoloji Leap var!

Üretenlerin Leap adını verdiği bu ürün bilgisayarınızda klavye ve fare'nin yaptığı işleri sizin yapmanızı sağlıyor. Videoyu izleyince de anlayacaksınız gerçekten çok kolay ve kullanışlı bir teknoloji. Üstelik bu teknoloji kireçlenmeye de yol açmaz. Sonuçta parmaklarınıza kadar elinizin her yeri...
  14. F

Oğlum bak git! - Rock 'n' Roll Versiyon

http://www.youtube.com/watch?v=YjDPoOiaLrQ
  15. F

Google Drive, Dropbox, Sky Drive, iCloud ve Box'u karşılaştırdım

Google Drive yakında kullanıcıların hizmetine sunulacak. Google'da bu işin içine girdikten sonra insanın aklına şu soru geliyor. "En iyi depolama hizmeti hangisi?" Çevrenizeki webmasterlara sorun bakalım hangi depolama servislerini kullanıyorlarmış. Dropbox olabilir mi? yada Sky Drive, yoksa...
  16. F

İlluminati.org kapandı!!

Bence bunlar daha çok hit yapar :D http://www.12december.org/ /// http://www.21december.org/ :D