Arama sonuçlarınız

1. P

wifi şifresi kırmak mümkünmü

Bilisim dunyasinda her sey mumkun, zor ama mumkun.
  2. P

Mail Yöneticisi yardım

25+ best Office Outlook Alternatives - AlternativeTo.net adresine goz atabilirsiniz.
  3. P

Php Kod Sorunu

insert ile baslayan kodu alip kafana gore doldur bide phpmyadmin uzerinden calistirmayi dene ve tablosu yapisinida atarsan yardimci olmaya calisirim.
  4. P

PHP Veri Güncelleme

update.php dosyasinda id parametresini get ile cek daha sonra dongu ile teker teker degiskenlere at ve echo ile gerekli yerlere bas. $id = $_GET['id']; $query = "SELECT * FROM uyeler WHERE id='$id'"; $donus = mysql_query($query) or die(mysql_error()); while ($veri =...
  5. P

PHP butona kaç kere basıldı

<meta charset="utf-8" /> <form action="" method="post"> <label>Sayıyı Yazınız : </label> <input type="text" name="sayi" /> <input type="submit" value="GÖNDER" /> </form> <?php session_start(); if (!$_SESSION) { $_SESSION["rasgele"] = rand(1,10)...
  6. P

boostrap bir butona link atama

<a href="link" class="btn btn-primary">Buton Adı</a>
  7. P

Php ile mysqldeki veri listelemede sıkıntı

time degiskenine gun vs. girebiliyorsun farki hesaplatabiliyorsun yani, senin istedigin bunun direk kodu mu ?
  8. P

Laptopumun hızıni arttırma

Islemci veya ram yukseltmene gerek yok 60 lik veya 120 lik bir ssd alirsan memnun kalirsin, sistemini darbogaz yapan baslica parca hdd. Benim tavsiyem butcene gore bir ssd alman.
  9. P

Casper ve Güncelleme Politikası

Ben casper marka laptop kullaniyorum cok memnunum tejnoloji isi biraz sans isi oluyor.
  10. P

Yazılım için bilgisayar önerisi

2 gb yetmeyebilir, windows uzerinden gelistirirsen sirf isletim sistemi kendine 1 gb a yakin kaynak istiyor rahat etmen icin 4 ve uzeri almani tavsiye ederim.
  11. P

Yazılım için bilgisayar önerisi

Android icin uygulama gelistirmek istiyorsan ram degeri yuksek secmen senin icin iyi olur cunku uygulamayi sanaldan vs. calistirirsan baya ram istiyor rahat hareket etmen icin onemli.
  12. P

Kas Yapmak

Mumkunse guzel bir salona gidip sana verdikleri programa uy ve zamana birak.
  13. P

Proje bitirmede destek

Çizim yaptıktan sonra ocr ile yazıya dökersin daha sonrada çözdürürsün, hesaplama bölümü zorlayabilir.
  14. P

Steam Favori oyunlar harici gözükmüyor

Yukaridan "Oyunlar" i sececeksin.
  15. P

[ShiftDelete.Net] Counter Strike: GO Turnuvası Başlıyor!

Bizim takım hazır başvuramıyor muyuz şimdi ? O kadar adam boşuna mı toplandık ne güzel iş.
  16. P

1 kişilik yer var gelmek isteyen mesaj atsın en az keleş olsun.
  17. P

3 kişiyiz gelmek isteyen varsa bana mesaj atsın dmg ve üstü olursa iyi olur.
  18. P

Numarami versem direk facebook kullanmıyorum.
  19. P

Evet hangi takim bostaysa.
  20. P

Evet bende katilmak istiyorum.