Arama sonuçlarınız

1. B

HTC 10 Kullananlar Kulübü

Daha ne kadar ay sonu :))
  2. B

Kardesim telefon şansına sorunsuz cikarsa alabilecegin en iyi telefondur;) Benim yorumlara bir bak telefondan ne kadar sıkıntı cektiğime. Ama gercek bu. Telefon güzel. Kamerası ses kalitesi kulaklik...
  3. B

Simdi de titresim motoru bozuldu.
  4. B

Arkadaşlar telefonu garantide sıfırıyla değişirlerse 2850 tl ye satacağım. 19 Ay daha garantisi var almak isteyen yazsın.
  5. B

Ekranın 1 santimlik alanı enine tamamen basmıyor
  6. B

Arkadaşlar telefonun dokunmaiği ara ara sıkıntı yapıyordu. Gene yaptı. Bazen ekranı kapatıp açınca düzeliyordu. Bu sefer olmadı yani işe yaramadı. Telefonu açıp kapatayım dedim bu seferde olmadı pin bile girip sim kartı açamadım acil yardım edin. Sıkıntı ne olabilir.Bazen dokunamadığım yeri...
  7. B

HTC 10 Dokunmatik sorunu

Bazen dokunamadığım yeri ekranda kaydırınca dokunabiliyordum. Mesela bazende ekranı kaydırırken hep bir şeyleri seçiyordu sanki dokunuyormuşum gibi.
  8. B

HTC 10 Dokunmatik sorunu

Arkadaşlar telefonun dokunmaiği ara ara sıkıntı yapıyordu. Gene yaptı. Bazen ekranı kapatıp açınca düzeliyordu. Bu sefer olmadı yani işe yaramadı. Telefonu açıp kapatayım dedim bu seferde olmadı pin bile girip sim kartı açamadım acil yardım edin. Sıkıntı ne olabilir.
  9. B

Sadece klavyede değil sıkıntı kasmalar başladı bir şeye dokunduğumm zaman fotoğraf mesela başka fotoğrafı seçiyor ve bütün uygulamalar takılarak çalışıyor. Akıcılık yok.
  10. B

Anyaya basıyorsun dokunmatikte konyaya basıyor alakasız şeyi seçiyor
  11. B

telefon beni çıldırttı son güncellemeden sonra dokunmatik ağzına kadar dolu eski samsung gibi basmıyor. deli ediyor beni bazen. bazen hiç işlemiyor dokunmatik. bazen klavyede bir basıyon beş harf yazıyor iki saat yazamıyon. htc ye ulaştım önbelleği sildirdiler. olmadı. fabrika ayarlarına...
  12. B

Bir dahaki güncellemeye tabi. Ne zaman gelir. Allah bilir.
  13. B

Bir önceki güncelleme süper geldi bana. Çok hoşuma gitti. Ama bu güncellemeden sonra pahalı mahalı ama iphone un stabilitesi hiçbir android telefonda yok. Karar verdim.
  14. B

dokunmatik çalışmıyor doğru düzgün ufak tefek takılmalar var klavye de rahat yazamıyorum bir basıyon üç farklı harf birden yazıyor. Bazen hiüç basmıyor.
  15. B

Son güncelleme stabil çalışan telefonun içine etti
  16. B

Rahatsız etmiyor çok fazla şahsen zaten bu tarz oyunları oynarken çoğu zaman ellerin yanda kalıyor.
  17. B

İlk aldığımda oynamıştım şuan yok oyun. Ama kasma falan olmadı cayır cayır oynuyordu. Word of tanks oynuyodum en son onda donmalar oluştu fakan intetnet kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Oyun da sıkıntı yok. Biraz ısınıyor. Makul denilebilir. Şarj da fena ısınıyor.
  18. B

Uygulamalar arasında geçiş yaparkrn bazen uygulamalara bazen kısa süreliğine parça parça iç içe geçiyor.
  19. B

Arkadaşlar bir uygulamada hızlı bir şekilde işlemler yaptığım vakit fotoğraflar, keep, kamera falan uygulama durduruldu diye aptal saptal bir şey yapıylr sizde de oldu mu?Örneğin peşpeşe fotoğraf sildiğimde veya keep de düzeltme yaptığımda.
  20. B

Ekran koruyucu alan var mı kırılmaz?