Arama sonuçlarınız

1. B

HTC 10 Dokunmatik sorunu

Arkadaşlar telefonun dokunmaiği ara ara sıkıntı yapıyordu. Gene yaptı. Bazen ekranı kapatıp açınca düzeliyordu. Bu sefer olmadı yani işe yaramadı. Telefonu açıp kapatayım dedim bu seferde olmadı pin bile girip sim kartı açamadım acil yardım edin. Sıkıntı ne olabilir.
  2. B

Önerilerinize İhtiyacım Var Arkadaşlar HTC 10

Arkadaşlar HTC 10 telefonumun ekran açıkken içinden gelen tsss lama sesinden dolayı garantiye gönderdim ayıplı mal olduğu gerekçesiyle. Telefon değişimi olacakmış. Ben telefonun ücret iadesini istediğimi söyledim böyle bir hakkımın olmadığını mahkemeyle alabileceğimi söylediler. Ben de tamam...
  3. B

Turkcell mi teknosa mı?

Arkadaşlar telefon alıcam da teknosaya halen daha gelmedi.HTC 10 telefon. Turkcell de var.Sizce bekleyeyim mi teknosaya gelmesini yoksa alayım mı turkcell den?
  4. B

HTC 10 almak istiyorum

Arkadaşlar HTC 10 almak istiyorum.Türkiye de teknoservice ve kvk garantisi yapıyormuş.sizce bunlara güvenip almalımıyım.Teknosa yı aradım isterseniz direkt HTC ye gönderebilirsiniz veya teknosa mağazasına bırakabilirsiniz telefonu dedi.Ne önerirsiniz?
  5. B

Htc 10 ne zaman çıkacak?

Arkadaşlar soru net HTC 10 ne zaman çıkacak? Net bir bilgi yok mu?
  6. B

Müşteri memnuniyeti

Arkadaşlar telefon almak için hangi teknoloji marketi tavsiye edersiniz acaba. Teknosa?vatan pc?...Bir de HTC garantisi iyi midir?
  7. B

HTC Garantisi

Arkadaşlar HTC türkiyede müşteri hizmetleri ve ürün garantisi olarak ne kadar iyi durumda acaba yardımcı olursanız sevinirim.
  8. B

Mantıklı Cep Telefonu Önerileri

Arkadaşlar HTC 10 almayı düşünüyorum. Nedeni de HTC kullanıcılarının telefonlarından memnun olmaları. Telefonun gayet stabil olduğunu iddaa etmeleri. Ama bir kaç speed test seyrettim HTC 10 vs edge,6s,G5 htc bir tek G5 le kafa kafaya gidiyor. Diğerlerinin gerisinde kaldı. Bir öneriniz var mı...