Arama sonuçlarınız

1. Hwoarang

Evinizde Hangi Marka ve Model Çamaşır Makinesi Var?

Arçelik 2100 var. 20 yıllık makine. Yakında Lg nin bir modeline geçiş yapacağım.
  2. Hwoarang

.ISLAM ve . HALAL domain ismine destek toplanıyor

Bu kadar abartmaya gerek varmı ki?
  3. Hwoarang

Fenerbahçe - Spartak Moskova | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç Hangi Kanalda?

1-0 olsun bizim olsun mantığıyla kontrollü oynamaya çalışşak bir dert, vatan millet sakarya deyip saldırarak oynamaya çalışsak bir dert. Allah Aykut hocaya zihin açıklığı versin. Bugün Aykut Hocaya çok iş düşecek. Umarım zafer gecemiz olur. Başarılar Fenerbahçe.
  4. Hwoarang

Manha Manha :D Ölmeden önce son an

Çok komikmiş yarıldım:(:thumbdown:
  5. Hwoarang

İdman TV & AzTV Biss Key Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa Ligi

Kapıcıya kapıyı daretmemiz lazım. bunun idisi 0x1fff mi buarada. Birde kanal şifrede mi şuanda.
  6. Hwoarang

Kaka Galatasaray'a mı geliyor?

:lol:
  7. Hwoarang

Root Nedir ? Garanti Dışı Bırakırmı ?

root rom değildir. Teli rootlama size yönetici hakları tanır. Yani sistem dosyaları üzerinde okuma yazma,silme vb gibi yetkiler.
  8. Hwoarang

Galaksi S3 Patladı Arkadaşlar...

Başınıza gelmeyince anlamazsınız. Benim telefonum cebimde iken kırılmıştı. Düşme darbe vs olmadı. Telefonu cebimden çıkardım birde baktım kırılmış.Servise gönderdim.Dediler darbe almış.Yok dedim tel cebimdeydi darbe falan almadı. Darbe alsa dış ekrandada sorun olur falan dinlemediler. Adamlarn...
  9. Hwoarang

Burak Yılmaz:"Umrumda Değil"

Maçın hakemlerin 7,9 puanla kusurlu bulundu. Haftalarca birdaha maç yönetemeyecekler. Hala da penaltı olduğunu iddia ediyorsunuz ya. Ne demek lazım bilemiyorum.Yanlış anlaşılmasın. Bu kadar net gerçeği bile göremediğinize kızmıyorum, sizin adınıza üzülüyorum.
  10. Hwoarang

G.Saray dünyada bir ilkin peşinde

Galatasaraya yakışır. Nede olsa Galatasaray seksi bir klüp.
  11. Hwoarang

Emenike'den gerçekler! İfadesi!..

Kendine gelince yorum oluyor başkasına gelince tantana oluyor ,değil mi c'mon efendi.
  12. Hwoarang

13. Hwoarang

Umrunda olan böyle harekt yapmaz zaten.
  14. Hwoarang

Alamanya'dan İphone 4S

Almanyadan almak avantajlı olmaz. Alabiliyrsan Kanadadan al.
  15. Hwoarang

Beşiktaş - Galatasaray maçını kim kazanır? Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

Sakin ol keyfine bak. Sen güldün ben güldüm ,eğleniyoruz şurda.
  16. Hwoarang

Bi an Arif sandım.:D
  17. Hwoarang

Devlet size stad yapmazsaydı sonunuz o olacaktı zaten de, siz yine yatın kalkın başbakana dua edin.:D
  18. Hwoarang

Fetih 1453 Sinema Filmi Hakkında Yorumlar eleştiriler

Çok amatör bir film. Birde çok para harcadık, rekor para harcadık diye dolanıyorlardı. İngiliz Merlin dizisinin bile efektleri daha iyi.
  19. Hwoarang

Güntekin Simge Fıstıkoğlu kadar güzel olsaydı , bu lafından sonra ağzından öperdim.