Arama sonuçlarınız

1. M

Fps düşme sorunu Fall Guys

Önceden yüksek ayarlarda 50-60 fps aldığım fall guys oyununda şimdi 1 fps alıyorum bunun sebebi nedir ekran kartını görmüyor gibi geliyor ekran kartını görünür hale nasıl getirebilirim
  2. M

Hangi rami alayım?

Ana kartım Intel® Masaüstü Anakartı DH55HC https://ark.intel.com/content/www/tr/tr/ark/products/42409/intel-desktop-board-dh55hc.html Sizce bu ramler iyimi? ramim cl9 Birincisi İkincisi
  3. M

Ram uyumlumu

IMG_20201128_223733 - Hızlı Resim bu ram'e Kingston Hyperx Fury 4GB 1600Mhz DDR3 CL10 Pc Ram HX316C10FB/4 | Trendyol bu rami taksam uyumluluk sorunu çıkarır mı? Birde resimde ki ram'e uygun 4gb 1333 Mhz DDR3 ram önerir misiniz çünkü çok ucuz da var çok pahalı ram var.
  4. M

Harddisk tavsiyesi

D: yerine başka bir harddisk almak istiyorum bunun için hangi parçaya bakmam gerekir ana kart ise ana kartım böyle hangi tür harddisklere bakmam gerekir?
  5. M

Hyperx mi Longline mı Kingston mu sizce? (Ram)

Ddr3 1000-2000 Mhz Aaalığında Hyperx ram alıcaktım ama Kingston ve Longline daha ucuz olduğunu gördüm siz hangisini tavsiye edersiniz
  6. M

Anakart önerir misiniz?

İntel i3-530 1156 pinli işlemcim var ddr3 1333 mhz den bıktım, ddr4 3000 mhz üstü bir ana kart istiyorum önerebilirmisiniz?
  7. M

Non Optimum Mode Recommend Mode 1600x900 60Hz Hatası

GTA 5'i yeni yukledim kurdum böyle diyor Windows tuşuna basıp oyuna yine girdiğimde saliselik gözüküp gidiyor nedeni nedir nasıl çözerim bilen var mı
  8. M

Nvidia Denetim Masası sorunu

bilgisayarı açtığımda masaüstünde sağ tık yapınca Nvidia denetim masası çıkmıyor hizmetlerden durdurup yeniden çalıştırıyorum öyle geliyor nasıl düzeltirim bunu
  9. M

İşlemcime göre hangi ekran kartları uygundur?

yardımcı olursanız sevinirim 2. el 750ti almayı düşünüyorum işlemci kaldırır mı veya önderdiğiniz ekran kartları var mı uygun bütçeli
  10. M

Ana kartım kaç gb ram, kaç Mhz destekliyor?

Arkadaşlar 8gb ram alıcam fakat bilgisiyarımın kaç gb ram desteklediğini ve kaç MHz desteklediğini bilmiyorum yardımcı olur musunuz? Ana kart Model: İntel masaüstü anakartı DH55HC
  11. M

Ön kamera gitti

Arkadaşlar telefonuma format attıktan sonra kamerayı açtığımda önce kamera butonunu yoktu GM Asistan dan Önce kamera kontrolü yaptım Kameraya erişilmiyor. Dedi bir sürü kamera programı yükledim yine olmadı ve Instagram da kamera yamuk gösteriyor normal kamerada sorun yok. ( bir arkadaş da format...
  12. M

Bios Ayarlarında USB yi Öne Getirme

Almaya çalışıyorum fakat böyle bir menüyle karşılaşmıyorum nasıl bulucam bu menüyü? Resimi telefonda olduğum için buraya yükleyemedim link IMG 20200427 212435
  13. M

Bilgisayarım açılmıyor

Arkadaşlar ben format atmaya çalıştım karşıma Windows 7 Kur Windows 7 Seçenekleri çıktı Windows 7 Kur dediğimde Windows Yükleniyor da kalıyor O 4 tane renkli kare şeyler gelmiyor öyle kalıyor bilgisayar kendi kendine yeniden başlıyor Windows 7 diyince normal bir şekilde formatsız haline...
  14. M

Windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişemedi hatası

bazı uygulamalara girmeye çalıştığım izin vermedi falan dio bunu pcyi başlatırken de oluo izin ver falan diodu hepsini yaptım olmadı lütfen yardım edin ve format at vb. cevaplarla gelmeyin format sorunun en sonki çözümüdür..
  15. M

Clash Of Clans Hesap Aktarma

Arkadaşlar benim arkadaşım bana clas of clansda hesabını vericek fakat gmail vermek istemiyor çünkü gmaili lazım gmaili ve şifresi bende , bana dediki gmaili bişey yapmadan clash of clans hesabını al dedi nasıl alabilirim çok lazım