Arama sonuçlarınız

1. techsavvy32

Lenovo İdeapad 500 Oyun Performansı Sorunu

Merhaba dostlar! Bilgisayarımı 2016 yılında almıştım o zaman satın alırken de çoğu oyunu açabileceği söylenmekteydi ama son aylarda şunu fark ettim ki Batman Arkham Knight'ı en düşükte oynarken, The Long Dark'ı orta grafiklerde oynarken bile dehşet kasıyor. Özellikle Sniper Elite 4 ve Witcher...
  2. techsavvy32

16k bütçeye Kasa Önerisi

Merhabalar! Arkadaşımın 16 bin Türk Lirası kadar bütçesi var. Bu fiyata en iyi kasayı önerebilir misiniz? ( Link olursa güzel olur)
  3. techsavvy32

10.Sınıf Biyoloji Soru Bankası Öneri (Palme, MUBA hariç)

Merhabalar 10.sınıf öğrencisiyim. Performans ödevi için biyoloji soru bankasına ihtiyacım var palme yayınları ve MUBA dışında ne önerirsiniz? Özellikle Biyoloji hocası varsa mutlu olurum :)
  4. techsavvy32

Poco x3 NFC Piyasada Kılıf Satılmama Sorunu

Dostlar bu telefon hakkında birçok konu açtım. Evet haklısınız lakin birfşey fark ettim ki piyasada telefonun kılıfını satan yok. Ben de bu yüzden biraz daha Samsung m51 taraftarı olmaya başladım. Ben mi bulamadım yoksa telefonun gerçekten Türkiye pazarında kılıfı mı yok?
  5. techsavvy32

Poco X3 NFC Almaya Değer Mi?

Malum telefonum eskidi ben de bu modele karar verdim. Sizce almaya değer mi? İncelemelerde genellikle övgü var lakin aklımda tek soru bu telefonun hiç mi eksi yanı yoktur? Anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..
  6. techsavvy32

Xiaomi Poco x3 vs Xiaomi Note 9 Pro

Merhaba dostlar bu ay içerisinde telefon almayı planlyorum lakin almışken bir kere iyi seçmek istiyorum. Başlıkda da belirttiğim gibi ikisi arasında kaldım sizce hangisi daha iyidir? Şimdiden teşekkürler..
  7. techsavvy32

Kingdom Come deliverance hile

kingdom come oyununu çok beğendim ama maalesef oyunda çok zorlandım oyun içinn herhagibir hile veya mod var mıdır? yardımcı olursanız sevinirim