Arama sonuçlarınız

1. V

Hangi Windows Sürümü 20 Yaşında?

arada windows me yi unutmuşsun... :) pek sevilmemişti....
  2. V

Office 2010 Beta Ne Kadar İndirildi ?

2010 word - excel - power point ücretsiz olacağını okumuştum. Doğruluğu muamma tabbi..
  3. V

USB'de Windows 7

bunu microsoft yapmazsa zaten, mutlaka yapan olacaktır :) microsoft yapsında hiç olmazsa güvenli olacağından microsoftu seçelim
  4. V

İşveren Mi, Paparazzi Mi?

microsoft şifre almak için uğraşmaz direk bakar. Sonuçta Pc konusunda herşeye hakim.
  5. V

İşveren Mi, Paparazzi Mi?

Herkes özeLini açığa vurduğu sürece yöneticiLerde bu şekilde bir yöntem almaya başladıLar. Ben bunun daha önce oLacağını tahmin ediyordum. Farkında değilsiniz ama hepimiz izLeniyoruz. Yok hırsızlık, yok personelin kaçırmaması için yok, trafik plakalarını almak için, yok güvenlik için diye diye...
  6. V

Firefox 3.5'ta Sona Doğru

bu ne ya, iyice abarttılar, çocuk oyuncağı haline getirdiler resmen.
  7. V

Google, 20 Dolar'ımı Kabul Etmedi

GooGLe bu durumdan sonra "biz çok fazla kota vermişiz 7 GB kotayı düşürüyoruz" diyormuş.:)
  8. V

100.000 RPM'lik Sabit Disk

son nokta neresi olacak biz görebilecekmiyiz? :)
  9. V

Çalışan Başına 1100 Dolar Tasarruf

MSN'den farkı nedir? tam anlayamadım...
  10. V

Internet Explorer 8 Karın Doyurur mu?

dünya üzerinde birçok sömürücü varken. Hele bu şekilde yardım kampayası için birçok insan kullanmasa bile indireceğini düşünürsek microsoft'ta olsun, daha kralı olsa bile yine sınırlama koyar. Ki çok fazla microsoft'la uğraşıyorlar. unutmayınki sizde microsoft sayesinde burdasınız!!! bu kadarı...
  11. V

Microsoft Paçayı Kurtaramadı

MS ie yi kullanımda zorlamıyor ki. sen yine istediğin tarayıcıyı kur, yasak mı var. adam kendi yaptığını kendi sisteminde veriyor. apple, linux v.s. gibi. bu mantıkla düşünürsek windows media player, paint, notpad v.s. gibi programları da kaldıralım. bu programlarda serbest rekabete girsin...
  12. V

Microsoft Paçayı Kurtaramadı

1- windows'ta ie'de adamın, kendi malı istediğini koyar. 2- linux,apple v.s. işletim sistemleride istediğini koyuyor onlara bu dava sıçraması gerekiyor. bu adamlarda Türk aklı yokki, böyle davalar açıyorlar...
  13. V

Microsoft Geri Adım Attı

ie kendini düzenleme için kolları sıvasaydı, bu şekilde bir dava açılması bile söz konusu olmazdı. Bütün söylemlere karşı ie kendi bildiğini yaptı. Diğerlerine göre daha çok güvenli olduğu kesin. Çok fazla üstüne geliyorlar, diğer tarayıcılarda o kadar üstüne gelmediklerinden güvenli gibi...
  14. V

Apple Safari 4 Çıktı, İndirin!

Ram'dan çok fazla harcıyor.... Ben tavsiye etmem.
  15. V

Silverlight 3'e Hazırlanın

görsel olarak çok güzel fakat ben bir türlü www.trt.com.tr den canlı yayına bakamadım. Çok fazla yoğunluk mu var acaba. siz izlerken kesikli mi izliyorsunuz buffer durumu nasıl.
  16. V

İşte Opera'nın Yeni Yüzü

her tarayıcıda kullanıyorum. hepsininde farklı özellikleri var. girdiğim sitelerde ayrı ayrı hızlı olduğu noktalar var... 1- IE8 2- Opera , 3- Firefox 4- Google Chrome 5- Safari
  17. V

Google'da Mühendisler Ne Yapıyor?

youtube engeliii çıkıyor. Mühendisler bu site engelleme yerine yasaklı uploadları engelleseler artık.. :d
  18. V

Nissan'ın Yeni Sitesi Yayında

bence çok sade olmuşşş biraz daha gösterişli olabilir di
  19. V

GittiGidiyor.com Üyeye mi Sıkıştı?

Sadece gittigidiyor.com değil, birçok site bu şekilde kaç siteye üye olduğumu ben bile bilmiyorum. önüne gelen site üye ol üye ol... bu ne kardeşim site yapıyorsun böyle kısıtlamalar kullanmaaa... üyelik için crack filan olsa kullanacağım :D