Arama sonuçlarınız

1. D

İ7 3630 QM %100 Kullanım

Selamun Aleyküm. Bir kaç gün önce bilgisayarımın fazla ısındığını ve lol oynarken aniden 60 fps'den 30'a düştüğünü gördüm. Sebebi görev yöneticisinde cpm diye bir uygulama var ve Notebook'umla hiçbir yapmasam bile %80 işlemci gücü kullanıyor ve bu uygulamayı sonlandırdığımda işlemci rahatlıyor...
  2. D

Nvidia Geforce GT 630M Oyun Performansı

Selamun Aleyküm. Aşağıda yazdığım sistemle Rust 2, Gta 5, H1Z1 gibi oyunları kaç fps alarak ve hangi ayarlarda alırım? ( GTA 5 Low ayarlarda kaç fps özellikle.) İntel Core İ7 3630QM 2.40 GHZ ( Turbo Boost ile 3.40 ghz) Nvida Geforce GT 630M 1 GB 128bit 8 GB DDR 3 1330 MHZ RAM Windows 8.1...
  3. D

Nvidia Geforce GT 630M Oyun Performansı

Selamun Aleyküm. Aşağıda yazdığım sistemle Rust 2, Gta 5, H1Z1 gibi oyunları kaç fps alarak ve hangi ayarlarda alırım? ( GTA 5 Low ayarlarda kaç fps özellikle.) İntel Core İ7 3630QM 2.40 GHZ ( Turbo Boost ile 3.40 ghz) Nvida Geforce GT 630M 1 GB 128bit 8 GB DDR 3 1330 MHZ RAM Windows 8.1...
  4. D

Samsung Galaxy S6 şarj cihazı sorunu

Selamun Aleyküm S6 cihazıma 6.0 güncellemesi geldi. Ayarlar bölümüne hızlı şarjı açıp kapatma seçeneğide geldi tabiki. Hızlı şarj ettiğimde hiçbir sorun yok buraya kadar tamamdır. Ancak yavaş şarja alırsam %1 şarjla takarsam 6 saat 15 dakikada fulleneceği yazıyor. Babamda LG 3 var onun şarj...
  5. D

Samsung Galaxy S6 hızlı şarj

Selamun Aleyküm S6 cihazımı 6.0 güncelledim hızlı şarj butounu seçmedim ayarlardan sabaha kadar yavaş yavaş olsun nasıl olsa işim yok cihazla diye şarj olurken orjinal şarj cihazı kullanın cihazınız yavaş oluyor diyor ve %10 da 5 saat diyor bu hızlı şarjı seçmediğim içinmi hızlı şarjı seçersem...
  6. D

Notebook önerisi

İyi geceler Selamun Aleyküm ben artık yeni bir Notebook almak istiyorum. Evkur yada Evve gibi bir yerden alacağım taksit ile bana önerebileceğiniz bir Notebook varmı ? ( Monster alabilirmiyim)
  7. D

Samsung Galaxy S6 Şarj Sorunu

Selamun Aleyküm beyler bende Samsung Galaxy S6 var şarja takıyorum 40 dk diyor eğer biraz gezinirsem internette 53 dakika oluyor bazen hiç dolmuyor şarj olduğu gibi kalıyor mesela %80 üstüne çıktığında daha fazla oluşuyor bu sorun şarj olurken kullanırsam eğer telefonu 2 kere şarjdan çıkarıp...
  8. D

Vodafone 4.5G Huawei

Selamun Aleyküm konu başlığında gördüğünüz kutudan var fotoğrafta gördüğünüz değerler çok düşük sanırım müşteri hizmetlerini ararsam sorun düzelirmi ?
  9. D

Vodafone 4.5G Huawei

Selamun Aleyküm konu başlığında gördüğünüz internet kutusu var fotoğraftaki değerler çok düşük sanırım sebebi ne olabilir müşteri hizmetlerini ararsam düzelirmi ?
  10. D

Far Cry Primal kaldırırmı ?

Selamun Aleyküm arkadaşlar Casper Notebook İntel core i7 3630 QM 2.40 ghz Turbo boost 3.40 ghz Nvida Geforce Gt 630 m 1 gb 128 bit 8 gb ram 600 gb depolama alanı Windows 8.1 var konu başlığındaki oyunu en düşük ayarlardak aç fps alırım veya üstünde ?
  11. D

Samsung Galaxy S6

Selamun Aleyküm arkadaşlar bende konu başlığında belirttiğim telefon markası var bunu şu an satmaya kalksam piyasası ne kadardır telefon 4 ay kullanıldı zaten sıfırdan farkı yok kulaklık vb içinde tahminleriniz nedir ?
  12. D

Samsung Galaxy S6 Şarj Sorunu

Öncelikle Selamun Aleyküm 4 ay önce Samsung Galaxy S6 cihaz aldım. Çok fazla şarj da kullandım artık şarjdayken 30 dk diyorsa fullemeye bataryayı ekranı açıp oyun oynarsam veya interneti açarsam 40 dk diyor yada şarj çok yavaş doluyor müşteri hizmetleri yedekle sıfır yaparsanız düzelir dedi...