Arama sonuçlarınız

1. E

Windows 10 Performans Edition sürümleri güvenilirmidir? Güvenilirliği nasıl anlaşılır

Esselamünaleyküm arkadaşlar İnternette dolaşan Windows 10 P.E sürümleri var özel olarak hazırlanmış, bende kullanmıştım hızlı ve güzeldi. Sorum şudur bu Windows10P.E sürümlerine güvenilir bir antivirüsten tarama yapsak virüs çıkmadığı takdirde güvenebilirmiyiz. Ben tarattığımda virüs...
  2. E

Pardüs ve Windows 10 yüklü pc'nin BİOS menüsünü fabrika ayarlarına çevirince Pardüs kayboldu.

ESSELAMÜNALEYKÜM Arkadaşlar Çift işletim sistemi kullandığım laptopumun BİOS menüsünü fabrika ayarlarına çevirince Pardüs Boot etme listesinden kayboldu. BİOS'u eski ayarlara tekrar çevirdim ama Pardüs'ü bi türlü gösteremedim. Bir de rEFİnd diye bir yazılım kurmuştum açılışta seçmek istediğin...
  3. E

Pardus ISO sunu yazdırdığım USB Belleği Laptop BOOT ekranında görmüyor

Merhaba arkadaşlar. Pardus İSO'sunu USB belleğime yazdırdım fakat laptop boot ekranında görmüyor. Baya bir denemeden sonra sorunun benim laptopumdan kaynaklı olduğunu düşünerek başka bir laptopta denemeye karar verdim. 7 yıl önce alınmış eski Toshiba laptopa taktım USB'yi boot ekranında hemen...